• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Pouziva nekdo xiaomi Miband 3,4?
    FAT
    FAT --- ---
    Máte tady někdo Stratos 2 a k tomu Xiaomi telefon? Já mám Xiaomi Mi8 a v telefonu Amazfit. Poslední dvě aktualizace mně doslova rozm.daly notifikace natolik, že nechodí nic.
    Máte někdo nějakou zkušenost s řešením?
    Díky
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    SIVER: vysavac dobry (jen ho teda nemuzu mit napichlej na china server jak zbytek domacnosti), svetla dobry, bezdratovy vypinace dobry, pohybove senzory dobry :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    BROZKEFF: je to strasne zamereny na vysky, skoro porad to zaznamenava nejaky chrasteni, a taky se neumi ztlumit pri moc vysoke hladine hluku, takze se tim v podstate nedají tocit videa, ani udelat nahravku na zkousce apod.
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    kdyztak tady je funkční APK toho miui camera s podporou 4k videí na Redmi note 4x a vyšších : https://akasha.brozkeff.net/owncloud/index.php/s/OejllGonCOGu0KJ

    jediný bug je ze si to nepamatuje rozlišení videa a po novém spuštění se musi jit do nastavení a přepnout HD tj 720p na 4k.
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    BRKODLAK: nevím co dělá redmi, ale redmi note 4x (mido) mi nahrává zvuk ve videu bez problemu. u toho 4k dokonce lze v průběhu natáčení pořizovat paralelne jpg fotky/screenshoty a taky bez problémů.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    BROZKEFF: nahrává to zvuk u videa normalne? A tim normalne myslim ne tak, jak redmi 4x
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    BROZKEFF: jinak pro ta 4K videa mám port "MIUI Camera" z nějakých těch vyšších řad xiaomi. Umí to navíc i fotit v režimech co ta default camera app nemá. Jediné co nedokážu tuto druhou appku donutit je natáčet na microSD kartu, tj po x minutách 4K videí mi to zaplácá těch pár volných GB interní (32GB) paměti a pak musím pustit total Commander a přesunout videa ručně na 256GB microSD kartu ;)
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    KORKMAZ: Já si nemůžu stěžovat, pořád vnímám mobil jako foťák dobrý při dobrém světle, nečekám od něho žádné zázračné výsledky potmě nebo za šera. Jasně viděl jsem ty úžasné noční fotky dělané tou multiexpozicí a vylepšené tou umělou inteligencí, tam tohle xiaomi zdaleka není :) Jako širokoúhlý foťák ve dne a jediné zařízení co mám, co mi natáčí obstojná 4K videa ale jsem spokojen :)
    SIVER
    SIVER --- ---
    Nějak se to rozrůstá, časem ještě vysavač, jaké s ním máte zkušenosti?

    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    BROZKEFF: Čtyřku mám teď a štve mě tam slabší foťák. Jinak mi to taky zatím postačuje.
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    KORKMAZ: nema nfc. a default camera stale neumi točit v 4k videa. coz je ale uplne absurdni, hardware totiz umi 4k nataceni uz moje note4 snapdragon - jen s neoriginalni appkou ale naprosto stabilne a bez problemu. sice h264 a ne h265 ale prehraje to aspon bez problémů i stary laptop s i5 sandybridge a integrovanou kartou. imho ty novejsi noty jsou decentni inovaci, ale az na uz koncici aktualizace os je imho perfektni i ta 4.
    TEEP
    TEEP --- ---
    TOOMIX: Díky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TEEP: smazali ho, tady v diskuzi je odkaz na apk ;)

    [ nyxdroid - android klient pro nyx ]
    TEEP
    TEEP --- ---
    Čau, nevim jestli to patří úplně sem.. Každopádně nevíte kam na google play zmizel nyxdroid?
    CHIX
    CHIX --- ---
    QUIP: no tam jsem hledal hned a tamje jen -Pouzit pro- zvukove prislus a sdileni kontaktu....
    QUIP
    QUIP --- ---
    CHIX: V seznamu bluetooth zarizeni se da rozkliknout to zarizeni a u nej nastavit, jestli ma fungovat jen pro telefon, pro multimedia atd.
    CHIX
    CHIX --- ---
    ahoj prosim o radu neb jsem asi lama

    mam redmi 3S a bondku plantronics
    na volani neni problem, ale nemuzu rozchodit prehravani muziky.
    na jinem telefonu nebyl problem tak kde se co ma nastavit..?
    dik za nakopnuti
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    SKAFF: v "settings > display" je to v MIUI (mam to tam u Mi9 SE), podle vseho to A2 Lite vypnout nativne neumi (hledal bych v "settings > accessibility"), mozna ti na to spis pomuze nejaka externi aplikace/launcher.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SKAFF: Co si tak pamatuju tak tuhle fyčuru má android mezi funkcema pro nevidomy ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam