• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: no je to drahý no, jedině aliexpress 134$, k tomu 200kč celní řízení na poště a 21% DPH, to je celkem cca 2900 + 200 + 610kč = cca 3710kč. V květnu jsem ho kupoval tátovi na Alze za 3600kč

    https://www.aliexpress.com/...6e1-0&algo_pvid=6aee3376-10bf-4698-8337-737592cb56e1&priceBeautifyAB=0
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: Na to, ze maji posledni kus pod hromadou prachu, ho maji pekelne predrazenej. Tolik nestal ani jako novej model. :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: tady je ještě s miui 7, no a nebo na aliexpressu/eBay

    http://www.megatel.cz/product.php?id_product=2502
    QUIP
    QUIP --- ---
    Da se jeste nekde sehnat Redmi 4X? Idealne s MIUI 8.5, nebo starsim.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Xiaomi Redmi Note 6 Pro prověřen v Geekbench - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2018/09/25/xiaomi-redmi-note-6-v-geekbench/
    AGGU
    AGGU --- ---
    COLBEN: Bez krytu se pravda kýve, ale zvyknout se dá na všechno, není to nic strašidelného. S přibaleným krytem přestaneš řešit vůbec, telefon už neklepe o stůl a pokud neklikáš přímo do levého horního okraje, ani si nevzpomeneš, že si něco řešil.
    Přibalený obal úplně stačí a je i nutný - telefon klouže v ruce.
    To, že kamera v rohu je ok, aspoň je daleko od fingerprintu.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    KOZLIKK: no prave lidi psali i viz. id ceefa, ze ani ten kryt to nesrovna
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    CEEFA: jojo, prave jsem cetl, ze v x recenzich to lidem vadilo, takze je to kvuli tomu no-go... kokotsky designeri
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    COLBEN: nemam, ale taky jsem ho mel ted v uzsim vyberu pri vyberu novyho telefonu a vystouply je to fakt hodne, ze to nesrovna ani pouzdro, coz me osobne teda vadi dost. v podstate ten telefon neni moc pouzitelnej pri polozeni na stul nebo jinou rovnou plopchu, protoze se pak kejve - mel jsem treba honor 7 s taky dost vystouplym fotakem, ale ne tolik a srovnalo to pouzdro a navic byl ten fotak uprostred, tak to tak pri polozeni nevadilo, jako tady ten u toho a2, kterej ho ma na strane...
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    ahoj, nemate nekdo xiaomi mi a2? lakal by me ten cistej android, ale mozna celkem srala ta prilis vystoupla cocka fotaku... jak moc nasiraci element to je?
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    PRUSATKO: ty by snad mely byt ok
    Frekvence LTE: 1800 MHz (Pásmo 3), 2100 MHz (Pásmo 1), 2600 MHz (Pásmo 7), 800 MHz (Pásmo 20), 900 MHz (Pásmo 8)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    CEEFA: maximalne pohlidat frekvence lte, jinak dle recenzi i papirovych specifikaci skvely telefon. Jedine "minus" je plastova konstrukce
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    BUNDA: hardwarove srovnatelny xiaomi /mi8/ je prave tak o dva liry a neco drazsi.. proto se radsi ptam, jestli uz nekdo nema osobni zkusenost a neusetrili tam na necem zasadnim.. horsi fotak a plastovy zada co jsme se tak zatim docet bych prezil...
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    CEEFA: cena odpovídá Xiaomi.
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    pardon za jemny offtopic, ale tak vyrabi to xiaomi, tak snad to neni uplne mimo, ale nemate uz nekdo zkusenost s poco f1? papirove to vypada naprosto skvele, ale ta cena je az poderzele nizka i na xiaomi, tak si rikam jestli tam neni nejakej hacek...
    KALTY
    KALTY --- ---
    No já musel přejít z Note 4 na Note 5 před dovčou. Teď bych rád konečně nahrál něco rozumnějšího než global ROM.
    Jaká je teď nejlepší ROM? Klidně týdenní, stable.
    Jinak MIUI 10 se mi nabízí taky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FATBOZZ: zatím jsem to neodmáčknul, podle diskuze na miuios.cz tam hrozí dost závad... :-/
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Redmi Note 5 Global už přistávají OTA MIUI 10
    CHIX
    CHIX --- ---
    nevite jestli rozchodim na mi3 note radio transmiter
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Na miuios.cz vyšla MIUI stable 10.0.1, nabídlo mi ji to jako OTA, ale zatim jsem to stornoval. Máte ji někdo?
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Dneska přišlo na test. Případné dotazy zodpovím.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam