• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    ECLIPSE: tak jsem zkousel a bez uspechu, ze sirokeho obrazku je na vsech plochach stejny vyrez
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    TOOMIX: přijde mi to jako hybrid mezi MI řadou a Redmi. Z MI to má foťák jak ipX,ale zaroveň selfie front kameru jako RN5A prime. No, uvidíme :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Xiaomi Redmi S2 zaměřené na selfie oficiálně představeno - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2018/05/10/xiaomi-redmi-s2-zamerene-na-selfie-oficialne-predstaveno/
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    PRUSATKO: přesně, v global se otáčet nedá.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    ECLIPSE: pouzivam stock appku, horizontalne se normalne preklapi, jedu ale na tydennich romkach, takze v global se to asi lisi...

    Co se tyce pozadi, zkusim to pohledat, protoze mi to driv fungovalo, vecer nahraju nejaky siroky a budu testovat ;-)
    VITECH
    VITECH --- ---
    Nepotřebuje tu někdodisplay bez ramecku na redmi note 4x?
    Jsem si ho blbe objednal :-( nechám ho za hubičku...
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    PRUSATKO: jakou app používáš na sms aby byly bez diakritiky a mohly se psát horizontálně?
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    PRUSATKO: jako trvalo mi, než jsem na to přišel... A nevíš jak na tohle? Dřív (MIUI 5-6) jsem měl široký obrázek na pozadí roztáhnutý přes všechny okna a se slidováním mezi okny se i trochu měnil náhled, teď je tam pořád to samý, dá se to někde nastavit?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    ECLIPSE: mas pravdu, asi nejak jsem zaspal, jedu na posledni tydenni verzi a mam to presne jako ty :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: asi lidi nadávali, že můžou mít prázdnou plochu nebo nevim. Můj screen je z MIUI 7.3.2.0 stable
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    PRUSATKO: nic, 3 prsty nefungujou... ale už jsem na to náhodou přišel... podržim menu, nebo prst někde na ploše, dostanu se do nastaveni. Pak vezmeš nějakou ikonu a chceš jí přesunout, tak s ní můžeš zajet do hotový plochy (vidíš dole), nebo vedle ní a tím vznikne nová...

    co by jim udělalo mít tam to plusko, jak má TOOMIX?? Taky vznikla nová plocha, když už jedna byla plná a nainstaloval se nový program.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Zrodil se nový bestseller? Xiaomi Mi 6X se ukázalo v plné kráse | CZC.cz
    https://www.czc.cz/...ce=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=promoter&utm_content=clanky_novinky

    Tu 6GB/128GB verzi bych bral i za to, že bych se musel smířit s 5.99" displejem. Snad z toho neudělaj pro Evropu Redmi A2 s B20 a nechaj to jako 6X LTE
    KEL
    KEL --- ---
    QUIP: zvláštní, mám 9.5 stable a nějak nechápu proč bych měl litovat.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Jak to tu ctu (v obvyklych periodach s tim, jak vychazeji nove verze MIUI), tak jsem vazne rad, ze jsem zustal na 8.5.

    Da se nejak vypnout, aby mi to porad hlasilo, ze je dostupna nova verze?
    V nastaveni mam vypnute Check using Wi-Fi only i Update automatically, ale nikde nevidim, ze by se dalo vypnout upozorneni na novou verzi uplne, takze kdykoliv se pripojim, vyskoci mi, ze si mam stahnout 9.5, coz opravdu nehodlam udelat.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    ECLIPSE: zkus trojdotek smerem k sobe ;-) tzn. tri prsty
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Chtěl jsem zůstat na global, ale asi přejdu na CZSK
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOOMIX: ne
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: tohle nevidíš, když pak najedeš do strany?




    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOOMIX: no divný, nevidim nic... dostanu se do nastaveni, kde muzu pridavat widgety atd, ale pridat stranu nikde...

    A ještě dotaz, dřív jsem měl obrázek na pozadí roztáhnutý přes všechny okna, s přesunutím do vedlejšího okna se i pozadí trochu posunulo, teď mi to nejde nastavit.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: nefunguje na ploše podržet menu, nalistovat do strany a tam dát +?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam