• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    NEPHALEM
    NEPHALEM --- ---
    TOOMIX: to nabíjení je ale bomba :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NEPHALEM: Redmi Note 5 mám a USB-C nějak nepostrádám. Spíš jsem naopak spokojenější s microUSB
    NEPHALEM
    NEPHALEM --- ---
    Posledni dva roky jsem mel redmi note 3... A musim rict ze miui na mi a2 mi dost chybi... Android one je jak apple...:/ Nekdo to asi oceni... Ale hardware super... Tak si zacnu zvykat... Nechapu proc nedali do redmi note 5 usb-c
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Nephalem: jsou zatím natvrdo zamknuté. garantuju že za 14 dní ti to přijde normální :D Mám za to že to jde jen v nástavně MIUI. čistý android to má daný.
    NEPHALEM
    NEPHALEM --- ---
    Zdar nevite nekdo jak otocit tlacitka na xiaomi mi a2???
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    QUIP: Teď jen nějak přečíst tu eprom paměť s fotkama. :)

    Neumí někdo?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    Nemel by nekdo zajem o plne funkcni Mi2s, 16GB, vsechno funguje ma 100%, na displeji tvrzene sklo a tahal jsem ho gumovem coveru. Kdyz tak SZ s navrhem ceny, neni problem se domluvit v Praze na vyzkouseni
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    QUIP: je to tak, slaná voda vyžrala i některé spoje, bylo to mimo civilizaci, na hotel jsem se dostal až po nějakých 6 hodinách o destilce se nedalo ani uvažovat, odešel do věčných lovišť
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Recenze Xiaomi Redmi 6: poctivý základ pro každého - Mobilizujeme.cz
    https://mobilizujeme.cz/clanky/xiaomi-redmi-6-recenze-poctivy-zaklad-pro-kazdeho

    Pro ty co zvažují případnou koupi.
    QUIP
    QUIP --- ---
    ECLIPSE: Jestli to bylo do slane vody a opravdu byl te vody plny, tak bych mu sanci nedaval (slana voda az moc dobre vede el. proud). Pochybuju, ze zabere jen vysuseni. Pokud jde rozebrat a odpojit baterka, tak bych ho spis zkusil vymachat v destilce - opakovane, abys dostal sul ze vsech mist (ovsem co na to rekne repro a mikrofon...)
    Pak bych teprve resil vysuseni / cisteni alkoholem.
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    KOZLIKK: jo tu rýži jsem chtěl zkusit, díky... už když jsem vyndaval simku, tak se na mě drolila sůl.
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    ECLIPSE: dej ho pres noc do nadoby plne ryze (ponorit), pak bych ho otevrel vycistit isopropylalcoholem, odvetral a zapnul. :)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    :(
    Tak se mi na treku povedlo do pasu sklouznout do vody (bohužel navíc ještě slaný) a v kapse jsem měl X4. Nedávám si velké naděje, ale zkusil bych to oživit. Nemáte někdo radu? Hned se vypnul. Pořádně jsem ho usušil, zapnout nejde. Do elektriky jsem ho nestrkal.

    Přestavuju si, že bych otevřel, očistil akoholem, kouknul co zkorodovalo... a dál?

    Díky
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    Zdravim, na redmi note 3 plus se mi uz nejakou dobu nejde pripojit na wifiny, ktere vyzaduji odkliknuti nejakeho souhlasu atp. Driv to skocilo na prislusnou stranku, ted to otvira nastaveni s jednim zaskrtavadlem pro automaticke pripojovani. System mam aktualni, odkdy presne to tak zlobi bohuzel nevim... Neresil jste to nekdo?
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Mám problém s Redmi 6, ale třeba mi někdo poradíte. Nastavení mám jak je na screenshotu, ale přesto, když telefon zvednu ze stolu, tak se rozsvítí displej. To samé, když ho mám třeba v kapse a vyndám ho, tak se displej rozsvítí a já si omylem přepnu písničku ve Spotify. Je to fakt otrava a proto, než to napíšu do recenze, se ptám, jestli tomu jde nějako zabránit? Zkrátka aby se displej rozsvítil jen při notifikaci, stisku zamykacího tlačítka, případně při přejetí čtečky otisků prstem.

    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Není na te pipete qr kod?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KORKMAZ: nejspíše výplň po stranách řešící nehezké odstávání na 2,5D skle.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Koupil jsem tchýní tvrzený sklo na 5A, klasika na alíkovi. Kromě klasických aplikačních ubrousků a nálepek na prach přišla i taková pidi pipeta s tekutinou a zabalená v sáčku. Instrukce samozřejmě jen rozsypanej čaj. Nevíte na co to je? Nerad bych na ten displej něco patlal.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    IXTREMIST: Ten mám, jen jsem chtěl porovnat s 4/64. Ale i tak dík :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    JUGI: Prosím, nazujte si eskortní boty :-D
    JUGI
    JUGI --- ---
    Už máte xiaomi boty s čipem? :)



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam