• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    RAINBOF: otestovano, vsechno v cajku. Jen po vyjezdu z testovaci appky spadl launcher... :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TECZKO: otestoval bych ramku.
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    tak jsem na svou Mi3W nahodil posledni Stable ROM a tolik padu launcheru jsem nevidel ani na weekly. Pritom jsem odstranil vsechny omezeni vcetne cisteni pameti a omezeni baterky. Nema nekdo nejaky napad co by se jeste dalo udelat? Tyhle na koleni reseny ROMky uz me zacinaji stvat :(
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    ZUZU: v MIUI bych zkusil appce povolit automatické spouštění a zamknul jí v RAM.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    KABIS: kousek níž jsme o tom něco málo psali
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ahoj, vedle jsem se ptal na tohle:
    [ ZUZU @ Android - otevřená mobilní platforma ]
    a zajímá mě řešení toho samého problému i v miui (bez rootu) jestli nějak jde?
    KABIS
    KABIS --- ---
    Je mozny, ze muj Redmi 2 nedava evropsky data?

    A nazory na Redmi 4 global? :)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    LUGA5: Mix 2
    Mi A1 je dobrej foun, ale trochu nuda. S Mixem 2 tu pak budeme hltat Tvoje zkušenosti z reálného používání :)
    LUGA5
    LUGA5 --- ---
    Mno právě mi spadnul oneplus 3 co sem měl a přemýšlím, že po cestě ze Sydney zpět do ČR bych si pořídil nějaké Xiaomi. Pár sem jich měl, momentálně píšu z mi4. Mi A1 nebo mi mix 2
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Další Xiaomi Redmi Note už nebude, nahradí jej Redmi 5 Plus | Diit.cz
    https://diit.cz/clanek/dalsi-xiaomi-redmi-note-uz-nebude-nahradi-jej-redmi-5-plus
    LEITWOLF18
    LEITWOLF18 --- ---
    LUGA5: Naprostá spokojenost
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KORKMAZ: taky mi klouzal. Kovový záda jsou sice hezký, ale po několika vyklouznutí, taky skončil v krytu :(
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    KORKMAZ: jj je to kluzkej had)
    LUGA5
    LUGA5 --- ---
    Vlastní už někdo mi max 2? Před týdnem sem byl v Pekingu a reklama snad všude. Vypadá moc fajn. Nějaké zkušenosti?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    PSILOCYBER: fullcover je celé sklo včetně černého spodku a vršku a černých stran. Display je totiž zaoblen a běžné placaté sklo odstává u krajů. Ten fullcover to schová.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    K tomu notu 4 bych kvůli velikosti doporučil i silikonový obal. Jak je to velké, tak mi to občas vyklouzne
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    BUNDA: ad fotak a kvalita snimku, u Mi3 musim rict, jsem z toho mel lepsi pocit. ale jasny, dle cenovy kategorie nemuzu ocekavat zazraky. jak je mysleno to "full cover",jakoze zadeklovat tvrzenym sklem a hodit to do silikon krytu?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    PSILOCYBER: uvidíš, každý má tu laťku jinde, ale zvlášť za horšího světla fotky nic moc. Za dobrého světla je to lepší. Na druhou stranu v této cenové kategorii stojí foťáky za prd obecně. Jinak chválím výdrž. Obvykle tak 2,5-3 dny při zapnutých datech, WiFi a SOT 7-10hod. Možnost spousty alternativních ROM a celkově jsem spokojen. Co je ještě pakárna je krycí sklo, díky zaoblení je potřeba full cover.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    BUNDA: fotak fakt nic moc teda? to bych byl trochu zklamanej, jeste jsem netestoval.. co je tam za nedostatky? vzpominam ze u Mi3 fotak vytunili jednou aktualizaci a bylo to znat
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    PSILOCYBER: největší slabinou je foťák, ale jinak poměr cena/výkon má bezkonkurenční.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    KEL: zrovna včera jsem pořídil Redmi Note 4 LTE 32GB, nešťastně mi upadlo stařičký Mi3 a už to nerozdejchal. na tu velikost si budu chvíli zvykat, ale myslim že poměrně slušná volba.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam