• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    SGNLR: je to vybehana baterka myslite. mam ten telefon rad,ale uz sem do nej nainvestoval vice,nez stal

    tak pripadne shanim MI2s,kdybyste nekdo prodaval:)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    MI2 se mi zacalo samo vypinat a pak nejde zapnout. respektive ho zapnu a vydrzi maximalne do chvile,kdy me necha zadat pin. baterka vypada nabite. pak jde ale zapnout az kdyz ho dam do zasuvky
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ZUZU: double tap to také = double tap to wake :)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    jinak já mám redmi 3s
    a lineageos
    [ROM][UNOFFICIAL][7.1.2][VoLTE][AQSD] Lineag… | Xiaomi Redmi 3s
    https://forum.xda-developers.com/xiaomi-redmi-3s/development/rom-lineageos-14-1-t3673856
    a kernel
    https://forum.xda-developers.com/...mi-3s/development/beacon-kerne-nougat-romsl-3s-prime-3x-t3667804
    (kvůli double tak to také a quickcharge, zapíná se v app kernel aduitor)

    a zdá se mi to celkem odladěný.jediny co trochu blbne na co jsem přišel je ikona tetheringu, že nesvítí i když je zapnuty, ale funguje normálně a jde vypnout i zapnout, jen to ta ikona nesignalizuje a jistě to brzy opraví.

    a build androidu osum už skoro taky funguje použitelné (ještě jim trochu blbne kamera, jinak zda se ok)
    [LAND][BETA][OREO][8.0.0_r13]XPerience 12 | Xiaomi Redmi 3s
    https://forum.xda-developers.com/xiaomi-redmi-3s/development/oreo-xperience-12-t3672111
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    root na lineageos jde zapnout je. u některých buildů na některých telefonech. jinak SuperSU
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ZOOSEX: hele lepší bude vlézt přímo na miuios.cz (po registraci) stáhnout data a rovnou kokuknout na manuál... měl jsem jí když ještě jela MIUI5 a 6 zrovna začínala... tzn. 3,5 roku zpět
    ZOOSEX
    ZOOSEX --- ---
    BUCCI: jojo, spatne sem se vyjadril, je to z ebaye, refurbished. pro me to byl nejlepsi typ, hlavne ten rozmer:vykon

    dikes, takze kompa k vlastni instalaci vubec nepotrebuju, resp. pouze abych nahral CZ romku do rootu, chapu to spravne? sry sem pomalejsi
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ZOOSEX: nový Mi2S? si zaspal dobu ne?

    jinak postup je jednoduchej, vem poslední verzi z miuios.cz nahraj jí do rootu paměti telefonu a pak přes updater nebo fastboot loadni, jestli si to pamatuju dobře, musíš to udělat 2x (jsou tam 2 systémy)
    ZOOSEX
    ZOOSEX --- ---
    zdar, please help. mam novy mi2sko a chci tam nacpat cestinu a normalni google store, zbavit se tech cinskejch sracek. otazka zni- mate nekdo zkusenost s timhle procesem na macu?:/
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    poridil jsem si Mi A1. jako neni spatnej. zatim nejvetsi objevena kravina tohodle telefonu je, ze se obrazovka neda aktivovat poklepem, double tap.

    zrovna dnes se mi stahla dalsi 1g aktualizace systemu. zatim to vypada, ze to bude chodit po mesici. coz je super.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    QUIP: galaxy note 4 :)
    ma wacom stylus a to je jina trida. skoda ze domrvili tu note 7. to co ted vyslo jako note asi vynecham ty rohy mi nesedi a prestalo to plnit ulohu neznicitelnyho telefonu.
    QUIP
    QUIP --- ---
    RAINBOF: Tak koukam, ze to nam telefon umrel na stejnou nemoc :)
    Ale na stabilitu ROMky se stezovat nemuzu. Me tam fungovalo vsechno dobre a ted na Redmi 4X taky, takze tam ani nemam potrebu si nechat odemknout boot loader, abych se v tom hrabal. Kdyz vyjde ofiko aktualizace, tak se stahne OTA a vic neresim.
    Myslim, ze to ty cinani uz docela vyladili.
    QUIP
    QUIP --- ---
    RAINBOF: A co je ten nejlepsi telefon ever? Me strasne mrzi, ze mi Redmi 2 odesel asi po roce a ctvrt. Co jsem cetl na forech, stava se to hodne lidem - zrejme nekvalitni chipy na interni pamet. Telefon ted uz ani nebootuje.
    Redmi 2 mi nejvic vyhovoval velikosti a s jednim krytem z AliExpressu vypadal velmi luxusne (hlinikovy ramecek, cerna leskla zada).
    Mel jsem ho radsi, nez ted Redmi 4X - ten jsem si koupil, protoze jsem rychle potreboval novej telefon a co nejmin prace s migraci dat.
    A na Redmi 4X si po strance funkcnosti nemuzu moc stezovat. GPS je perfektni, snimac otisku na spravne miste, jen (klasicky) chybi to podsviceni tlacitek a uz mi moc nevyhovuje velikost a tvar, jenze to je proste soucasny trend...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KEL: jako 1s uz bych nechtel. od xiaomi jsem odesel nastvanej tehdy.
    vecne neco rozbityho neexistovala snad jedina romka kde by neco nebylo posranyho. nakonec se po roce a pul slozila interni pamet.

    ale verim v pokrok :)
    KEL
    KEL --- ---
    RAINBOF: man to stejně a furt drží i když už je někdy trochu pomalejší :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    QUIP: aha. no ja mam ted nejlepsi telefon ever :) ale az pude do kremikovyho pekla tak xiaomi zase zvazim.
    QUIP
    QUIP --- ---
    RAINBOF: Tomu verim, ale to uz je hodne davno :) Mel jsem MIUI 5, MIUI6, MIUI8 a vsude se podle me musel telefon rootnout. Neslo to jen zapnout v nastaveni.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    QUIP: na mem redmi 1s sel
    QUIP
    QUIP --- ---
    RAINBOF: V jake verzi sel zapnout? I na Redmi 2 jsem ho musel rootnout. A ted je navic zamknuty boot loader.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    QUIP: ale root na xiaomi sel zapnout ne ? nebylo treba rootovat. se to zmenilo ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Xiaomi Redmi 5A představeno i s krásnou cenou - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2017/10/17/xiaomi-redmi-5a-predstaveno-i-krasnou-cenou/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam