• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUNDA: jasny, jen hlasim, kdyby se nekdo potykal s podobnym problemem ;)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DRAGON: to je možné, dle MIUI fóra je tam bugů asi víc než dost. Při mém používání jsem zatím nenarazil na žádný co by mi pil krev.
    BT sluchátka nepoužívám a HotSpot jsem zapnul jednou takže také ne. Takže to ani nejsem schopen reprodukovat.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUNDA: slusny, tak sem asi objevil bug MIUI :/

    kdyz sem zapnul na notifikacni liste informace o data usage, mam zapnuty bluetooth sluchatka a mam z mobilu hotspot do pracovniho notesu, tak se mi stava, ze mi cca kazdych pet minut spojeni spadne. Kdyz vypnu a zapnu HotSpot, hned to nabehne.
    Data Usage limit sem mel nastaveny na 30GB.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    VITECH: jasně v pohodě a předem díky.
    VITECH
    VITECH --- ---
    BUNDA: mam to od vcera, dej mi pár dní ;)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DRAGON: Nastavení - Správa SIM karty - Nastavit datový plán - Zobrazit spotřebu dat (v Další nastavení)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUNDA: tak sem nasel ze to umi Manage Shortcuts, muzes si Data Usage vytahnout primo jako ikonku na plochu :)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DRAGON: já mám v notifikační liště vytaženou denní spotřebu a kolik je z limitu na měsíc.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosimvas, kde v MIUI uvidim data usage jinak nez kdyz musim vlezt do appky Security a tam kliknout na Data Usage a pak jeste pod tim kliknout na Data Usage Statistics? Neni na to nekde v settings menicko? nikde to nemuzu najit ...

    myslim tohle

    BUNDA
    BUNDA --- ---
    VITECH: já vím, že se to blbě porovnává, každý používáme mobil jinak, ale mohl bys to porovnat s předchozí romkou (teda pokud jsi měl global MIUI)? Já mám běžně výdrž 2,5 dne a něco přes 8 SOT při neustále zaplé wifi a datech a dvou SIM.
    VITECH
    VITECH --- ---
    BUNDA: vše bez problémů, LED jsem ještě nenastavoval.. jinak za mě rozhodně super.
    PUERH
    PUERH --- ---
    díky
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    PUERH: Kdekoli, je tam globální přímo od Xiaomi, z miuios už zaplatpanbuh nikdo romku nikam nedává
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    VITECH: jak je na tom výdrž baterie? Funguje všechno? Fingerprint, foťák, barvy na notifikační led?
    Já zatím dal šanci MIUI a musím říct, že global 8.2.10 mě mile překvapila. Bohužel podle popisu aktualizací ty novější verze už tak povedený nejsou.
    VITECH
    VITECH --- ---
    od včera na Redmi Note 4 mam Lineage OS 14.1... to je parády. Bye bye MIUI...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PUERH: v czc dávají tu z miuios.cz
    QUIP
    QUIP --- ---
    PUERH: Ja ho kupoval na jare v Mironetu s triletou zarukou a ROMka byla oficialni Global MIUI 8
    Mobilní telefon - Xiaomi Redmi 4X 32GB CZ LTE Global černá / 5&qu | Mironet.cz
    https://www.mironet.cz/...e-global-cerna-5quot-oc-14ghz-3gb-32gb-13mp5mp-dualsim-android-6+dp321161/
    PUERH
    PUERH --- ---
    zdravím. kde koupit redmi 4x? jde mi o to, aby měl romku v cajku. někde jsem čet, že různí prodejci dávaj do telefonu různý romky. dík.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    QUIP: Adoptivní rodič už se rýsuje, ale pokud to neklapne, tak jsi v pořadí :-)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KORKMAZ: hele mám ho pár měsíců, ale překvapivě moc ne. Spíš mi vadí do nedokonalé usazení.
    QUIP
    QUIP --- ---
    KORKMAZ: ja mel takovyhle derovany pouzdro pred lety na ZTE Blade. Kdyby neprasklo v rozich, tak bych rekl, ze to bylo super pouzdro. Delalo to takovy prijemny pocit na drzeni. A ano, bordel do toho pada, ale taky z toho zase muze vypadnout. Kdyz ted vyndam Redmi 4X z podobneho pouzdra bez direk, tak je v nem hromada jemneho bordelu (prach a textilni vlakna z kapsy, kde nosim telefon).

    Kdyby se toho nikdo jiny neujal, tak si ho od tebe klidne vezmu. Aktualne nove pouzdro na Redmi 4X nepotrebuju, ale casem by na nej rada prisla. Jestli se nekomu hodi vic, tak mile rad prenecham jinym zajemcum :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam