• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    SRNECEK: Xiaomi je v poměru cena / výkon dobrá volba, pár jsem jich měl. Pokud ti stačí 5.5 displej a chceš kompletní české LTE, koukni třeba na Xiaomi Redmi Note 4 Global
    Xiaomi Redmi Note 4 Global (3GB/32GB) | Beryko.cz
    https://www.beryko.cz/Xiaomi-Redmi-Note-4-Global-3GB-32GB.html
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SRNECEK: pokud vyjedeš mimo město, tak očekávej spíše Edge než 3G
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, prosím Vás, máte někdo zkušenost s tímto telefonem? Pokud jsem našel recenze, tak se dost různí, obecně se shodují na ne příliš odolné konstrukci, ale např. by mne zajímala kvalita fotografií a zvuku (poslech hudby). Dále vím, že telefon nepodporuje 4G - 800 Mhz, ale pouze 1 800, 2 100 a 2 600 Mhz, mobilní operátor mi potvrdil jejich podporu pro 1 800 a 2 600 Mhz, tudíž mohu očekávat LTE v Česku nebo nikoliv? Co jsem pátral, tak větší města (Praha, Brno) by měla podporovat 1 800 Mhz, tudíž pokud bych vyjela mimo ně, tak bych přešel na 3G. Děkuji za reakce.

    P.S. Doporučujete Xiaomi produkty nebo raději mám zvažovat jiné značky? Vyhovuje mi nízká cena a velký displej, který nenaleznu u konkurence. Pokud někdo máte doporučení na smartphone s zhruba 6'' LCD (ne méně než 5.5''), který není příliš drahý (max. 10 K Kč), tak budu rád - v této cenové kategorii tam např. spadá LG G4, který bude pravděpodobně daleko kvalitnější.

    Xiaomi Mi Max
    https://xiaomimobile.cz/xiaomi-mi-max.html
    JUGI
    JUGI --- ---
    RAINBOF: na xiaomi routeru jo, ale po poslednim updatu mi to nefacha..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    pouzivate nekdo na xiaomi redmi vpn ? pred casem tchanovi prestala po updatu fungovat obycejna pppoe
    JUGI
    JUGI --- ---
    WOJTISHEK: na mě je to moc malý, kdysi sem si takhle rozcupoval jednu mi2, pak si koupil tu samou :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    WOJTISHEK: jasan per to sem.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JUGI: měl jsem tě poslechnout :) po přebalení displej v hajzlu, při pokusu o opravu jsem si urval konektor k anténě z desky...takže RAINBOF, chceš MI5 na laboraci?
    HORA
    HORA --- ---
    MIKROM: No jde mi přesně o to. Ten objektiv zaprvé vyčnívá a u toho zaoblení je to fakt dost. Navíc je to ostrá hrana, tak mi to fakt přijde divný. Nemá tady někdo tenhle model, aby mi to potvrdil/vyvrátil prosím? Díky.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    HORA: pokud ti jde o to, že foťák je rovný, kryt se zaobluje a tak to vypadá, že to je šejdrem, tak dle tý fotky to má i ten kus na recenzi, takže je to asi ok.
    HORA
    HORA --- ---
    MIKROM: Jak tomu mám rozumět? :)
    HORA
    HORA --- ---
    Dnes mi přišel Mi4c, přepokládám, že tohle asi nebude normální...


    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MATT: neboude to s tím fingerprintem jako u apple? že je to musí být nějak HW párovaný s MB?
    MATT
    MATT --- ---
    Tested LCD screen display + Touch digitizer For Xiaomi Mi5 Mi5 M5 white/ black/ gold Free shipping-in Mobile Phone LCDs from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...Touch-digitizer-For-Xiaomi-Mi5-Mi5-M5-white-and-black/32624980915.html
    25 dolaru? ale ​​fingerprint is only have back function and no fingerprint function!!!!!!!!!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    WOJTISHEK:
    jasan vzdyt vpohode. tedka jsem nedavno dostal redmi note 1 s rozcaklym displejem a nez jsem ho zrusil tak jsem si zkusil odlehcit android, pak sundat digitizer bez poskozeni lcd (castecny uspech, odlepeny displej mi hned spadl na zem protoze se mi prilepil na svetr) no a nakonec jsem z nej dostal peknej 8gb cipecek... ;)
    Musim se udrzovat v kondici.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    RAINBOF: jeste uvidim, z wittytrade je komplet material za 1900, asi si s tim jeste pohraju :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    par telefonu typu tridy "bych nevopravoval" bych uzil. nemusej byt ani komplet....
    jdu po baterkach a pametech :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    WOJTISHEK: bych neopravoval.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JUGI: no nejlevněji, kde jsem našel, bylo právě na tom fixservis.sk, kde mě vyšel materiál (nejen) na displej na cca 2500. A opravu bych snad nějak zvládnul sám, nebyl by to první rozebraný telefon :)

    Ale jo, přemýšlím, jestli objednat novou MI5, MI6 nebo Note 2
    JUGI
    JUGI --- ---
    WOJTISHEK: vítej v klubu rozsekaných mi5. Nejlevnější displej sem našel za 3000,- takže se to imho nevyplatí. Čekám až se rozseká úplně a koupím něco jiného. I s prací za 4000,- se to fakt nevyplatí opravovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam