• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ja uz bych do lenova nesel ani omylem, mame v praci nekolik desitek kusu a odchazej jak baterky tak displeje, normalne baterka se nafoukne a displej dela zluty pruhy. jasne jinej typ ale uz ty znacce neverim
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NEVIEM: urcite nebrat jakoukoliv 16GB verzi, ale minimalne 32GB verzi treba jen proto, aby se tam vesly vsechny aplikace, co clovek chce
    NEVIEM
    NEVIEM --- ---
    Rouhodujem sa o kupe MT:

    Lenovo K5 Plus Dual SIM (99 €) vs Xiaomi Redmi 6A 16 GB LTE (109 €)

    Telefon na bezne denne pouzivanie, telefonaty, sms, ziaden narocny multimedialny obsah, obcas browsovanie na nete (online videa), citanie clankov, serial, obcas fotoaparat (kvalita fotoaparatu nei je rozhodujuca)


    Dakujem za nazory.
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Jugi, vcelku zásoby mají nasedily.cz
    JUGI
    JUGI --- ---
    Potřeboval bych tak tři nový baterky a dva/tři displeje. Nechce se mi čekat na balíček z Číny měsíc/dva. Je v Praze někdo dobře zásobovanej? Díky
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    AGGU: diky za radu, nakonec jsem koupil a nelituji
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    CEEFA: Poco je pecka, jestli Ti nevadí padlo jsi do toho
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: jo, za tech 3600,- si ho prave pamatuju, tak me 6k5 docela prekvapilo.
    Mozna zkusim ten AliExpress. Diky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: no je to drahý no, jedině aliexpress 134$, k tomu 200kč celní řízení na poště a 21% DPH, to je celkem cca 2900 + 200 + 610kč = cca 3710kč. V květnu jsem ho kupoval tátovi na Alze za 3600kč

    https://www.aliexpress.com/...6e1-0&algo_pvid=6aee3376-10bf-4698-8337-737592cb56e1&priceBeautifyAB=0
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: Na to, ze maji posledni kus pod hromadou prachu, ho maji pekelne predrazenej. Tolik nestal ani jako novej model. :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: tady je ještě s miui 7, no a nebo na aliexpressu/eBay

    http://www.megatel.cz/product.php?id_product=2502
    QUIP
    QUIP --- ---
    Da se jeste nekde sehnat Redmi 4X? Idealne s MIUI 8.5, nebo starsim.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Xiaomi Redmi Note 6 Pro prověřen v Geekbench - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2018/09/25/xiaomi-redmi-note-6-v-geekbench/
    AGGU
    AGGU --- ---
    COLBEN: Bez krytu se pravda kýve, ale zvyknout se dá na všechno, není to nic strašidelného. S přibaleným krytem přestaneš řešit vůbec, telefon už neklepe o stůl a pokud neklikáš přímo do levého horního okraje, ani si nevzpomeneš, že si něco řešil.
    Přibalený obal úplně stačí a je i nutný - telefon klouže v ruce.
    To, že kamera v rohu je ok, aspoň je daleko od fingerprintu.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    KOZLIKK: no prave lidi psali i viz. id ceefa, ze ani ten kryt to nesrovna
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    CEEFA: jojo, prave jsem cetl, ze v x recenzich to lidem vadilo, takze je to kvuli tomu no-go... kokotsky designeri
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    COLBEN: nemam, ale taky jsem ho mel ted v uzsim vyberu pri vyberu novyho telefonu a vystouply je to fakt hodne, ze to nesrovna ani pouzdro, coz me osobne teda vadi dost. v podstate ten telefon neni moc pouzitelnej pri polozeni na stul nebo jinou rovnou plopchu, protoze se pak kejve - mel jsem treba honor 7 s taky dost vystouplym fotakem, ale ne tolik a srovnalo to pouzdro a navic byl ten fotak uprostred, tak to tak pri polozeni nevadilo, jako tady ten u toho a2, kterej ho ma na strane...
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    ahoj, nemate nekdo xiaomi mi a2? lakal by me ten cistej android, ale mozna celkem srala ta prilis vystoupla cocka fotaku... jak moc nasiraci element to je?
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    PRUSATKO: ty by snad mely byt ok
    Frekvence LTE: 1800 MHz (Pásmo 3), 2100 MHz (Pásmo 1), 2600 MHz (Pásmo 7), 800 MHz (Pásmo 20), 900 MHz (Pásmo 8)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam