• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Posílám odkaz na ověřeného prodejce doplňků k amazfit bip hodinkam, třeba se někomu hodí :) rychle dodání a vše super - objednávala
    jsem kryty, náramky
    i ochranné folie
    https://s.click.aliexpress.com/e/1uFeuay
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Mam dotaz- co říkáte na amazfit verge?
    HARPER
    HARPER --- ---
    BUNDA: kdyz fotim v WA a nastavim si fotak nejak, to nastaveni zustane jen pro WA, kdyz z WA vypadnu a otevru fotak, ma svoje nastaveni, kdyz se vratim do WA a dam fotit, je tam zase nastaveni z WA...
    FLUFFY
    FLUFFY --- ---
    Ok, takze beru ze tohle je bud padelek, nebo uz je s Gorila Glass nedelaji/byt vesele porad tvrdi ze ano. Zitra to zkusim reklamovat, tohle mi neprijde normalni.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    FLUFFY: párkrát jsem s nima dost trisknul o futra a nic..
    FLUFFY
    FLUFFY --- ---
    to nevim, pri uplne normalnim pouzivani doma. Tohle fakt neni sklo:

    BUNDA
    BUNDA --- ---
    FLUFFY: hele nevím, ale nosím je přes půl roku a zatím cajk. Sundavám jen před sprchou, bazénem a saunou). Od čeho jsou poškrábané?
    FLUFFY
    FLUFFY --- ---
    Hele kdo mate Amazfit Bip - material ma byt Gorilla Glass 3, ale po tydnu pouzivani doma to ma draha polovicka fakt hnusne poskrabane. Jako - fakt nechutne meky neodolny plast, zadne sklo. Mam to reklamovat? Neni to nejaky padelek?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    TOOMIX: tam odtud jsem je bral i já.
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    FLUFFY: Nevim v jakych je to intervalech, ale obcas to taky pozoruju. Telefon odemykam prevazne naramkem. Tezko rict, jestli to je chyba, nebo bezpecnostni featura. Kazdopadne namackat jednou za cas 4 cislice me nijak netrapi.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Už jsem je chtěl vzít na geekbuying.com z německého skladu (73$ i s dopravou) ale nakonec jsem je vzal za 1646kč (Black varianta) z isix.cz včetně dopravyz zdarma přes PPL

    MI SPORTS WATCH BASIC /Xiaomi Amazfit Bip - oficiální verze Global - isix.cz
    https://www.isix.cz/chytre-naramky/xiaomi-amazfit-bip/
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    TOOMIX: koupil jsem je v te divne zelene a z Alika si objednal dalsi 3 ramecky po dolaru za kus. Problem vyresen.
    FLUFFY
    FLUFFY --- ---
    BUNDA: tak nevim, na Note 6 Pro to chce tak co 2 dni zadat pin - a nebylo to restartovane.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    FLUFFY: na Mi8 s MIUI 10 nic takového nepozoruju. Odemykám jen otiskem. PIN to chce jen prvně po restartu.
    FLUFFY
    FLUFFY --- ---
    Ta nutnost zadat pin minimalne jednou za ... 48(???) hodin je vymozenost MIUI10, nebo Androidu 8.xx??? Jde to nejak vypnout? Normalne na 9.5 odemykam jen otiskem, furt.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    TOOMIX: aha, vcera mi to neslo, ale mela jsem malo zacvakle hodinky v nabijeci stanici :)) super, kde to, diky. Tim padem jsem s amazfit bip maximalne spokojena
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MODRAPUSINKA: u nabijeci stanice je standardni USB kabel, strc ho klidne do nabijecky s USB portem
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Mam od vanoc amazfit bip a jsem spokojena. Kamoska ma mi band 3 a za me amazfit bip lepsi :) muj dotaz byl ohledne počítání kroku, ale uz jsem vyresila - spatne pocitaji i garmin. Logicky no :) jeste by me zajimalo nabijeni pres nabijecku do zasuvky. Jde to?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    HARPER: oddělené nastavení jsem nenašel :( V apce WA žádné nastavení pro foťák není a v apce foťák je jen jedno nastavení.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    TOOMIX: Větší displej, vzhled (hodinky vs náramek), viditelnost na slunci (bip mají eink), ciferníky na bip, lepší čtení notifikací na bip.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam