• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    HARPER
    HARPER --- ---
    notifikace navic oznami ze nektera apka potrebuje neco ale po tuknuti jen zmizi a neotevrou apku. tech veci je tam vic, pockam tyden jestli to nedaji do kupy a jinak jdu zpatky na 9,nasel jsem navod jak na to, vypada to jednoduse...
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ahoj, provozujete někdo na redmi 3s nějaký alternativní firmware oreo nebo pie? fungují vám mms? mě ne.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    HARPER: Ja se pridam se zprznenejma notifikacema (vejde se jich mene na screen, mensi pismo), posunutym volume barem, swipe screenem u zamku obrazovky, kterej nejde vypnout, atd ...
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    HARPER: mě to přijde v klidu, žádný seky jsem nezaznamenal...
    HARPER
    HARPER --- ---
    nahodil jsem miui10 na redmi 4x a zklamani... komplet prehazene barvy oproti 9,zmizely vlastni melodie budiku, hodiny pouze v cerne, digitalni, odpocet, stopky, svetovy cas, kazda stranka hodin jiny design, kalkulacka dostala nove funkce, ale nazvy zalozek rozhozene. navic muj staricky zeam launcher ma potize s velikosti ikon a klavesnice pada... pokud jste spokojeni s 9,neprechazejte,nebo pockejte nez to vychytaji - pokud bude snaha ze strany xiaomi ladit 10 pro vybehovy model

    pripadne, da se jit zpatky na 9?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    Nějaký vlastník Mi8?
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    XYNDLL_2Q3F: Uf. wipe all data. A jede se dál :)
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Redmi Note 2... po trech letech, to samé. Nahoda?
    QUIP
    QUIP --- ---
    DEEFHA: ja si pak k Redmi 4X koupil prodlouzeni zaruky na 3 roky - pocitam s tim, ze do te doby pamet odejde :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    BUNDA: v Alze nabízejí pojištění na všechno. Skoro i na Lego :-))
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    QUIP: Potvrzuju, stejná situace s Redmi 3S, vydržel rok a půl. Ani jsem to nereklamoval :-)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KACHITA: v Alze mě dnes slečna přemlouvala, ať si k Xiaomi rozhodně koupím pojištění, protože prý nemají v čechách servis :D
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    KEL:
    QUIP:
    ojoj.. no díky, mobil je ještě v záruce, tak uvidíme, jak se k tomu Alza postaví ;)
    KEL
    KEL --- ---
    Tatáž zkušenost s Redmi 1. Po třech letech. Myslel jsem že jsem nějak podbil baterku – zkoušel jsem jinou a tentýž výsledek.
    QUIP
    QUIP --- ---
    KACHITA: Takhle podobne se mi zachovalo Redmi 2 a znamenalo to odchod do kremikoveho nebe. Odesla interni pamet.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    ahoj, prosím vás, mužovi nenaběhne jeho Redmi 3S. Přes noc ho měl na nabíječce, ale ráno jen svítilo logo MI a Androida. Zkoušeli jsme restart přes tlačítko zvuku a menu, ale to samé... nemáte zkušenost, co s tím, prosím?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ja uz bych do lenova nesel ani omylem, mame v praci nekolik desitek kusu a odchazej jak baterky tak displeje, normalne baterka se nafoukne a displej dela zluty pruhy. jasne jinej typ ale uz ty znacce neverim
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NEVIEM: urcite nebrat jakoukoliv 16GB verzi, ale minimalne 32GB verzi treba jen proto, aby se tam vesly vsechny aplikace, co clovek chce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam