• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    BUNDA: fotak fakt nic moc teda? to bych byl trochu zklamanej, jeste jsem netestoval.. co je tam za nedostatky? vzpominam ze u Mi3 fotak vytunili jednou aktualizaci a bylo to znat
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    PSILOCYBER: největší slabinou je foťák, ale jinak poměr cena/výkon má bezkonkurenční.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    KEL: zrovna včera jsem pořídil Redmi Note 4 LTE 32GB, nešťastně mi upadlo stařičký Mi3 a už to nerozdejchal. na tu velikost si budu chvíli zvykat, ale myslim že poměrně slušná volba.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KEL: jestli nevadí velikost tak jednoznačně Note.
    KALTY
    KALTY --- ---
    KEL: tak krom velikosti tam moc velký rozdíl není... Šel bych do note.
    KEL
    KEL --- ---
    Ču, poradíte mi?

    Xiaomi Redmi Note 4 LTE 32GB nebo Xiaomi Redmi 4X LTE 32GB

    ps: větší velikost Note mi nevadí.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: tak jde o hw závadu, takže na rom by záležet nemělo. Jejich přístup k reklamacím neznám, takže kdo ví. To že je někdo v právu ještě bohužel neznamená, že se mu ho podaří vymoci.

    Dej pak vědět jak jsi dopadl.
    KALTY
    KALTY --- ---
    BUNDA: budu muset před reklamací nahrát nějak zpět stable verzi? Mám týdenní a mám koupeno u MP.cz
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: tak to vidím na zálohu dat a reklamaci no.
    KALTY
    KALTY --- ---
    BUNDA: Tak jsem to včera nakonec rozjel a dnes přijdu do práce a znovu.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    QUIP: nejde o chybu, opravdu jsou dvě verze. Ta Global je se Snapdragonem
    QUIP
    QUIP --- ---
    KALTY: Aha, tak to byla chyba na jednom webu, kde jsem si naklikal srovnani nekolika telefonu a u Note 4 to psalo, ze je tam Mediatek. Diky za info!
    KALTY
    KALTY --- ---
    BUNDA: no tak mám to v záruce...
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    QUIP: jak píše KALTY + Mediatek nepodporuje B20 800MHz u LTE. Je tam nějaký drobný rozdíl ve výkonech, ale osobně jsem preferoval Global verzi právě kvůli LTE a GPS.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: hmm tak pak bych to viděl na servis a nejspíš výměnu celého konektoru :(
    KALTY
    KALTY --- ---
    QUIP: V Note 4 je Snap. Podsvícení má a GPS bez jakéhokoliv problému.
    BUNDA: nepomohlo ani plastovým párátkem ani stlač.vzduch.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Dotaz na nekoho, kdo mate Redmi Note 4 - ma to podsviceni tlacitek a funguje tomu dobre GPS?
    A jak je na tom rozdil mezi procesorem Mediatek (ktery je udajne v Note 4) a Snapdragonem z Redmi 4X?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: nejdříve vyfoukání nebo bych zkusil opatrně párátkem či něčím plastovým, ale tak abys to tam nezlomil. Může tam být prach, bordel atd.
    KALTY
    KALTY --- ---
    BUNDA: Aha. Tak máš pravdu. Ikona nezmizí. Zkusit profouknout jsem zkoušel. Zkusím ještě stlačeným vzduchem a jinak co? Rozebrat a projet kontakty?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: ikona sluchátek zmizí po jejich vytažení?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam