• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    FAT
    FAT --- ---
    Zdravím, mám Mi8 a během týdne se mi už podruhé kousnul. Poprve jsem ho restartem umoudřil, ale dneska mi to nevyšlo. Naběhl mi ten displej se čtyřmi možnostmi a ten nereagoval na nic. Ale dál se udělat snímek obrazovky a reagovalo to na nabíječku. Že mi to začalo zase chodit asi vděčím tomu, že mi někdo volal.
    Existuje něco, jak to vypnout bez použití displeje?
    Díky.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    ZRIZENEC: Jedu ten AICP, ale nebylo to uplne bezbolestne. Pote co jsem si vse nastavil, vysel den na to update. Tak jsem zhyckan z miui dal update (bez zalohy) a skoncil v bootloop. Tak probehl jeste jeden reinstall.
    Co me teda aktualne stve je ze i kdyz vypnu USB debug po resetu je zase zapnuto.
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    NINE_OF_NINE: Vidis, toho jsem si nevsiml. Co si teda nakonec vybral?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MAJKLSON: .. si zjistí v nastaveních oprávnění které aplikace mají právo číst SMS a odeber jim ho.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MAJKLSON: nežere ti je jiná aplikace, např Facebook Messenger?
    MAJKLSON
    MAJKLSON --- ---
    Ahoj, mám na vás otázku. Mám Redmi note 4 global a řadu měsíců řeším divný problém. Nechodí mi smsky. Když dám simkartu do jiného telefonu, tak tento problém nemám. Vysledoval jsem, že po restartu telefonu smsky krátce chodí a potom opět přestanou. Občas taky pomáhá, když deaktivuji VoLTE. Factory reset a reinstall systému jsem zkoušel, ale pomohlo to pouze dočasně. Nějaký nápad, jak tohle vyřešit?
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    DATEL: Pokud nemáš problém s budgetem (Pro stojí o 2000 více), tak běž určitě do té 855. Do budoucna je to lepší. Jinak jsou ale rozdíly v rychlosti prostředí a načítání aplikací v řádu milisekund.
    DATEL
    DATEL --- ---
    TRAZE: Díky. Já právě zvažuju 9T Pro, mam dojem, ze "samotna" 9T ma slabsi CPU nez 855
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    DATEL: Mám Android 9, MIUI 10. Nahrávání hovoru funguje. Jinak bych asi šel do klasické Mi 9T. Oproti Mi 9 má větší baterii a display bez toho hrozného vykousnutí. A Snap730 oproti 855 pokulhává asi jen u her. Mi 9 na druhou stranu zase trochu lépe fotí a je to prostě vlajka.
    HANZO
    HANZO --- ---
    Je tu něko, kdo má zkušenosti s Roborockem S50?
    DATEL
    DATEL --- ---
    E2E4: Snapdragon 660 u té 7 vs 855 u 9T? :) Jinak SD kartu nevyužívám už ani u A1, takže to není úplně moje priorita.

    LEITWOLF18: díky za potvrzení
    LEITWOLF18
    LEITWOLF18 --- ---
    DATEL: mi max 3, android 9, nahrávání funguje a to víc než perfektně
    E2E4
    E2E4 --- ---
    DATEL: nahrávání nevím, ale zvaz i redmi 7 note tu varietu s lepším fotakem. skoro to samý za poloviční cenu, dual SIM / SD karta (=nemusíš kupovat dražší s větší interní paměti).. a vydrží 2 dny.
    DATEL
    DATEL --- ---
    Ahoj lidi, aktuálně používám A1 a zvažuji nový telefon, tentokrát s MUIU - hlavně kvůli tomu, že i na Android 9 by tam mělo fungovat nahrávání hovorů (i automaticky). Můžete mi to prosím někdo, kdo to používá, potvrdit, že to skutečně funguje? Nemyslím tím, že tam je ta volba, tu jsem viděl, ale neměl jsem možnost zkusit reálné fungování. Díky.

    A druhá věc - Mi 9 vs Mi 9T Pro ? :) Selfie kameru nepoužívám, ale ten notch nevím, jak bych si zvykal, takže to mluví pro 9T Pro. Ten má i silnější baterii. Ale zas Mi 9 má bezdrátové nabíjení. To jsem sice nikdy ještě neměl, ale představa, že se mi přesta plést kabel všude možně, je celkem příjemná. Ale asi bych se bez toho obešel, pokud má 9T Pro něco zásadního navíc (krom té baterie).

    Bohužel, varianta 256GB se u nás neprodává (nechci riskovat dovoz z Číny, chci to ideálně koupit v kamenném obchodě).
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FRUITS: ja jsem nejakej dil k nejakymu starymu redmi tusim ze desticku s USB konektorem a napajenim - taky sehnal na AE.

    ale stejne chces novejsi model, uz jenom kvuli tomu ze na tyhle stary nejsou bezpecnostni updaty.
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    ZRIZENEC:
    E2E4: koupil jsem si podruhé novou baterku přes net, ale sháním starý šasi, nebo bych zkusil vyměnit i display. telefon funguje dobře, jen má popraskaný sklo a promáčklej zezadu. TO mi přijde, že by se dalo povyměnovat ze starých kusů...
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    ZRIZENEC:
    Lineage už bohužel nemá redmi 4x v supported.
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    NINE_OF_NINE: já jedu na linageOS a celkem spokojenost. Snad jediné co mě sere je že po restartu zapomene čas a když nemáš signál tak se to nesrovná.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Nějaké zkušenosti s rom aicp na xiaomi?
    Redmi 4x pomalu končí podpora, tak sháním nějakou náhradu za miui.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam