• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    RADDINO: splendo
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    Jakou app používáte na správu úkolů/tasků? Používal jsem Tasks, ale v poslední době je to brutálně zasekaný, tak hledám náhradu. Pár jsem teď zkušebně nainstaloval, ale u všech mi chybí když vyskočí notifikace rychlá možnost odkliknout splněno/odložit o X min/hod. Možná je to zas nějaká super vychytávka Miui, že to ukáže obyčejnou notifikaci s proklikem do appky a musí se to někde zapnout apod. Poradíte?
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Pouzivate neco proti reklamam?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Smažeme anketu, když se nám nelíbí výsledky? Pro Xiaomi žádný problém! - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2018/02/13/smazeme-anketu-xiaomi/
    JUGI
    JUGI --- ---
    Díky, pánové, vážím si vaší nabídky. Přeci jen, pro osmiletý dcery si myslím, že mi2 je fajn telefon.
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    JUGI: kdyby kamos nahodou selhal, muzu se zkusit angazovat
    JUGI
    JUGI --- ---
    SIBERIAN: díky, jestli selže kámoš.. :)
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Jugi: no Smooke má pravdu. jeslti v tom máš vyšším miui nebo android, tak je zamklej BL a je potřeba ho odemknout. Potom nahrat twrp a dát systém z miuios.cz nebo globalní (http://en.miui.com/download-2.html#4) s aktualizacema. kdyby sis nevěděl rady, dej vědět
    JUGI
    JUGI --- ---
    SMOOKE: mi2 sc je cinska verze, došly mi síly to řešit, oba dva jsou v servise u kámoše, co umí všechno. Pokud to bude na dlouho, oba někomu rád věnuji na hraní, díly, cokoliv. Už mě to sere i řešit. Ale dík :)
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    JUGI: mam takovej pocit ze Mi2 nepotrebuje odemknuti BL (pravdepodobne zalezi na vezi MIUI) a asi blbej dotaz, ale udelal jsi FR? po tom by jsi mel mit telefon prosty temer vseho :) a nahrat si tam muzes cokolivek....
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Brkodlak: za takové chyby může i tema. jaky máš nastavený...?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    JUGI: ok, díky :-)
    JUGI
    JUGI --- ---
    BOUCNER: Mám mi5 a lepší zvuk sem zatím při přehrávání kdekoliv na cokoliv neslyšel.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Ma nekdo z majitelu Redmi 4X nejakou aosp alternativni rom, spokojenost?
    Uvazuji o jeho koupi a chtel bych vyzkouset jak MIUI tak AOSP, idealne.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    BRKODLAK: hmm, tak pomohl restart, nicméně to nemění nic na tom, že telefon ignoruje zákaz...
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Nemáte někdo problém s hudebním přehrávačem na lockscreenu? Jde ním sice hudba zapnout a vypnout, ale neustále ukazuje žádná hudba a hlavně nejde zrušit, i když zakážu u všech hudebních aplikací zobrazování na zamykací obrazovce...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Máte někdo model Xiaomi, který má kvalitní zvuk pro přehrávání jak na sluchátka, tak na reproduktory?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    FEDAJKIN: a máš uprostřed vzduchovou bublinu?
    RUM
    RUM --- ---
    Ahoj, je to už 4. rok co používám mi2s. Přičemž po asi 3 letech jsem vyměnil baterku za novou originální (český eshop) a vypínání telefonu na 40% zůstalo... Rok jsem s tím vydržel než se tato druhá baterie nafoukla a začal se odchlipovat kryt. Koupil jsem minulý týden tedy už třetí baterii, neoriginální, za 5 euro z aliexpresu s pozitivním hodnocením a baterie překvapivě funguje. Nevěřil jsem svým očím. Telefon už zase vydrží celý den bez nabíječky. Je to značka SIYAA
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    FEDAJKIN: Nerikam ze je spatny, ale nemam z nej takovy dobry pocit, jako pred tremi lety z Mi 4. Byl by to pro me asi downgrade. Ten A1 nevypada spatne, ale asi by mi chybelo MiUI :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam