• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    KEL
    KEL --- ---
    Za mne je 10.1 úplně ok. Nějak to neřeším.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Diky vam odvazlivcum za reporty... ze muzu s klidem dal zustavat u MIUI 8 a muj budouci telefon uz nebude Xiaomi s MIUI. Tenhle smer vyvoje mi silne vadi a od Xiaomi me to vazne mrzi. Po strance HW jsem s tema telefonama byl spokojenej a MIUI mi driv prislo super.
    FLUFFY
    FLUFFY --- ---
    MIUI 10 a Note 6 Pro - ono to vazne neumi probuzeni/vypnuti obrazovky flip pouzdrem??? Na starem Note 4x/MIUI 9.5 to slape krasne (MOFI flip pouzdro z Ali) - ma to i polozku "smart pouzdro" nebo tak nejak, tady je v nastaeni jen zapnu uzamceni/probuzeni zakrytim obrazovky, a ... ne, nic to nedela.
    MYKESH
    MYKESH --- ---
    tak uz jsem na to prisel, kdyby mel jeste nekdo tenhle problem - nainstaloval a odinstaloval jsem aplikaci Sound About a pak to zacalo fungovat
    HARPER
    HARPER --- ---
    sluchatka ok....
    MYKESH
    MYKESH --- ---
    HARPER: Me navic nefunguje zapojeni sluchatek..nemas taky tenhle problem? nevim, jestli to treba nepujde nekde nastavit
    HARPER
    HARPER --- ---
    notifikace navic oznami ze nektera apka potrebuje neco ale po tuknuti jen zmizi a neotevrou apku. tech veci je tam vic, pockam tyden jestli to nedaji do kupy a jinak jdu zpatky na 9,nasel jsem navod jak na to, vypada to jednoduse...
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ahoj, provozujete někdo na redmi 3s nějaký alternativní firmware oreo nebo pie? fungují vám mms? mě ne.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    HARPER: Ja se pridam se zprznenejma notifikacema (vejde se jich mene na screen, mensi pismo), posunutym volume barem, swipe screenem u zamku obrazovky, kterej nejde vypnout, atd ...
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    HARPER: mě to přijde v klidu, žádný seky jsem nezaznamenal...
    HARPER
    HARPER --- ---
    nahodil jsem miui10 na redmi 4x a zklamani... komplet prehazene barvy oproti 9,zmizely vlastni melodie budiku, hodiny pouze v cerne, digitalni, odpocet, stopky, svetovy cas, kazda stranka hodin jiny design, kalkulacka dostala nove funkce, ale nazvy zalozek rozhozene. navic muj staricky zeam launcher ma potize s velikosti ikon a klavesnice pada... pokud jste spokojeni s 9,neprechazejte,nebo pockejte nez to vychytaji - pokud bude snaha ze strany xiaomi ladit 10 pro vybehovy model

    pripadne, da se jit zpatky na 9?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    Nějaký vlastník Mi8?
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    XYNDLL_2Q3F: Uf. wipe all data. A jede se dál :)
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Redmi Note 2... po trech letech, to samé. Nahoda?
    QUIP
    QUIP --- ---
    DEEFHA: ja si pak k Redmi 4X koupil prodlouzeni zaruky na 3 roky - pocitam s tim, ze do te doby pamet odejde :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    BUNDA: v Alze nabízejí pojištění na všechno. Skoro i na Lego :-))
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    QUIP: Potvrzuju, stejná situace s Redmi 3S, vydržel rok a půl. Ani jsem to nereklamoval :-)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KACHITA: v Alze mě dnes slečna přemlouvala, ať si k Xiaomi rozhodně koupím pojištění, protože prý nemají v čechách servis :D
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    KEL:
    QUIP:
    ojoj.. no díky, mobil je ještě v záruce, tak uvidíme, jak se k tomu Alza postaví ;)
    KEL
    KEL --- ---
    Tatáž zkušenost s Redmi 1. Po třech letech. Myslel jsem že jsem nějak podbil baterku – zkoušel jsem jinou a tentýž výsledek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam