• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    VITECH: já vím, že se to blbě porovnává, každý používáme mobil jinak, ale mohl bys to porovnat s předchozí romkou (teda pokud jsi měl global MIUI)? Já mám běžně výdrž 2,5 dne a něco přes 8 SOT při neustále zaplé wifi a datech a dvou SIM.
    VITECH
    VITECH --- ---
    BUNDA: vše bez problémů, LED jsem ještě nenastavoval.. jinak za mě rozhodně super.
    PUERH
    PUERH --- ---
    díky
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    PUERH: Kdekoli, je tam globální přímo od Xiaomi, z miuios už zaplatpanbuh nikdo romku nikam nedává
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    VITECH: jak je na tom výdrž baterie? Funguje všechno? Fingerprint, foťák, barvy na notifikační led?
    Já zatím dal šanci MIUI a musím říct, že global 8.2.10 mě mile překvapila. Bohužel podle popisu aktualizací ty novější verze už tak povedený nejsou.
    VITECH
    VITECH --- ---
    od včera na Redmi Note 4 mam Lineage OS 14.1... to je parády. Bye bye MIUI...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PUERH: v czc dávají tu z miuios.cz
    QUIP
    QUIP --- ---
    PUERH: Ja ho kupoval na jare v Mironetu s triletou zarukou a ROMka byla oficialni Global MIUI 8
    Mobilní telefon - Xiaomi Redmi 4X 32GB CZ LTE Global černá / 5&qu | Mironet.cz
    https://www.mironet.cz/...e-global-cerna-5quot-oc-14ghz-3gb-32gb-13mp5mp-dualsim-android-6+dp321161/
    PUERH
    PUERH --- ---
    zdravím. kde koupit redmi 4x? jde mi o to, aby měl romku v cajku. někde jsem čet, že různí prodejci dávaj do telefonu různý romky. dík.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    QUIP: Adoptivní rodič už se rýsuje, ale pokud to neklapne, tak jsi v pořadí :-)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KORKMAZ: hele mám ho pár měsíců, ale překvapivě moc ne. Spíš mi vadí do nedokonalé usazení.
    QUIP
    QUIP --- ---
    KORKMAZ: ja mel takovyhle derovany pouzdro pred lety na ZTE Blade. Kdyby neprasklo v rozich, tak bych rekl, ze to bylo super pouzdro. Delalo to takovy prijemny pocit na drzeni. A ano, bordel do toho pada, ale taky z toho zase muze vypadnout. Kdyz ted vyndam Redmi 4X z podobneho pouzdra bez direk, tak je v nem hromada jemneho bordelu (prach a textilni vlakna z kapsy, kde nosim telefon).

    Kdyby se toho nikdo jiny neujal, tak si ho od tebe klidne vezmu. Aktualne nove pouzdro na Redmi 4X nepotrebuju, ale casem by na nej rada prisla. Jestli se nekomu hodi vic, tak mile rad prenecham jinym zajemcum :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    BUNDA: No na něj jsem ho právě objednal. Hodnotím pouze zpracování, ale zadarmo to snad nikoho neurazí :-)

    Btw. co ty dírky vzadu - nepadá do toho sajrajt?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KORKMAZ: mám stejný na Note 4, vypadá dobře, ale dole trochu nesedí (spodek mobilu leze mírně ven cca 1mm).
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Zdar, nechcete někdo tento obal na mobil pro Redmi 4X? Prodejce mi omylem poslal špatný. Vypadá celkem pěkně - precizní zpracování na číňany. Za odnos ode mě z kanclu na Pankráci.

    https://www.aliexpress.com/...omi-Redmi-4X-3-4A-Note-4X-4A-For-Xiaomi-mi6-5S-Hollow/32824524227.html
    KALTY
    KALTY --- ---
    Ahoj. Mám takový dotaz. Mám svoji SIM s kontakty a synchronizací a druhou SIM /pracovní bývalého kolegy/.
    Mám tedy dané obě v telefonu (Redmi Note 4), ale potřeboval bych jeho kontakty (Google účet) mít v telefonu. Ale nechci to míchat s kontakty mého účtu. Je možné mít na každou SIM přidělený google účet?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TOOMIX: no to je asi fuk co tomu je, mam novou mikropajku pekneho vykonu s hrotem ostrym jako jehla :) tak abych nevysel ze cviku.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    mám tu úplně první Hongmi s prasklým sklem, displej a dotyk jsou ok
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nemel by jste nekdo vadny xiaomi :) zase bych raboval...
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    kazdymu vyhovuje neco jineho, me vyhovuje 4G, 5,5 palce, mi a1. cistej android. nemusim cekat, az nekdo zacne opravovat bezpecnostni chyby. mam je opravene hned primo od googlu. pro me je prioritou bezpecnost, i kdyz nemam nadstavbu MUI (?).
    DYNK
    DYNK --- ---
    Ja kdyz jsem si pred ctyrma rokama kupoval mi2s, tak se taky 2GB zdaly jako neumerne moc. A myslim, ze mit min, tak ten telefon dneska uz davno nemam. Krome zpusobu uzivani zalezi i jak dlouho clovek planuje ten pristroj vlastnit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam