• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    KEL
    KEL --- ---
    RAINBOF: man to stejně a furt drží i když už je někdy trochu pomalejší :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    QUIP: aha. no ja mam ted nejlepsi telefon ever :) ale az pude do kremikovyho pekla tak xiaomi zase zvazim.
    QUIP
    QUIP --- ---
    RAINBOF: Tomu verim, ale to uz je hodne davno :) Mel jsem MIUI 5, MIUI6, MIUI8 a vsude se podle me musel telefon rootnout. Neslo to jen zapnout v nastaveni.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    QUIP: na mem redmi 1s sel
    QUIP
    QUIP --- ---
    RAINBOF: V jake verzi sel zapnout? I na Redmi 2 jsem ho musel rootnout. A ted je navic zamknuty boot loader.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    QUIP: ale root na xiaomi sel zapnout ne ? nebylo treba rootovat. se to zmenilo ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Xiaomi Redmi 5A představeno i s krásnou cenou - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2017/10/17/xiaomi-redmi-5a-predstaveno-i-krasnou-cenou/
    QUIP
    QUIP --- ---
    RADDINO: Hmm, takze nic pro me, nemam rootnutej telefon. Ale jinak diky za tip.
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    QUIP: podtrhávání je potřeba vypnout příkazem
    http://en.miui.com/thread-199825-1-1.html
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FATBOZZ: taky by mě zajímalo. Od zaměstnavatele budu mít nárok na nový telefon v srpnu 2018 a prozatím mi A1 připadá jako jediná možná náhrada za Redmi 3 Pro, ikdyž je o 0,5" větší
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Kdy vyjdou nove modely ? Premyslim o A1, ale jeste mi tam chybi NFC.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    QUIP: bhé to je škoda. Pár drobností bylo v Mi4c přecejen lepší. A ten doubletap se hodí když máš telefon někde položený a máš třeba špinavé ruce a potřebuješ se jen podívat kolik je, jaké tam máš notifikace a tak, nebo prostě na odemčení ležícího telefonu jedním prstem. Docela jsem to používala.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: to se mi ještě nestalo.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Máte někdo problém u Redmi Note 4, že když telefonujete, telefon se (mnohdy nepozorovaně) rozsvítí a ztiší se hovor nebo pozdrží (a nedá vám to u toho žádný zvuk, takže to třeba ani nepoznáte)?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    neprijemna vec s RedMi 4A, i kdyz mam nastavenou vysokou kvalitu videa, je hrozne kostickoidni, fotky v ramci moznosti. Kostickuje i v open camera napr., nevite nekdo co s tim? Dik
    QUIP
    QUIP --- ---
    AOTEAROA: Redmi 4X double tap nepodporuje. Ale ani jsem ho nikdy nepotreboval, staci mi ten fingerprint.
    Podtrhavani slov jsem taky zatim nevypnul, ale nejradsi bych nekde sehnal slovnik s cestinou bez diakritiky. Mam takovy na PC do OpenOffice a do browseru. Ale do mobilu ne (taky pouzivam SwiftKey)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Redmi 4X neumí rozsvítit displej na poklepání prstem, nebo já neumím hledat?
    A taky mi podtrhává slova, co nezná, a to taky neumím vypnout. Používám SwiftKey, ale to s tím zjevně nesouvisí.
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    Ahoj, nechcete někdo v podstatě nový Redmi 4X 3/32 GB?

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Xiaomi Redmi 4X LTE / Praha / 3100 CZK ]

    Úplně mě mrzí se ho zbavovat...
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Tak dneska mají ty silnější note 4 v akci v mallu těsně pod 5k. Já sice už koupil ten slabší, ale zdá se být postačující a vracet a znova nastavovat už to fakt nechci.
    https://www.mall.cz/...=5.5&utm_source=smsmanager&utm_medium=sms&utm_campaign=vikend_xiaomi_171006_1
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KORKMAZ: ano přesně tak. Je potřeba být pečlivý při nalepování, aby bylo viditelné podsvícení spodních tlačítek a notifikační diody.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam