• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FATBOZZ: protože 18:9 je teďka in :-/
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Proč má sakra redmi serie 5,7 palců a nějaký nesmyslný poměr stran.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Dělali jsme si z toho srandu ale WTF ? V realu ?


    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: tak to jsem pak v prdeli, protože nemám náhradu za Redmi 3 Pro do cca 6000kč
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: Pokud to ve skutecnosti bude tak, jako je to na obrazku, tak to porad jeste bude o nekolik cm vetsi, nez je Redmi 4. Protoze ta uhlopricka odpovida tomu, jak je velky cely Redmi 4, prlus k tomu musis pripocitat velikost tech ramecku.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: pokud bude rozměrově jako Redmi 4 nebo 3 tak budiž, to možná překousnu
    QUIP
    QUIP --- ---
    DYNK: Protoze obvykly pomer je 16:9
    DYNK
    DYNK --- ---
    Je nejakej duvod proc uvadej pomer stran 18:9 a ne treba 6:3, nebo nedejboze 2:1?
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: What? Proc, proboha.. na to meli Note. :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Sakra 5.7" je na Redmi 5 moc

    Potvrzeno datum vydání Xiaomi Redmi 5 a Redmi 5 Plus - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2017/11/29/potvrzeno-datum-vydani-xiaomi-redmi-5-redmi-5-plus/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: tady ty hodnoty, ještě navíc to takhle pěkně svítí :)

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FATBOZZ: na Redmi 5 jsem moc zvědavej, potřebuju nahradit Redmi 3 Pro
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    TOOMIX: Kurva dopiče. Crossed fingers... 5 palec s 5ghz wifi a nfc, 4000+mah :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    5.12. bude Xiaomi představovat nové telefony včetně Redmi 5, Mi 6C a dalších

    Xiaomi R1 - levná novinka od Xiami s Full-screen displejem - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2017/11/26/xiaomi-r1-levna-novinka-od-xiami-full-screen-displejem/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kdyby někdo sháněl špičkovou CL usb nabíječku, můžu vřele doporučit Xiaomi CZCDQ01ZM Charge. Dává slušný palby, je krásná a velmi kvalitně vyrobená. Kdyby někdo potřeboval, můžu jí klidně proměřit usb testerem.



    QUIP
    QUIP --- ---
    BUNDA: To ja jsem celkove s MIUI spokojeny i ve starsich verzich (i kdyz kazda mela nejake mouchy, ale nic zasadniho). Na Redmi 4X jsem mel puvodne 8.2.x Global, pak se mi to updatovalo na 8.5.x a nenasel jsem zadnou negativni zmenu. Ale taky jsem cetl, ze je prej 8.2.10 nejlepsi
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    QUIP: já zatím zůstávám u 8.2.10 Global, o které ti co MIUI znají tvrdí, že se fakt povedla. Nevím, ale je fakt že neznám pády, svižnost slušná a spousta drobností, které jsem se naučil využívat. Původně jsem chtěl co nejdřív něco čistého (Lineage, AOSP, RR a další co jsou k dispozici), ale chtěl jsem dát MIUI šanci :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    BUNDA & PRUSATKO: Zatim to teda podle ohlasu vypada jako neco, co rozhodne nechci. Dost lidi rika, ze MIUI 9 je spis osekana MIUI 8, nez ze by to prinaselo zlepseni. (samozrejme je to zavisle na tom, co kdo zrovna potrebuje pouzivat)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    QUIP: mam sice redmi 4a, ale s posledni tydenni rom a v nastaveni bt mam pouze on/off
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam