• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KORKMAZ: pokud jsi to kupoval tady tak odmitni reklamaci, je to vada výroby že se to v době životnosti zasere natolik že je kamera nepoužitelná, obzvlášť když jinde špína není, někde po stavbách apod jsi to netahal ne? budou telefon měsíc držet a pak ti to možná zase odmítnou, pak to můžeš řešit s ČOI pokud budeš chtít..
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Netušíte, jaké mají šaiolín telefony IP? Mě neuznali reklamaci na slepou selfí kameru kvůli zaprášení a přitom jinde pod displejem ani smítko. I vyčistit to odmítli, svině
    E2E4
    E2E4 --- ---
    W3R: divný.. vypnuty data by měly fungovat, já bych to ale spíš řešil zákazem roamingu..

    taky je možný že Vodafone v tom má bordel. reklamuj u nich.
    W3R
    W3R --- ---
    Jsem venku s Mix 2 na MIUI 10, žádnej root, samozřejmě vypnutý mobilni data, ale stejně už mi Vodafone za asijský roamingovy data naúčtoval raketu. Všechny appky v statistice včera/dnes 0b. Nějaký nápad prosím co jsem nepochopil? Nejsem fuč poprvé a nikdy jsem neměl problém, jen teď s tímhle telefonem. Nechci mít do návratu do ČR telefon v leteckým režimu, pokud se něco i přes vypnutý data připojuje (nechapu?)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Mají ty současný telefony Xiaomi to ofiko opičí sklo nebo jen nějaký noname vlastní tvrzený?
    TAP
    TAP --- ---
    BRKODLAK: bohužel na tohle je nějakej ekvalizér krátkej :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    TAP: zkousels to prohnat ekvalizerem?
    TAP
    TAP --- ---
    BRKODLAK: mám ty černý redmi buds, za pětikilo, coby mý první BT špunty, good enough. nejsem žádnej bass maniak, ale ty spodky tomu trochu chybí, na to že jsou to ineary
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Netusite, jak hrajou ty bezdratovy sluchatka od xiaomi?
    E42
    E42 --- ---
    QUIP: Dávno ne. Bait and switch, odstranili to už před lety. Že prý to víc nefungovalo než fungovalo.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    BRKODLAK: ke dvojce jsem porizoval (myslim na mistni doporuceni) Tools & Mi Band. Hlavne kvuli lepsim moznostem nastaveni a zobrazeni notifikaci. Navic to umi treba pravidelne mereni tepu, coz tehdy oficialni appka neumela. A od te doby to spokojene pouzivam i s trojkou a ted nove se ctyrkou.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zdenekhorak.mibandtools
    QUIP
    QUIP --- ---
    E2E4: to myslim dela primo Mi Fit
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BRKODLAK: není nějakej budik, kterej té vzbudí ve fázi lehkého spánku? ideálně vibrací náramku, takže nevzbudis spolunocležníka..
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Podedil jsem Mi Band 2. Ma cenu nejaka další appka krome Mi Fit?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TRAZE: to vis, to ti tak budu rikat :)
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    E2E4: Čím jsi pro Číňany tak zajímavý?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FEDAJKIN: Tak ja myslim že když u mam Xiaomi tak Číňani jsou informovaný.. teda nepoužívám mi cloud, to by byla tutovka.. :)
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    E2E4: dle releasu je to GoogleCam port pro Xiaomi z XDA-D fora, malware v tom necekej.

    [UPDATE#1] OFFICIAL Gcam ports [6.2.030] | Xiaomi Redmi Note 7
    https://forum.xda-developers.com/redmi-note-7/themes/official-bsg-gcam-port-6-2-024-t3924784
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    E2E4: Ty vole, bud trochu nápomocný a instaluj ne, víš kolik práce mají rozvědčíci v Pekingu s rozpoznáváním lidí na těch nekvalitních fotkách?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ZOOSEX: urcite si chci nainstalovat apk z neznámého zdroje, v tom nabeton žádnej malware nebude..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam