• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KORKMAZ: imho neni, protoze MIUI 10 je tusim zatim beta a ne stable, takze ji maj jen ti, co si ji tam dali sami
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    TOOMIX: Je nějaké riziko, že se to omylem stane? Ptám se, protože jsme to teď koupili tchýni a nerad bych řešil další telefon.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: s downgradem byla vždycky potíž
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: Svet se v prdel obratil, kdyz uz si uzivatel nemuze ani svobodne rozhodnout o tom, jakou verzi systemu chce mit na telefonu. Dost smutne.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Pozor na downgrade z MIUI 10 zpátky na 9.5 na telefonu Redmi Note 5, brickne to telefon

    Important Announcement about Updating of Redmi Note 5 Pro/Redmi Note 5 - Redmi Note 5/Pro - Xiaomi MIUI Official Forum
    http://en.miui.com/thread-3156438-1-1.html
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BRKODLAK: Wordem pro Android
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    BRKODLAK: Google Drive by to měl zvládnout
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Čím otevíráte docx soubory? Zkusil jsem dvě nějaké appky a ani jedna to nedává, přestože by měla.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    TOOMIX: objednano, uvidime :)
    FAT
    FAT --- ---
    TOOMIX: Aha, jako vždy. Ďábel je ukryt v detailu...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FAT: ale je to matoucí. V seznamu skladeb to po stisknutí Náhodné přehrávání začne přehrávat náhodnou písničku místo toho, aby to změnilo nastavení


    FAT
    FAT --- ---
    TOOMIX: Díky.
    :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FAT: mám stable 9.5.14 z miuios.cz na Redmi Note 5, otevřu písničku a vlevo dole vedle tlačítka pro předchozí skladbu


    FAT
    FAT --- ---
    Zdravím a jdu si pro radu. Prosím, jak si mám navolit přehrávání skladeb v řadě za sebou a nikoliv náhodně? Mám Xiaomi Redmi 3S, MIUI 9.5.8 a Android 6.0.1. Hledal jsem už víckrát, předpokládám, že to někde musí být, ale nenašel jsem to.
    Díky za pomoc.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SAMGARR: nebral bych nic s tou černou barvou. Jen čiré sklo. Tátovi jsem na jeho Redmi 4X pořídil tohle a nestěžuje si

    Newest High quality 9H HD for Xiaomi Redmi 5 3s Tempered Glass Redmi Note 3 4 5a pro redmi 4x Mi5 Phone Screen Protector Film
    http://s.aliexpress.com/YNv6ZVrA?fromSns=Copy to Clipboard
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Tip na sklo pro Remix 4X? FULL cover, idealne vcetne tech zkosenych hran. Tohle se neosvedcilo, na slunci se leskne jak zrcadlo, ghost touch kazdy druhy dotyk a navic je na svetle videt nejaka teckovana mrizka. Diky!
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Po předminule aktualizaci jsem mel radost, ze mi konecne zacly fungovat notifikace z fb lite a mohl jsem konecne odinstalovat messenger, ale po posledni aktualizaci to uz zase nejde, a dokonce i notifikace z nyxdroidu prestaly fungovat. Deje se vam to nekomu? Nevite co s tim? Redmi 4x.
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Jdu se pochlubit...včera sem udělal home made řešení 2 sim a pam. karty na lehké prasatko. Sim domeček stal 30 centů z alíka. Do toho flash pixel experience s androidem 8.1

    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Vymenim prakticky novy Xiaomi 4X Gold za Black verzi, Praha.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Funguje vám na Xiaomi systémový SIP klient? Nemůžu to rozchodit na Redmi note 5a prime, MIUI Global 9.5, přitom přes jiné aplikace (csipsimple, zoiper...) se spojím bez problémů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam