• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Tak pardon už jsem to asi našel a vypnul v té optimalizaci. Uvidíme co teď, každopádně děkuju
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    KALTY: to je ono, asi, ale nejde to zakázat někde globálně? Prostě nemám zájem aby jakákoliv aplikace něco tajně dělala pokaždé když zapnu wifi
    KALTY
    KALTY --- ---
    JULIAN: nemyslíš tohle? KALTY:
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Když už se to tu nakouslo, updatoval jsem nedávno z 4.4 na 6.0 android a mám teď 8.6 miui a ta ficura že si aplikace lezou na internet i když nejsou zapnuté mě nebetyčně sere, tušíte kde to zakázat?
    KALTY
    KALTY --- ---
    BUNDA: jo
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MARTIK: takže to zamkne ikony proti přesunu?
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    BUNDA: hele tak to "Rozložení zamykací obrazovky" je přesně to, co jsem hledal! Vyzkoušeno. Jde asi o blbý překlad z "lock home screen layout" nebo něčeho podobného.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: díky nalezeno.
    KALTY
    KALTY --- ---
    KALTY
    KALTY --- ---
    KALTY
    KALTY --- ---
    Já to mám v optimilizace - spotřeba dat - statistiky - vybraná aplikace - data na pozadí
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: já zas hledám, kde omezit přístup aplikacím na net na pozadí. Ve starém founu s A5.1 to bylo, ale v MUUI jsem to nenašel. Buď tu můžu omezit pro všechno (to nechci) nebo ne, ale pro konkrétní app nevím jak.
    KALTY
    KALTY --- ---
    BUNDA: tak to tam fakt není
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: Nastavení limit mobilních dat - Ignorování spotřeby dat
    KALTY
    KALTY --- ---
    Co mi ale na MIUI 9 nejde je zapnout v počítání FUP vypnutí počítání u konkrétní aplikace. Vím, že před 3/4 rokem jsem na Mi3 měl vyfiltrovanou Spotify app, aby se mi nepočítala do FUP. Bohužel v MIUI 9 to nemůžu najít. Můžete mi někdo vyfotit kde se to v těch dřívějších verzích dělá? Jestli jsem to třeba jen nepřehlédl.
    Dík
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jasně. Já měl po koupi telefonu stable jen chvíli tak nevím. Hned jsem šel na MIUI 9
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MARTIK: tak zas je dobře, že to tam za chvilku bude. Počkám si na stable, až se vychytají mouchy. občas si ty ikony taky rozhodím a štve mě to.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    BUNDA: přesně. Překvapuje mě, že se to tak liší.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: v 8.2.10.0 je tam jen Vyplnit prázdné buňky a Rozložení zamykací obrazovky nic víc.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam