• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    BROZKEFF: Čtyřku mám teď a štve mě tam slabší foťák. Jinak mi to taky zatím postačuje.
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    KORKMAZ: nema nfc. a default camera stale neumi točit v 4k videa. coz je ale uplne absurdni, hardware totiz umi 4k nataceni uz moje note4 snapdragon - jen s neoriginalni appkou ale naprosto stabilne a bez problemu. sice h264 a ne h265 ale prehraje to aspon bez problémů i stary laptop s i5 sandybridge a integrovanou kartou. imho ty novejsi noty jsou decentni inovaci, ale az na uz koncici aktualizace os je imho perfektni i ta 4.
    TEEP
    TEEP --- ---
    TOOMIX: Díky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TEEP: smazali ho, tady v diskuzi je odkaz na apk ;)

    [ nyxdroid - android klient pro nyx ]
    TEEP
    TEEP --- ---
    Čau, nevim jestli to patří úplně sem.. Každopádně nevíte kam na google play zmizel nyxdroid?
    CHIX
    CHIX --- ---
    QUIP: no tam jsem hledal hned a tamje jen -Pouzit pro- zvukove prislus a sdileni kontaktu....
    QUIP
    QUIP --- ---
    CHIX: V seznamu bluetooth zarizeni se da rozkliknout to zarizeni a u nej nastavit, jestli ma fungovat jen pro telefon, pro multimedia atd.
    CHIX
    CHIX --- ---
    ahoj prosim o radu neb jsem asi lama

    mam redmi 3S a bondku plantronics
    na volani neni problem, ale nemuzu rozchodit prehravani muziky.
    na jinem telefonu nebyl problem tak kde se co ma nastavit..?
    dik za nakopnuti
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    SKAFF: v "settings > display" je to v MIUI (mam to tam u Mi9 SE), podle vseho to A2 Lite vypnout nativne neumi (hledal bych v "settings > accessibility"), mozna ti na to spis pomuze nejaka externi aplikace/launcher.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SKAFF: Co si tak pamatuju tak tuhle fyčuru má android mezi funkcema pro nevidomy ne?
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    neprisel nekdo na to jak vypnout double tap wake? Strcim si telefon do kapsy, on se tam nejak udela double tap a vytahnu ho svitici volajici na emergency. Melo by to byt v settings > display, ale ja to tam nemam. A2 lite. Dik
    E2E4
    E2E4 --- ---
    E2E4: a pak se to samo spravilo. Bluetooth. Číňani.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Redmi Note 7, je to ok za ty prachy? Nějaké významné slabiny kromě klasiky v podobě hybridního SIM slotu?

    Sory, dlouho jsem tu nebyl...pro případ že se to tu řešilo
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Jj. Na pravém rodinu a na levém Zuzíka
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    SIBERIAN: jakože má přiřazený každý prostor k jinému otisku?
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Kamarád má na druhém prostoru milenky. Pak záleží na něm, jakým prstem odemkne telefon.

    Pro nezahýbače jde oddělit pracovní a soukromý život
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BRKODLAK: používám, když půjčím telefon dětem. Zablokoval jsem tam přístup k volání a kontaktům, tak to mají jen na hraní
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Objevil jsem funkci druhý prostor, tak se chci zeptat, zda ji někdo používáte, a k čemu.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Kdyz dam
    *#*#6484#*#*
    a vyberu bluetooth test, tak to nakonec rekne bluetooth test fail.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TOOMIX: delal, i kdyz jen takovej divnej - jen se neco objevilo jakoby zespoda v notifikacich a zadny download a reboot to nedelalo..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam