• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    LEON_KOWALSKI: dnes jsem A3 drzel v ruce a zklamani, mam ted A2 a u ni zustanu, vyrez (subjektivni minus), absence nfc, displej... skoda
    TAP
    TAP --- ---
    LEON_KOWALSKI: mám to stejně. to je teda dealbreaker. to je pech, není z čeho vybírat v týhle cenovce, po letech s čistým androidem přece neskončim s něčim na MIUI :(
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TAP: Ano. Já mám A1 a těšil jsem se na A3, nový Xiaomi s Android One, ale ten displej co tam dali to zabil.
    TAP
    TAP --- ---
    KUBULA: mluvíš o displeji tý A3?
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    TAP: nakonec jsem koupil 9se a zatím velká spokojenost, ten display je znát když vedle ty ostatní telefony a taky má poměrně siroky ten dolní okraj ramecku. vřele doporučuji Xiaomi store na Petřinách (xm.cz), vše ukážou a okomentuji a ceny taky super
    TAP
    TAP --- ---
    KUBULA: taky zrovna uvažuju o A3, ale odrazuje mě, že má jen 720p rozlišení. na jednu stranu to asi bude žrát míň energie na vykreslování grafiky, na druhou stranu se bojim, že je to na telefon z roku 2019 krok zpět a nebude se mi to po zkušenostech s FullHD displejema líbit. zatim jsem ho v Praze neviděl nikde vystavenej
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SMOOKE: no a redmi s 4000 mAh vydrží 2 dny :)
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    KUBULA: s 9 sice nevim, mam mix 2s s 3400mAh a den to vydrzi bez problemu
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KUBULA: jo. je to 6.25 palce. :)
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    E2E4: myslis redmi 7 (note)? to me prave nelaka kvuli te velikosti... chtel bych xiaomi kolem 6 palcu
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KUBULA: podívej se na gsmarena, mají tam testy včetně výdrže a pak si kup nové redmi. :)
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    zdravim, mam v planu zakoupeni noveho Xiaomi, nyní mam skoro dva roky redmi 4X a jsem velmi spokojen. vzhledem k rozmerům jsem si vybral jako nastupce mi A3 nebo 9 SE. Na te A3 me trochu odrazuje cisty android(jsem zvykly na MIUI), na te devitce zase slabší baterie (3000mAh).
    mate nekdo zkusenosti s temito telefony? hlavne by mě zajimala vydrz baterie u té devítky.

    diky
    SIVER
    SIVER --- ---
    Ahoj, někdo nějakou zkušenosti s tímto strojkem?
    3D holící strojek Xiaomi Enchen Black Stone jen za $15.49 - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2019/08/05/3d-holici-strojek-xiaomi-enchen-black-stone-jen-za-15-49/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Do ČR konečně přichází Xiaomi Mi Powerbank 3 20000mAh

    https://alza.cz/xiaomi-mi-powerbank-pro-3-20000mah-d5651111.htm

    Znáte Xiaomi Mi Power bank 3? Nabije i váš notebook - Svět Androida
    https://www.svetandroida.cz/xiaomi-mi-power-bank-3-notebook/
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    LEITWOLF18
    LEITWOLF18 --- ---
    CHEWBACCA: ano. 3 teď 4
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Pouziva nekdo xiaomi Miband 3,4?
    FAT
    FAT --- ---
    Máte tady někdo Stratos 2 a k tomu Xiaomi telefon? Já mám Xiaomi Mi8 a v telefonu Amazfit. Poslední dvě aktualizace mně doslova rozm.daly notifikace natolik, že nechodí nic.
    Máte někdo nějakou zkušenost s řešením?
    Díky
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    SIVER: vysavac dobry (jen ho teda nemuzu mit napichlej na china server jak zbytek domacnosti), svetla dobry, bezdratovy vypinace dobry, pohybove senzory dobry :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    BROZKEFF: je to strasne zamereny na vysky, skoro porad to zaznamenava nejaky chrasteni, a taky se neumi ztlumit pri moc vysoke hladine hluku, takze se tim v podstate nedají tocit videa, ani udelat nahravku na zkousce apod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam