• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Zrodil se nový bestseller? Xiaomi Mi 6X se ukázalo v plné kráse | CZC.cz
    https://www.czc.cz/...ce=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=promoter&utm_content=clanky_novinky

    Tu 6GB/128GB verzi bych bral i za to, že bych se musel smířit s 5.99" displejem. Snad z toho neudělaj pro Evropu Redmi A2 s B20 a nechaj to jako 6X LTE
    KEL
    KEL --- ---
    QUIP: zvláštní, mám 9.5 stable a nějak nechápu proč bych měl litovat.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Jak to tu ctu (v obvyklych periodach s tim, jak vychazeji nove verze MIUI), tak jsem vazne rad, ze jsem zustal na 8.5.

    Da se nejak vypnout, aby mi to porad hlasilo, ze je dostupna nova verze?
    V nastaveni mam vypnute Check using Wi-Fi only i Update automatically, ale nikde nevidim, ze by se dalo vypnout upozorneni na novou verzi uplne, takze kdykoliv se pripojim, vyskoci mi, ze si mam stahnout 9.5, coz opravdu nehodlam udelat.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    ECLIPSE: zkus trojdotek smerem k sobe ;-) tzn. tri prsty
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Chtěl jsem zůstat na global, ale asi přejdu na CZSK
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOOMIX: ne
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: tohle nevidíš, když pak najedeš do strany?




    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOOMIX: no divný, nevidim nic... dostanu se do nastaveni, kde muzu pridavat widgety atd, ale pridat stranu nikde...

    A ještě dotaz, dřív jsem měl obrázek na pozadí roztáhnutý přes všechny okna, s přesunutím do vedlejšího okna se i pozadí trochu posunulo, teď mi to nejde nastavit.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: nefunguje na ploše podržet menu, nalistovat do strany a tam dát +?
    CHIX
    CHIX --- ---
    Dotaz: proč mi nejde rozjet spotify. Jsem se reg. Klikni na skladbu , pak problikne přehrávač a jsem zpatky na úvodu? .....
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Ja jsem asi slepej, poradi nekdo jak pridam v MIUI 9.5 global novou obrazovku? Mam ta pořád jen ty dvě základní.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    BLEVAJZZ: ale je to hrozny padlo, to ani neudrzim v ruce při selficku :))
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    MODRAPUSINKA: rozhodně lepší, než mám na redmi note 4 :-)) tak jako P20 to fotit asi nebude ale rozhodně už je použitelný :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SIBERIAN: jo to vim, že global neznamená B20. Ale note 3 by se mi s ním líbil
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    TOOMIX: dyť je globální systém. KDyž si objendáš z číny, tak dotazí se zamknutým BL. Odemkenš BL a mřes miflash bouchneš tenhle ofiko system: http://en.miui.com/download-336.html

    pro čiňany globalní verze znamena, že telefon bude mit v krabici EU/UK adapter, krabice bude místo činšitny popsana anglicky a v telefonu bude globalní system. Ovšem nesahají na střeva. takže B20 tam nebide. Srtejně jako v MI4,MI3 atd... link na oficial system zde: http://en.miui.com/download-336.html v zipu ( přes twrp)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    TOOMIX: Baterie 3000 mha. :-(
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    BLEVAJZZ: taky přemýšlím... Co říkáš na foťák? ;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TAP: 5X je to jen v Číně, v Evropě je to A1
    TAP
    TAP --- ---
    TOOMIX: mea culpa, měl jsem za to, že 5x se prodává spolu s A2 a liší se jen softwarově.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TAP: no nějak tomu nerozumim

    Xiaomi Mi 6X s Androidem 8.1 Oreo a nadstavbou MIUI 9.5 bude k dostání v pětici barevných provedeních (černá, červená, modrá, zlatá a růžová) za až neuvěřitelně nízkou cenu 1 599 jüanů za základní 4/64GB model, což je asi 5 200 korun.

    a o kousek níž

    Očekává se, že Xiaomi Mi 6X bude dalším smartphonem programu Android One a podobně jako loňské Mi 5X se mimo Čínu bude prodávat pod globálním označením Mi A2.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam