• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    ZOOSEX
    ZOOSEX --- ---
    FATBOZZ: kdyz sme u toho- sry za lehkej OT ale mate nekdo poneti o dobrym smartu v rozmerech mi2s nebo iphone se? chysta se neco od xiaomi?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Sakra to se prestavaji delat male telefony ? 5 palcu max ? Asi fakt skoncim na A1 s NFC nalepkou z banky.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    hm...
    Uniklo foto Xiaomi Redmi 5 v bílé barvě - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2017/10/25/uniklo-foto-xiaomi-redmi-5-bile-barve/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj,
    muzu poprosit o radu, jak do Windows 8.1 nainstaluju ovladace na Xiaomi Redmi 4X?
    Zkousim hledat na xiaomi

    jde mi o to, ze bych potreboval spustit pres adb terminal prikaz na vypnuti kontroly pravopisu a bohuzel ono se to musi pres terminal.


    rad bych provedl toto:
    turn on developer options - OK
    turn on usb debugging - OK
    on your PC downlolad and install minimal adb and fastboot OK
    connect your device via usb to your PC, wait 2 minutes until adb drivers have been installed
    (zde to zacne blbnout, zadne ovladace se nenainstaluji (viz obrazek)
    - run the installed adb link in your start menu, a cmd window opens op
    enter: adb shell - zde to napise, ze neexistuje zadne pripojene zarizeni
    - enter: settings put secure spell_checker_enabled 0
    - close cmd, disconnect phone, spell checking is disabled

    dokazal by nekdo pomoct pls? diky

    BUNDA
    BUNDA --- ---
    TWARR: hlavně hw mně přijde až na dual foťák (beztak nic moc) stejnej či horší (baterka) než RN4Global a za vyšší cenu.
    TWARR
    TWARR --- ---
    me to prijde jako mnoho povyku pro nic. ten telefon jsem mel tyden a musel jsem ho vratit :)) cistej android zni krasne, ale ve finale tam normalnimu uzivateli chybi tolik veci, ze se s tim nechce drbat.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    TOOMIX: shut up and take my money!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Recenze Xiaomi A1 - poprvé bez MIUI - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2017/10/23/recenze-xiaomi-a1-poprve-bez-miui/
    ZOOSEX
    ZOOSEX --- ---
    SGNLR: na ebay prodavaj za dve kila refurbished. taky ho mam rad, jeden jsem si objednal a nefunguje jack cpnector a baterie dela to samy, co ta tvoje, akorat vydrzi pul dne. baterii mi jeste ten den refundovali 15Eurama, sluchatkovej vystup jeste resim, nicmene zatim nedoporucuju. je to na prd, takhle prijemne do ruky a vykonnej strojecek uz se dneska nedela.
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    DYNK: to asi bez telefonu nevydrzim,ale uvidime, treba se tenhle probere a jeste neco vydrzi
    DYNK
    DYNK --- ---
    SGNLR: Zacatkem roku planuju obmenu, tak mi2s bude volna, kdyz vydrzis.
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    SGNLR: je to vybehana baterka myslite. mam ten telefon rad,ale uz sem do nej nainvestoval vice,nez stal

    tak pripadne shanim MI2s,kdybyste nekdo prodaval:)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    MI2 se mi zacalo samo vypinat a pak nejde zapnout. respektive ho zapnu a vydrzi maximalne do chvile,kdy me necha zadat pin. baterka vypada nabite. pak jde ale zapnout az kdyz ho dam do zasuvky
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ZUZU: double tap to také = double tap to wake :)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    jinak já mám redmi 3s
    a lineageos
    [ROM][UNOFFICIAL][7.1.2][VoLTE][AQSD] Lineag… | Xiaomi Redmi 3s
    https://forum.xda-developers.com/xiaomi-redmi-3s/development/rom-lineageos-14-1-t3673856
    a kernel
    https://forum.xda-developers.com/...mi-3s/development/beacon-kerne-nougat-romsl-3s-prime-3x-t3667804
    (kvůli double tak to také a quickcharge, zapíná se v app kernel aduitor)

    a zdá se mi to celkem odladěný.jediny co trochu blbne na co jsem přišel je ikona tetheringu, že nesvítí i když je zapnuty, ale funguje normálně a jde vypnout i zapnout, jen to ta ikona nesignalizuje a jistě to brzy opraví.

    a build androidu osum už skoro taky funguje použitelné (ještě jim trochu blbne kamera, jinak zda se ok)
    [LAND][BETA][OREO][8.0.0_r13]XPerience 12 | Xiaomi Redmi 3s
    https://forum.xda-developers.com/xiaomi-redmi-3s/development/oreo-xperience-12-t3672111
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    root na lineageos jde zapnout je. u některých buildů na některých telefonech. jinak SuperSU
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ZOOSEX: hele lepší bude vlézt přímo na miuios.cz (po registraci) stáhnout data a rovnou kokuknout na manuál... měl jsem jí když ještě jela MIUI5 a 6 zrovna začínala... tzn. 3,5 roku zpět
    ZOOSEX
    ZOOSEX --- ---
    BUCCI: jojo, spatne sem se vyjadril, je to z ebaye, refurbished. pro me to byl nejlepsi typ, hlavne ten rozmer:vykon

    dikes, takze kompa k vlastni instalaci vubec nepotrebuju, resp. pouze abych nahral CZ romku do rootu, chapu to spravne? sry sem pomalejsi
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ZOOSEX: nový Mi2S? si zaspal dobu ne?

    jinak postup je jednoduchej, vem poslední verzi z miuios.cz nahraj jí do rootu paměti telefonu a pak přes updater nebo fastboot loadni, jestli si to pamatuju dobře, musíš to udělat 2x (jsou tam 2 systémy)
    ZOOSEX
    ZOOSEX --- ---
    zdar, please help. mam novy mi2sko a chci tam nacpat cestinu a normalni google store, zbavit se tech cinskejch sracek. otazka zni- mate nekdo zkusenost s timhle procesem na macu?:/
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    poridil jsem si Mi A1. jako neni spatnej. zatim nejvetsi objevena kravina tohodle telefonu je, ze se obrazovka neda aktivovat poklepem, double tap.

    zrovna dnes se mi stahla dalsi 1g aktualizace systemu. zatim to vypada, ze to bude chodit po mesici. coz je super.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam