• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    KOZLIKK: jo tu rýži jsem chtěl zkusit, díky... už když jsem vyndaval simku, tak se na mě drolila sůl.
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    ECLIPSE: dej ho pres noc do nadoby plne ryze (ponorit), pak bych ho otevrel vycistit isopropylalcoholem, odvetral a zapnul. :)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    :(
    Tak se mi na treku povedlo do pasu sklouznout do vody (bohužel navíc ještě slaný) a v kapse jsem měl X4. Nedávám si velké naděje, ale zkusil bych to oživit. Nemáte někdo radu? Hned se vypnul. Pořádně jsem ho usušil, zapnout nejde. Do elektriky jsem ho nestrkal.

    Přestavuju si, že bych otevřel, očistil akoholem, kouknul co zkorodovalo... a dál?

    Díky
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    Zdravim, na redmi note 3 plus se mi uz nejakou dobu nejde pripojit na wifiny, ktere vyzaduji odkliknuti nejakeho souhlasu atp. Driv to skocilo na prislusnou stranku, ted to otvira nastaveni s jednim zaskrtavadlem pro automaticke pripojovani. System mam aktualni, odkdy presne to tak zlobi bohuzel nevim... Neresil jste to nekdo?
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Mám problém s Redmi 6, ale třeba mi někdo poradíte. Nastavení mám jak je na screenshotu, ale přesto, když telefon zvednu ze stolu, tak se rozsvítí displej. To samé, když ho mám třeba v kapse a vyndám ho, tak se displej rozsvítí a já si omylem přepnu písničku ve Spotify. Je to fakt otrava a proto, než to napíšu do recenze, se ptám, jestli tomu jde nějako zabránit? Zkrátka aby se displej rozsvítil jen při notifikaci, stisku zamykacího tlačítka, případně při přejetí čtečky otisků prstem.

    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Není na te pipete qr kod?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KORKMAZ: nejspíše výplň po stranách řešící nehezké odstávání na 2,5D skle.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Koupil jsem tchýní tvrzený sklo na 5A, klasika na alíkovi. Kromě klasických aplikačních ubrousků a nálepek na prach přišla i taková pidi pipeta s tekutinou a zabalená v sáčku. Instrukce samozřejmě jen rozsypanej čaj. Nevíte na co to je? Nerad bych na ten displej něco patlal.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    IXTREMIST: Ten mám, jen jsem chtěl porovnat s 4/64. Ale i tak dík :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    JUGI: Prosím, nazujte si eskortní boty :-D
    JUGI
    JUGI --- ---
    Už máte xiaomi boty s čipem? :)



    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    JAKUBMOKRIS: mam 3/32
    KEL
    KEL --- ---
    Daruji nefunční Redmi 1S a navíc s prasklým dispejem. Baterka je ale ok, kdyby někdo chtěl. Sice nevím na co, ale třeba jo. Jinak odevzdám do třiděného odpadu. Praha
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Nemáte někdo Redmi 6 4/64?
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Lidi předem se omlouvám za spam.
    Tento týden u nás vyjde nová pozice na Geeka pro Xiaomi. Náplň práce je o všem psát co se kde šustne, budou k dispozici novinky ( momentálně R6,R6A atd...)Plat netuším - včera to dostala HR na stůl. Jen víme že musí být zapálený do značky. Bude spolupracovat s produktovým i marketingem a bude řazen nejspíš pod marketing. Ostatní ve zprávách :)
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    ano, proto se těžko dostává zpátky na 9.5.... od toho je beta verze. Prtoo se do hotových telefonu dava stabilní. sice i ta je někdy dojeb*ná, ale ne tak zásadně :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KORKMAZ: imho neni, protoze MIUI 10 je tusim zatim beta a ne stable, takze ji maj jen ti, co si ji tam dali sami
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    TOOMIX: Je nějaké riziko, že se to omylem stane? Ptám se, protože jsme to teď koupili tchýni a nerad bych řešil další telefon.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: s downgradem byla vždycky potíž
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: Svet se v prdel obratil, kdyz uz si uzivatel nemuze ani svobodne rozhodnout o tom, jakou verzi systemu chce mit na telefonu. Dost smutne.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Pozor na downgrade z MIUI 10 zpátky na 9.5 na telefonu Redmi Note 5, brickne to telefon

    Important Announcement about Updating of Redmi Note 5 Pro/Redmi Note 5 - Redmi Note 5/Pro - Xiaomi MIUI Official Forum
    http://en.miui.com/thread-3156438-1-1.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam