• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: What? Proc, proboha.. na to meli Note. :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Sakra 5.7" je na Redmi 5 moc

    Potvrzeno datum vydání Xiaomi Redmi 5 a Redmi 5 Plus - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2017/11/29/potvrzeno-datum-vydani-xiaomi-redmi-5-redmi-5-plus/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: tady ty hodnoty, ještě navíc to takhle pěkně svítí :)

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FATBOZZ: na Redmi 5 jsem moc zvědavej, potřebuju nahradit Redmi 3 Pro
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    TOOMIX: Kurva dopiče. Crossed fingers... 5 palec s 5ghz wifi a nfc, 4000+mah :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    5.12. bude Xiaomi představovat nové telefony včetně Redmi 5, Mi 6C a dalších

    Xiaomi R1 - levná novinka od Xiami s Full-screen displejem - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2017/11/26/xiaomi-r1-levna-novinka-od-xiami-full-screen-displejem/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kdyby někdo sháněl špičkovou CL usb nabíječku, můžu vřele doporučit Xiaomi CZCDQ01ZM Charge. Dává slušný palby, je krásná a velmi kvalitně vyrobená. Kdyby někdo potřeboval, můžu jí klidně proměřit usb testerem.



    QUIP
    QUIP --- ---
    BUNDA: To ja jsem celkove s MIUI spokojeny i ve starsich verzich (i kdyz kazda mela nejake mouchy, ale nic zasadniho). Na Redmi 4X jsem mel puvodne 8.2.x Global, pak se mi to updatovalo na 8.5.x a nenasel jsem zadnou negativni zmenu. Ale taky jsem cetl, ze je prej 8.2.10 nejlepsi
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    QUIP: já zatím zůstávám u 8.2.10 Global, o které ti co MIUI znají tvrdí, že se fakt povedla. Nevím, ale je fakt že neznám pády, svižnost slušná a spousta drobností, které jsem se naučil využívat. Původně jsem chtěl co nejdřív něco čistého (Lineage, AOSP, RR a další co jsou k dispozici), ale chtěl jsem dát MIUI šanci :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    BUNDA & PRUSATKO: Zatim to teda podle ohlasu vypada jako neco, co rozhodne nechci. Dost lidi rika, ze MIUI 9 je spis osekana MIUI 8, nez ze by to prinaselo zlepseni. (samozrejme je to zavisle na tom, co kdo zrovna potrebuje pouzivat)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    QUIP: mam sice redmi 4a, ale s posledni tydenni rom a v nastaveni bt mam pouze on/off
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    QUIP
    QUIP --- ---
    Mate uz nekdo MIUI 9 na Xiaomi Redmi 4X? Dneska mi update hlasi aktualizaci na v9.1.1.0.NAMMIEI, ale vaham, jestli to pokouset, nebo jeste pockat.
    Pokud uz nekdo mate MIUI 9, pozorovlai jste nejake zasadni zlepseni oproti MIUI 8?
    Me asi nejvic desi to, ze by v nastaveni Bluetooth mela zmizet moznost zapnuti / vypnuti visibility zarizeni. Cetl jsem o tom uz vlete, kdyz to bylo nejake "preview", tak to zduvodnovali tim, ze je to zjednoduseni pro blbecky, co byli vzdycky zmateny z toho, jestli staci zapnout bluetooth a nebo nestaci.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    lehce nabyl, lehce pozbyl...
    VITECH
    VITECH --- ---
    BUNDA: nabíjení - nabyl jsem včera v 15.30 na 95 %, stav teď cca 75 %.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUNDA: jasny, jen hlasim, kdyby se nekdo potykal s podobnym problemem ;)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DRAGON: to je možné, dle MIUI fóra je tam bugů asi víc než dost. Při mém používání jsem zatím nenarazil na žádný co by mi pil krev.
    BT sluchátka nepoužívám a HotSpot jsem zapnul jednou takže také ne. Takže to ani nejsem schopen reprodukovat.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUNDA: slusny, tak sem asi objevil bug MIUI :/

    kdyz sem zapnul na notifikacni liste informace o data usage, mam zapnuty bluetooth sluchatka a mam z mobilu hotspot do pracovniho notesu, tak se mi stava, ze mi cca kazdych pet minut spojeni spadne. Kdyz vypnu a zapnu HotSpot, hned to nabehne.
    Data Usage limit sem mel nastaveny na 30GB.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    VITECH: jasně v pohodě a předem díky.
    VITECH
    VITECH --- ---
    BUNDA: mam to od vcera, dej mi pár dní ;)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DRAGON: Nastavení - Správa SIM karty - Nastavit datový plán - Zobrazit spotřebu dat (v Další nastavení)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam