• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    NINE_OF_NINE: já jedu na linageOS a celkem spokojenost. Snad jediné co mě sere je že po restartu zapomene čas a když nemáš signál tak se to nesrovná.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Nějaké zkušenosti s rom aicp na xiaomi?
    Redmi 4x pomalu končí podpora, tak sháním nějakou náhradu za miui.
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    FRUITS: Všechny díly se dají sehnat na aliexpressu. Někdy ale kvalita pokulhává. Případně na bazosi a podobně se objeví občas levný kus, utopený nebo rozbitý display. Ale je to risk.
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Fruits: co potřebuješ? napiš do sz
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FRUITS: zkus Aliexpress.
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    zdravíčko, sháním redmi 4x na náhradní díly. Nevíte, kde se takovéhle drobnosti dají sehnat?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Nechcete nekdo MiBand 4 global. Mesic stary, kompletni baleni, uctenka, zaruka. Kupovano v mall.cz. Cena 900. Praha
    TAP
    TAP --- ---
    ZUZU: tak to je bohužel taky hrůza. nevim, asi je to zařízení od zařízení, jak moc se která appka dokáže dostat k mikrofonu. naštěstí jsem našel toto, což plodí nahrávky aspoň v kvalitě těch mejch video-audio nahrávek. plus to má docela dost stříhacích features navíc, což nevim, jestli v mobilu potřebuju, ale třeba někdo jo:

    https://play.google.com/store/apps/details?id=io.sbaud.wavstudio
    TAP
    TAP --- ---
    ještě se zeptám, nějakou dobrou appku na nahrávání audia nevíte? jde mi o nahrávání muziky. ten systémovej Recorder i při výběru vysoký kvality nahrává šíleně. řešim to aktuálně kanónem na vrabce - zjistil jsem, že audio z videí je asi v max. možný kvalitě, takže točim na zkouškách s kapelou radši videa :)
    TAP
    TAP --- ---
    SAMGARR: já právě u týhle apky ten autostart ani zapnout nemůžu. ani přes app info (screenshot), ani přes settings - permissions - autostart (tam prostě některý appky, Maps, Gmail, Chrome, Youtube, Drive, všechny předinstalovaný googlí věci, prostě nejsou)

    QUIP
    QUIP --- ---
    Tak me zase MIUI ukoncuje aplikace na pozadi, i kdyz je mam v battery saveru nastavene ve vyjimce, ze je ma nechat bezet na pozadi. (napriklad music player, nebo meric spotreby baterie AccuBattery atd.)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    TAP: nektery aplikace mi na pozadi nebezeli dokud jsem jim nepovolil autostart a nevypnul battery saver v nastaveni.
    TAP
    TAP --- ---
    TAP: no, tak mám něco s MIUI :D. a je to celkem příjemný! jediný co teď řesim a nemůžu se dogooglit - automatická záloha fotek do Google Photos nefunguje úplně tak, jak bych si přál. appka má normálně běžet na pozadí a neslyšně zálohovat nový fotky, bohužel jí asi brzdí autostart, takže se fotky nahrajou až když jí ručně spustim. a v menu autostartu prostě Photos nejsou (btw stejně jako pár dalších Google aplikací, co mám instalovaný, Maps, Gmail, Chrome...) i když zapnu v autostart menu "show system apps". dělám něco spatně?
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    TOOMIX: Všechny linky co jsem zkusil jsou mrtvý. :/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    EAT_ME: na miuios.cz už není?
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    Nemá někdo českou ROM MIUI 6 pro Mi2S?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    LEON_KOWALSKI: dnes jsem A3 drzel v ruce a zklamani, mam ted A2 a u ni zustanu, vyrez (subjektivni minus), absence nfc, displej... skoda
    TAP
    TAP --- ---
    LEON_KOWALSKI: mám to stejně. to je teda dealbreaker. to je pech, není z čeho vybírat v týhle cenovce, po letech s čistým androidem přece neskončim s něčim na MIUI :(
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TAP: Ano. Já mám A1 a těšil jsem se na A3, nový Xiaomi s Android One, ale ten displej co tam dali to zabil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam