• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    BUNDA: v Alze nabízejí pojištění na všechno. Skoro i na Lego :-))
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KACHITA: v Alze mě dnes slečna přemlouvala, ať si k Xiaomi rozhodně koupím pojištění, protože prý nemají v čechách servis :D
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    KEL:
    QUIP:
    ojoj.. no díky, mobil je ještě v záruce, tak uvidíme, jak se k tomu Alza postaví ;)
    KEL
    KEL --- ---
    Tatáž zkušenost s Redmi 1. Po třech letech. Myslel jsem že jsem nějak podbil baterku – zkoušel jsem jinou a tentýž výsledek.
    QUIP
    QUIP --- ---
    KACHITA: Takhle podobne se mi zachovalo Redmi 2 a znamenalo to odchod do kremikoveho nebe. Odesla interni pamet.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    ahoj, prosím vás, mužovi nenaběhne jeho Redmi 3S. Přes noc ho měl na nabíječce, ale ráno jen svítilo logo MI a Androida. Zkoušeli jsme restart přes tlačítko zvuku a menu, ale to samé... nemáte zkušenost, co s tím, prosím?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ja uz bych do lenova nesel ani omylem, mame v praci nekolik desitek kusu a odchazej jak baterky tak displeje, normalne baterka se nafoukne a displej dela zluty pruhy. jasne jinej typ ale uz ty znacce neverim
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NEVIEM: urcite nebrat jakoukoliv 16GB verzi, ale minimalne 32GB verzi treba jen proto, aby se tam vesly vsechny aplikace, co clovek chce
    NEVIEM
    NEVIEM --- ---
    Rouhodujem sa o kupe MT:

    Lenovo K5 Plus Dual SIM (99 €) vs Xiaomi Redmi 6A 16 GB LTE (109 €)

    Telefon na bezne denne pouzivanie, telefonaty, sms, ziaden narocny multimedialny obsah, obcas browsovanie na nete (online videa), citanie clankov, serial, obcas fotoaparat (kvalita fotoaparatu nei je rozhodujuca)


    Dakujem za nazory.
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Jugi, vcelku zásoby mají nasedily.cz
    JUGI
    JUGI --- ---
    Potřeboval bych tak tři nový baterky a dva/tři displeje. Nechce se mi čekat na balíček z Číny měsíc/dva. Je v Praze někdo dobře zásobovanej? Díky
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    AGGU: diky za radu, nakonec jsem koupil a nelituji
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    CEEFA: Poco je pecka, jestli Ti nevadí padlo jsi do toho
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: jo, za tech 3600,- si ho prave pamatuju, tak me 6k5 docela prekvapilo.
    Mozna zkusim ten AliExpress. Diky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: no je to drahý no, jedině aliexpress 134$, k tomu 200kč celní řízení na poště a 21% DPH, to je celkem cca 2900 + 200 + 610kč = cca 3710kč. V květnu jsem ho kupoval tátovi na Alze za 3600kč

    https://www.aliexpress.com/...6e1-0&algo_pvid=6aee3376-10bf-4698-8337-737592cb56e1&priceBeautifyAB=0
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: Na to, ze maji posledni kus pod hromadou prachu, ho maji pekelne predrazenej. Tolik nestal ani jako novej model. :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: tady je ještě s miui 7, no a nebo na aliexpressu/eBay

    http://www.megatel.cz/product.php?id_product=2502
    QUIP
    QUIP --- ---
    Da se jeste nekde sehnat Redmi 4X? Idealne s MIUI 8.5, nebo starsim.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Xiaomi Redmi Note 6 Pro prověřen v Geekbench - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2018/09/25/xiaomi-redmi-note-6-v-geekbench/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam