• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    HORA
    HORA --- ---
    Dnes mi přišel Mi4c, přepokládám, že tohle asi nebude normální...


    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MATT: neboude to s tím fingerprintem jako u apple? že je to musí být nějak HW párovaný s MB?
    MATT
    MATT --- ---
    Tested LCD screen display + Touch digitizer For Xiaomi Mi5 Mi5 M5 white/ black/ gold Free shipping-in Mobile Phone LCDs from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...Touch-digitizer-For-Xiaomi-Mi5-Mi5-M5-white-and-black/32624980915.html
    25 dolaru? ale ​​fingerprint is only have back function and no fingerprint function!!!!!!!!!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    WOJTISHEK:
    jasan vzdyt vpohode. tedka jsem nedavno dostal redmi note 1 s rozcaklym displejem a nez jsem ho zrusil tak jsem si zkusil odlehcit android, pak sundat digitizer bez poskozeni lcd (castecny uspech, odlepeny displej mi hned spadl na zem protoze se mi prilepil na svetr) no a nakonec jsem z nej dostal peknej 8gb cipecek... ;)
    Musim se udrzovat v kondici.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    RAINBOF: jeste uvidim, z wittytrade je komplet material za 1900, asi si s tim jeste pohraju :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    par telefonu typu tridy "bych nevopravoval" bych uzil. nemusej byt ani komplet....
    jdu po baterkach a pametech :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    WOJTISHEK: bych neopravoval.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JUGI: no nejlevněji, kde jsem našel, bylo právě na tom fixservis.sk, kde mě vyšel materiál (nejen) na displej na cca 2500. A opravu bych snad nějak zvládnul sám, nebyl by to první rozebraný telefon :)

    Ale jo, přemýšlím, jestli objednat novou MI5, MI6 nebo Note 2
    JUGI
    JUGI --- ---
    WOJTISHEK: vítej v klubu rozsekaných mi5. Nejlevnější displej sem našel za 3000,- takže se to imho nevyplatí. Čekám až se rozseká úplně a koupím něco jiného. I s prací za 4000,- se to fakt nevyplatí opravovat.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    WOJTISHEK: zkus xiaomimobile.cz
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Tak dlouho se chodí s telefonem v obalu, až se jednou vyndá a zrovna v tu chvíli ti spadne na zem tak, že máš rozbité přední sklo, ohnutý střed a pavouka i na zadní čočce foťáku...

    Nějaký tip na kvalitní zdroj náhradních dílů na MI5? našel jsem fixserevis.sk, kde mají komplet předek i se středem skladem a čočku 10-16 dní...
    MELDA
    MELDA --- ---
    Samoopravovaci rezim probehl. vse funguje. diky
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    KORKMAZ: mám redmi 3 s 2gb ram - mobil je sviznej ve všech aplikacich (fb/Nyx/chrome atd.)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    ZAKCK: Díky za referenci. Fotky dělat určitě nemusíš, měl šlo jen o nějaký osobní pocit z toho foťáku.
    MELDA
    MELDA --- ---
    Setkal se nekdo s tim, ze se mu prestala pretacet obrazovka? Vse mam klasicky zapnute.
    ZAKCK
    ZAKCK --- ---
    KORKMAZ: Redmi 4A mám přímo od Beryka a je v pohodě. Foťák nedokážu moc posoudit páč si s tim fotim tak maximalně psa, kamarády v hospodě či na louce a selfíčka. Hry nehraju, ale na prohlížení webu, poměrně dost aplikací a hudbu stačí jak výkonem tak pamětí. Navíc je to dualsim s tim že se dá dát jedna simka a druhá sd karta kdyby vnitřní pamět nestačila. Fotky můžu zkusit nějaký vyfotit a někam nahrát pro posouzení.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Zdravíčko. Vybírám mobil pro ženu a fakt slibuju, že už poslední dotaz :-) Líbí se jí Redmi 4A a koukám, že je cenově na Beryko fakt super (verze global s 2/32GB). Plast, trochu horší rozlišení displeje a nepodsvícený tlačítka pravděpodobně skousne, ale zajímala by mě nějaká uživatelská zkušenost s foťákem a celkově HW - přecijen 2GB RAM a "jen" 4jádra o slabším taktu nejsou žádný dělo...navíc teď má dosluhující Samsung S3 Neo a ten je de facto to samé jen s horším foťákem a trochu menší Ramkou (horší baterii a absenci LTE nechme stranou)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    zeptám se místních znalců xiaomi. Jaký je nejlepší fotomobil od této značky?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MARTIK: jiné téma?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam