• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TAP
    TAP --- ---
    TOOMIX: mea culpa, měl jsem za to, že 5x se prodává spolu s A2 a liší se jen softwarově.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TAP: no nějak tomu nerozumim

    Xiaomi Mi 6X s Androidem 8.1 Oreo a nadstavbou MIUI 9.5 bude k dostání v pětici barevných provedeních (černá, červená, modrá, zlatá a růžová) za až neuvěřitelně nízkou cenu 1 599 jüanů za základní 4/64GB model, což je asi 5 200 korun.

    a o kousek níž

    Očekává se, že Xiaomi Mi 6X bude dalším smartphonem programu Android One a podobně jako loňské Mi 5X se mimo Čínu bude prodávat pod globálním označením Mi A2.
    TAP
    TAP --- ---
    TOOMIX: 6x s MIUI a A2 čištej, ne? (jako 5x a A1)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BLEVAJZZ: snad nebude s čistým Androidem
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    TOOMIX: vypadá dobře.. asi do něj půjdu:)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Skvělá střední třída. Xiaomi Mi 6X má bohatou výbavu a příznivou cenu - iDNES.cz
    https://mobil.idnes.cz/xiaomi-mi-6x-cx4-/telefony.aspx?c=A180426_010413_telefony_ram
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    kéž by ten komentář byla pravda...

    https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_note_3-8707.php



    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    jj bohužel nikdo nic neví. přehazuju v těch přístupových bodech ty nastavení a je to jak na houpačce. Ale třeba to propustí messenger a whatssup zprávy ale chrom je vypnutej. je to divný a nějak nidko neví co s tím :D
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SIBERIAN: něco takového ve vztahu k Vodafone jsem zahlédl i v Xiaomi fóru o Redmi Note 4
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    pánové řešil tu někdo někdy problem s mi maxem 2 a nefunkčním hotspotem? Resp. funkčním, ale neposílá data? na netu sem našel změnu v přístup. bodech na typ MVNO na SPN a hodnotu dat na "Vodafone CZ". s tím sem ale bezradný. Jako bonus děje se to jen na Vodáči. O2 a Tmbl to nedělá...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Redmi note 5 nebo Mi6x ?
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    hm.. někteří prodejci sou na alíkovi vcelku pozorní :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SIBERIAN: já ji tam měl v balení - na přilepení baterky
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    kalty- kup LCD i s framem- lepení LCD na starej frame je pro nezkušený dost sebevražda. A hlavně bacha na fake LCD- v lepším případě nesvítí jen klávesy, v horším nefunguje část dotyku nebo sou v háji barvy. To otevření a vyndání střev je brnkačka- jak 3D puzzle. Jo a sežeň si oboustrannou lepící pásku :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    VITECH: ty jo škoda že ne Redmi note 4. Ten by se mi teď hodil :D
    VITECH
    VITECH --- ---
    Nechce někdo za hubičku frame + LCD display k Redmi 4x? Já blbec omylem objednal dva... rad se ho zbavím. ideálně Ústí nad Labem
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    KOZLIKK: tak vzhledem k tomu, ze se tam nic takoveho neda nastavit, tak si myslim, ze to pocita veskery provoz pres mobilni sit. Je to vestavěná appka na horni liste. Spis jestli se někomu tohle uz neprihodilo.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KALTY: stačí jen dodržet postup z videa jako já nedávnu u mého Redmi 3 Pro. Jen bych uvítal ještě pak video s postupem nazpátek, protože jsem si musel to video pouštět pak od konce
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Ahoj, netusite, jak spolehlive je pocitadlo spotrebovanych dat u 4x? Pise mi, ze jsem vyuzil pres 700mb, coz si myslim odpovida, ale dle t-mobilu jsem vyuzil pres 1300mb.
    KALTY
    KALTY --- ---
    BUNDA: no tvle složitější už to být nemůže :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam