• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    mám tu úplně první Hongmi s prasklým sklem, displej a dotyk jsou ok
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nemel by jste nekdo vadny xiaomi :) zase bych raboval...
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    kazdymu vyhovuje neco jineho, me vyhovuje 4G, 5,5 palce, mi a1. cistej android. nemusim cekat, az nekdo zacne opravovat bezpecnostni chyby. mam je opravene hned primo od googlu. pro me je prioritou bezpecnost, i kdyz nemam nadstavbu MUI (?).
    DYNK
    DYNK --- ---
    Ja kdyz jsem si pred ctyrma rokama kupoval mi2s, tak se taky 2GB zdaly jako neumerne moc. A myslim, ze mit min, tak ten telefon dneska uz davno nemam. Krome zpusobu uzivani zalezi i jak dlouho clovek planuje ten pristroj vlastnit.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ok, asi jste jiný typ uživatele.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    DRAGON: Vezmu to z opačného konce. Já teda ze 3Gb nemám nikdy volno víc než 1 giga
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DRAGON: teď mám Redmi 3 Pro s 3GB a obsazeno mám 62%. 4GB je jen tak pro jistotu, ale 3GB bych taky bral
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOOMIX: se zeptam jako laik: k cemu potrebujes v mobilu 4gb ram? kvuli hram? nic jinyho si nejsk nedovedu predstavit, ze by se kvuli tomu zpomalovalo..
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    TOOMIX: To jsem si taky říkal a 5,5" Note 4 kupodivu taky jde, pokud je ten telefon přiměřeně tenký a má zaoblené. Člověk ale musí mít trochu delší prsty. Pro drobné dámy to opravdu není. Navíc mi z kapsy padá o dost méně, než 5" Mi4
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: teď mám Redmi 3 Pro a 5" je max, co dám
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: To uz bych si nekoupil :) Prechazel jsem z Redmi 2 na Redmi 4X a je tech 5" je maximum, ktere jsem ochoten nosit. Jestli nekoho napadne prestat vyrabet i ty 5", tak se vratim na stary Siemens ME45 - do dnes funkcni :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: a já měl za to, že má 5.25
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: Redmi 4X je 5" a dela se i ve variante se 64GB pameti
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FEDAJKIN: jenže A1 nemá MIUI :-/ zatím je jediná volba 4x, ikdyž má větší displej
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    TOOMIX: hm, to je dilema, Redmi 4x (3,5k) by Ti sedělo na ten displej a ram, Mi A1 na pamět a stáří (5,5k)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Potřeboval bych nějaký nový 5" s 3-4GB RAM a 64-128GB paměti do 6k, snad něco bude
    ZOOSEX
    ZOOSEX --- ---
    TOOMIX: hrozně zbytečnej model
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Rozpačitý pokus s vlastním procesorem. Test Xiaomi Mi 5c - iDNES.cz
    https://mobil.idnes.cz/recenze-xiaomi-mi-5c-0oh-/telefony.aspx?c=A171031_213239_telefony_maly
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    SWIST: Smíšenou. Vada neuznána (furt se sám vypínal a nechytal signál), ale do 14 dnů nahráli novej SW, který závadu na nějakou dobu odstranil, a nic si neúčtovali.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    SWIST: I u CZC.cz to trvá 30 dní. což je pěknej voser.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam