• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    E2E4
    E2E4 --- ---
    DATEL: jinak myslím že větší riziko pro záruku jsou drobné oděrky, kterým se stejně nevyhnes. např alza mi teď odmítla řešit v rámci zákonné reklamace bluetooth kvůli skoro neviditelnému 1mm škrábanci/vykusu na displeji. neplatí zákonné lhůty a kdyby se rozhodli, že to není na reklamaci, musel bych platit diagnostiku a neopravili by to.. naštěstí to uznali..

    praktickou zkušenost s reklamací rootnuteho telefonu nemám, ale pokud to rootnunti před reklamací vrátíš, nevím zda to vůbec mají možnost poznat..
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    NINE_OF_NINE: No tak koukam ze vysel LinageOS16 na redmi 4X. Sice uz mam objednanej novej telefon, ale asi to jeste zkusim.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    DATEL: hm tak ti hledáš malý Sweet spot - distribuce mimo EU a zároveň EU záruka.

    pokud teda to omezení nahrávání je v celé EU a ne dle operátora / verze androidu apod.
    DATEL
    DATEL --- ---
    DATEL: nebo teda jestli jsi myslel, ze mas Xiaomi A2? Tam by to alr myslim melo byt taky blokovane, protoze to ma cisty Android.
    DATEL
    DATEL --- ---
    RUSSIANBLUE: pak mas bud rootnuty telefon nebo distribuci mimo EU. Pro EU je to proste zablokovane, at zije GDPR a jine piiip
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    Android 9 Pie Call Recording (Page 1) — Boldbeast Call Recorder — Boldbeast Software
    https://www.boldbeast.com/forum/topic1744-android-9-pie-call-recording.html
    a2 /doid 9, jak staks funkční
    DATEL
    DATEL --- ---
    E2E4: to prave uplne nechci, dokud bude telefon v zaruce
    E2E4
    E2E4 --- ---
    DATEL: hm, rootnout?
    DATEL
    DATEL --- ---
    E2E4: to ke prave ten problem, ze neda, protoze od Androidu 9 je Googlem blokovane API pro nahravani hovoru, takze to musi byt primo upravene v ROMce, jak to nejspis Xiaomi ma
    E2E4
    E2E4 --- ---
    DATEL: hele a nedá se prostě nainstalovat nějaký 3rd party dialer který umí nahrávat?
    DATEL
    DATEL --- ---
    Ahoj, pred nejakou dobou jsem se zde ptal, zda stale funguje nahravani hovoru pres ten Xiaomi dialer. Jaka je aktualni situace obecne u Xiaomi a aktualizaci? Treba u novinky Mi Note 8 Pro uz neni Xiaomi dialer, ale Googlacky, takze utrum s nahravanim. Jak je to treba u Mi 9/9T, kde byly Xiaomi dialery, ale jsou tam ted nove verze MIUI a Android 10 - stale tam zůstává Xiaomi dialer i s nahravanim nebo to nahrazuji uz i v updatech na ty Googlacke? Bavime se o Global verzich telefonu klasicky dostupnych v CR.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SMOOKE: ja mam problem že za boha nedokážu vypnout alarm že zamčené obrazovky.. ani když ji odemknu prstem... někde jsem povypinal aby se zobrazovaly texty notifikaci na zamčené obrazovce a teď mi budík dělá tohle..
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    Ahoj, prosim nevite si nekdo rady jak nastavit spravny cas u techto hodin?
    xiaomi ai alarm clock - Hledat Googlem
    https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=xiaomi+ai+alarm+clock
    sice jsem nasel navod ze staci zmenit zmenit cas v telefonu, ale tento postup mi ne a ne zafungovat

    Dekuji
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    LOPIN: to jo, ale bez záruky a VSP data to neopraví, byť sou oficiální servis...

    @all, kdyby někdo chtěl vidět jak fotí těch 108mpix, tady je pár fotek:
    Obrázky_airmore_20191127_101024.zip | Ulož.to
    https://uloz.to/file/OksqmxN0FH9J/obrazky-airmore-20191127-101024-zip

    musim to odevzdat. jede to někam na recenzci či co...
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    SIBERIAN: tak da se koupit za 11 z aliexpresu ze spanelska nebo francie
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    LOPIN: hele myslím že by se z něj stal bestseller kdyby stal 10-11k.
    SD730 zvlada systém víc než dobře. Je to fakt poladěný. fotky z toho obstarat asi můžu v plné palbě. Upřímně - já na focení mám foťák, tohle beru jako dobrou alternativu a na výlety asi proč ne.

    Jediné s čím fakt nejsem ok je cenovka
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    W3R: me to nabidlo kdyz jsem mel jazyk systemu cz. V en koukám ze je více možností a tqm jsem to nasel hned.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    SIBERIAN: takn celkove srovnani s mi. Jestli je kqamera takova bomba atd, nedostatky..
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    LOPIN:
    Co by tě zajímalo u note 10?
    TAP
    TAP --- ---
    QUIP: to jsem právě taky myslel, ale vypadá to, že pokud mám večer ztišeno, na noc se mi automaticky zapne DND a ráno skončí, nahodí se tam předchozí stav - tzn ticho z večera. no nic, Tasker to vyřeší
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam