• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SMOOKE: ja mam problem že za boha nedokážu vypnout alarm že zamčené obrazovky.. ani když ji odemknu prstem... někde jsem povypinal aby se zobrazovaly texty notifikaci na zamčené obrazovce a teď mi budík dělá tohle..
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    Ahoj, prosim nevite si nekdo rady jak nastavit spravny cas u techto hodin?
    xiaomi ai alarm clock - Hledat Googlem
    https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=xiaomi+ai+alarm+clock
    sice jsem nasel navod ze staci zmenit zmenit cas v telefonu, ale tento postup mi ne a ne zafungovat

    Dekuji
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    LOPIN: to jo, ale bez záruky a VSP data to neopraví, byť sou oficiální servis...

    @all, kdyby někdo chtěl vidět jak fotí těch 108mpix, tady je pár fotek:
    Obrázky_airmore_20191127_101024.zip | Ulož.to
    https://uloz.to/file/OksqmxN0FH9J/obrazky-airmore-20191127-101024-zip

    musim to odevzdat. jede to někam na recenzci či co...
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    SIBERIAN: tak da se koupit za 11 z aliexpresu ze spanelska nebo francie
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    LOPIN: hele myslím že by se z něj stal bestseller kdyby stal 10-11k.
    SD730 zvlada systém víc než dobře. Je to fakt poladěný. fotky z toho obstarat asi můžu v plné palbě. Upřímně - já na focení mám foťák, tohle beru jako dobrou alternativu a na výlety asi proč ne.

    Jediné s čím fakt nejsem ok je cenovka
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    W3R: me to nabidlo kdyz jsem mel jazyk systemu cz. V en koukám ze je více možností a tqm jsem to nasel hned.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    SIBERIAN: takn celkove srovnani s mi. Jestli je kqamera takova bomba atd, nedostatky..
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    LOPIN:
    Co by tě zajímalo u note 10?
    TAP
    TAP --- ---
    QUIP: to jsem právě taky myslel, ale vypadá to, že pokud mám večer ztišeno, na noc se mi automaticky zapne DND a ráno skončí, nahodí se tam předchozí stav - tzn ticho z večera. no nic, Tasker to vyřeší
    QUIP
    QUIP --- ---
    TAP: Neslo by to cele resit pres DND rezim? Tam se v nastaveni daji nastavit casy od kdy do kdy.
    W3R
    W3R --- ---
    FATBOZZ: taky jsem byl zvedavej a okamzite to slo zas pryc. tady to mam ja:
    appka Google > ... More > Settings > Google Assistant > tab Assistant > Assistant devices - Phone > Ambient Mode
    TAP
    TAP --- ---
    dá se nějak nastavit systémově (než sáhnu po Taskeru) aby se mi každej den v 7:00 zaplo vyzvánění? 80% času mívám tichej režim, ale občas meškám ranní volání, protože mám od předešlýho večera ztišeno.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Chtel jsem zkusit google asistenta ambient mode. Ted to nejde zabkha vypnout, protože to nemůžu nikde najít. Víte kde najdu tuhle volbu? Redmi note 5 miui11
    HARPER
    HARPER --- ---
    mi zatim 4x bezi (prave mi sosa aktualizaci na miui11). taky marne hledam cim ji pak nahradim, ta 7A se mi libila, ale bez ctecky a s 2GB ramky je to upis, vsechno ostatni zas bud brutalne vyrostlo do délky, nebo stoji vic, nez je mi mile :/
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Koukam, ze a2 lite splnuje i baterii, ale mam strach,zda to není az moc velké
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    QUIP: To vypada skvele,az na baterii ovsem
    QUIP
    QUIP --- ---
    BRKODLAK: Nez osekanou 7A, to radeji Redmi 6 ve verzi 4GB/64GB za 3.5 tisice.
    Xiaomi Redmi 6 4GB/64GB od 3 450 Kč - Heureka.cz
    https://mobilni-telefony.heureka.cz/xiaomi-redmi-6-4gb-64gb/
    Kdybys chtel usetrit 3 stovky, tak 3GB/23GB je levnejsi, ale podle me nema smysl setrit.
    A jeste se mi na Redmi 6 libi, ze ma dva plnohodnotne sloty na SIM a k tomu jeste slot na SD kartu. Jako jsem to mel u Redmi 2. Pak zacali delat ten hybridni (sdileny) slot.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    QUIP: Aha, to je note 4, co mají jeste na jednom eshopu, skoda... O tom note si myslíte co?












    TOOMIX: Je to horkej adept,ale skoda těch ramek.dokázal jsem potrapit i to 4x tak z toho mám trochu strach
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: Oproti predchozim verzim je to osekany. Napriklad nema fingerprint senzor, a RAM je taky v podstate downgrade. Proc nekdo v roce 2019 oseka telefon na 2GB / max 3GB, kdyz predchozi verze byla 3GB nebo 4GB. Dokonce i ta prehistoricka 4X mela 2, 3, nebo 4GB.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    mate nekdo note 10/ cc9 pro, zkusenosti?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam