• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    E42
    E42 --- ---
    QUIP: Dávno ne. Bait and switch, odstranili to už před lety. Že prý to víc nefungovalo než fungovalo.
    QUIP
    QUIP --- ---
    E2E4: to myslim dela primo Mi Fit
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BRKODLAK: není nějakej budik, kterej té vzbudí ve fázi lehkého spánku? ideálně vibrací náramku, takže nevzbudis spolunocležníka..
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Podedil jsem Mi Band 2. Ma cenu nejaka další appka krome Mi Fit?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TRAZE: to vis, to ti tak budu rikat :)
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    E2E4: Čím jsi pro Číňany tak zajímavý?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FEDAJKIN: Tak ja myslim že když u mam Xiaomi tak Číňani jsou informovaný.. teda nepoužívám mi cloud, to by byla tutovka.. :)
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    E2E4: dle releasu je to GoogleCam port pro Xiaomi z XDA-D fora, malware v tom necekej.

    [UPDATE#1] OFFICIAL Gcam ports [6.2.030] | Xiaomi Redmi Note 7
    https://forum.xda-developers.com/redmi-note-7/themes/official-bsg-gcam-port-6-2-024-t3924784
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    E2E4: Ty vole, bud trochu nápomocný a instaluj ne, víš kolik práce mají rozvědčíci v Pekingu s rozpoznáváním lidí na těch nekvalitních fotkách?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ZOOSEX: urcite si chci nainstalovat apk z neznámého zdroje, v tom nabeton žádnej malware nebude..
    E42
    E42 --- ---
    MAJKLSON: Ty používáš SMS aplikaci třetí strany a nenapíšeš to rovnou??
    Odstraň Textra, povol správu SMS Messagingu od Xiaomi a pak teprve něco debuguj.
    Telefon Textra nejspíš zabíjí na pozadí, a proto SMS přestávají chodit. Budeš u Textra nejspíš muset povolit autostart a dát "no restrictions" pro Battery Saver.
    MAJKLSON
    MAJKLSON --- ---
    E2E4: hoj, tak bohužel. Odebral jsem oprávnění na čtení SMS všem appkám kromě textra a stejně stále nechodí
    FAT
    FAT --- ---
    E42: Díky, jak jsem psal, snad to nebudu muset uplatnit...
    :-)
    E42
    E42 --- ---
    FAT: Teď jsem to zkusil a Mi 9 se restartuje cca po 6 sekundách.
    E42
    E42 --- ---
    FAT: Tohle by mělo být dost univerzální řešení pro prakticky všechny smartphony. Nepamatuju žádný, který by na to nereagoval. Resp. když nereaguje ani na tohle, je něco už opravdu hodně špatně.
    FAT
    FAT --- ---
    E42: No, držel jsem ho dlouho, ale jestli víc než 8 s, to nevím. Snad to nebudu potřebovat vyzkoušet.
    Ale díky.
    E42
    E42 --- ---
    FAT: Držet vypínací tlačítko cca 8 (?) sekund.
    FAT
    FAT --- ---
    Zdravím, mám Mi8 a během týdne se mi už podruhé kousnul. Poprve jsem ho restartem umoudřil, ale dneska mi to nevyšlo. Naběhl mi ten displej se čtyřmi možnostmi a ten nereagoval na nic. Ale dál se udělat snímek obrazovky a reagovalo to na nabíječku. Že mi to začalo zase chodit asi vděčím tomu, že mi někdo volal.
    Existuje něco, jak to vypnout bez použití displeje?
    Díky.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    ZRIZENEC: Jedu ten AICP, ale nebylo to uplne bezbolestne. Pote co jsem si vse nastavil, vysel den na to update. Tak jsem zhyckan z miui dal update (bez zalohy) a skoncil v bootloop. Tak probehl jeste jeden reinstall.
    Co me teda aktualne stve je ze i kdyz vypnu USB debug po resetu je zase zapnuto.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam