• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Děti chtěli k vánocům chytrý náramky, tak jsem vzal mi band 3. Protože to strejně ztratí nebo rozbijou.
    No nečekal jsem, že to bude tak rychlý.
    Včera večer přišel kluk s řevem, že funguje jen "tlačítko" ale nejde swipovat. Po vyndání z pásku jsem zjistil že je částečně odlepený sklíčko od těla.
    Hodil jsem to dnes na reklamaci a docela by mě zajímalo jak to dopadne. Protože ho nesundává a sprchuje se sním. Takže počítám že se vevnitř najdou stopy vody kvuli který to přestalo fungovat.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Dotaz - Přemýšlím o Amazfit Band 5. Potřebovala bych ale vědět, jestli dokáží komunikovat s MiFit aplikací, případně si s ní nějak hezky vyměňovat data (asi nejlépe oběma směry). Případně jak je to s jejich nativní aplikací při používání. Podle názorů to je na tom MiFit s použitelností lépe.
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    JOPS: já chci google experince kopnout do svého RN8T co mám. jen je to předvzorek a bojím se, že mě to nepustí klasickou censotu.... ono si xiaomi docela tyhle kusy hlídá :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    SIBERIAN: hele, ja jsem uz prehral nekolik XIAOMI REDMI NOTE 7 na https://download.pixelexperience.org/

    a beha to naprosto luxusne.

    problem mam v tom, ze REDMI 8 mi nebere zadnou ROMku. Mam to odemceny, mam tam TWRP, ale nenasel jsem kompatibilni ROMku.

    tady ten telefon vidim, je u toho napsano podpora ukoncena, tak si nejsem jistej, zda to ma makat...
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    JOPS: no, pokud máš potřebu, pujde tam lineageOS. něco o tom píšou na xda foru ( https://forum.xda-developers.com/f/xiaomi-redmi-8-roms-kernels-recoveries-other.9617/ )
    pokud chceš telefon zrychlyt, doporučuju muios.cz kde mají CN romky, které jsou čistší a přihrané jsou jen služby obchodu play.
    obecně pokud nevíš jaky je rozdíl mezi flahsování přes fastboot nebo přes recovery, tak myslím, že bys měl zůstat u původního SW :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JOPS:

    Xiaomi Redmi 8 / 8A - MIUI CZ&SK
    https://www.miuios.cz/xiaomi-redmi-8-8a-538/
    JOPS
    JOPS --- ---
    panove, mam tu dva telefony

    Xiaomi Redmi 8 LTE 32GB černá - Mobilní telefon | Alza.cz
    https://www.alza.cz/xiaomi-redmi-8-lte?dq=5685849&o=1

    co na nej mam placnout? Ja mam pocit, ze pro nej neni upravena MIUI? Nebo jsem blbej? Telefon mam odemcenej. Ale nejak nemuzu najit asi spravnou ROM...
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    KEL: ja tohle resim s redmi 8, mam ho od ledna, ale asi taky budu muset mrknout po novém. furt me nejak zlobi. teď se mi casto stane, ze se resetuje, nebo nejdřív nejde rozsvitit a pak se resetuje a po zapnutí to napíše aplikace najít zařízení byla neocekavane ukoncena.
    netušíte nekdo co to muze znamenat?
    KEL
    KEL --- ---
    A asi si stejně brzo koupím nějakej novější telefon, i když mi vlastně nic konkrétně nechybí no. Možná si raději koupim zase po čase foťák. Stejně se dobrýmu sklu nic nevyrovná. Možná se nějaký testy snaží dokázat opak, ale realita je taková, že full frame je full frame. Bez debat :)
    KEL
    KEL --- ---
    KOZLIKK: Díky. Sice mi to taky nefunguje, tak možná bych tedy měl povolit ten bootloader atd, a na to jsem teď línej a navíc tam ty odkazy nefungujou. Tak až se budu někdy nudit :)
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    KEL: me na Mi9 SE ta nejnovejsi verze nefunguje, laguje mi hledacek. ale nejake dve verze zpet jsem uplne v pohode a funkcni se vsim vsudy.
    KEL
    KEL --- ---
    Takže kde najdu gcam pro moje redmi 4X? Něco jsem stáhnul a padá to.

    [Best Gcam] Download Google Camera APK For Xiaomi Redmi 4X
    https://rootmygalaxy.net/redmi-4x-gcam/
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    BRKODLAK: najit si verzi pro konkretni typ telefonu na "cyanogenmods gcam", normalne na Mi9 SE fotim pres GCAM uplne bez problemu.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    BROZKEFF: jak tam ale tu google cameru dostat? kdyz ji nainstaluju, mam pak dvě aplikace Fotoaparát a jde spustit jen ta puvodni.
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    KEL: omyl. S google camera a focenim v dng a zpracovanim v lightroomu foti i takova redmi note 8t vyborne.

    I samotne jpg z gcam jsou lepsi nez ze stock xiaomi cam. Hlavne kvuli night sightu.

    Default Xiaomi cam je na nic. Na to jak dobry je ten hlavni 12/48mp senzor to appka umele doostruje rozmazava a uplne kazi.

    Vyhodou dnesnich xiaomi je ze to ma povolene by default level3 camera2api tj podpora gcam ci lighroomu a dalších aplikací vyuzivajici raw data senzoru, bez nutnosti odemykat bootloader apod.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    CYRILL: Jako mobil je to super.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KEL: No oháněli se super fotografii tak jsem doufal ze z toho poleze nejakej aspon uchazejici snimek ale bohuzel
    KEL
    KEL --- ---
    SOJKA: já mám dojem, že to je problém všech Xiaomi. Možná nějaký hi-edny fotí líp, měli by. Nevšiml jsem si ale nějakýho zázraku v testech. Nižší třídy ale obecně fotí dost blbě. Takže prostě v noci nebo ve tmě nefotim.
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    SOJKA: X3 na mě čeká pod stromečkem, tak jsem docela zvědavej…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam