• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    SWIST
    SWIST --- ---
    E42: ne, já nechci notifikace v okamžik kdy aplikaci jako uživatel vypnu/zruším běh na pozadí. Tohle mi jako normální chování nepřijde, dělá mi to první mobil.
    E42
    E42 --- ---
    SWIST: To je přeci ale úplně normální chování. Jestli nechceš notifikace, tak si vypni notifikace.
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    SWIST: za me schudnejsi, nez resit vypinani behu na pozadi. Vetsina IM apek to ani nemusi dobre rozdejchat a zacnou te bombardovat noticka o errorech :)
    SWIST
    SWIST --- ---
    HAUSNUMERO: tak zase to jsou aplikace které používám na denní bázi. Pokaždé se přihlašovat se mi úplně nechce.
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    SWIST: nestaci nemit vyplnene automaticky prihlasovani a pred ukoncenim se z nich odhlasit?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SWIST: nemaj aplikace povoleny beh na pozadi? Pak bezi na pozadi, ale nejsou videt jako bezici aplikace
    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim.
    Chtěl bych se zeptat, mám Redmi 8 s poslední aktualizací.. A aplikace mi dělají to, že když je vypnu (a klidně i vymažu paměť), tak i přes to mi stále chodí notifikace..Nezdá se mi, že by to bylo u všech aplikací, ale u těch co používám nejčastěji ano.
    Strašně mě to irituje, přijdu domu (povypínám všechny aplikace a sednu k PC)a něco řeším na slacku nebo messengeru, tak mi stálke drnčí mobil a zobrazuje notifikace.. Stejně tak mám defaultně vypnutý instagram, zapnu ho, projedu pár příspěvků, vypnu ho a i přes to mi sem tam přijde nějaký notifikace..

    Nějaké nápady co s tím?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Instaloval jsem do redmi note 5 pixel experience romku. Nemůžu však najít funkci co jsem využíval často. Nastavení tichého režimu s countdownem.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    QUIP: Taky jsem si hodinky objednávala v domnění, že mají vibrace (informace na stránce internetového obchodu) a pak hodně přemýšlela, jestli si je vůbec vyzvednout. Nakonec rozhodlo to, že se mi prostě líbily nejvíc :) To že nemají vibrace mi v důsledku vadí ze všeho nejméně, zvuk pípnutí je super, výrazný a přesto ne moc hlasitý, neumím si představit, že bych ho přeslechla, ani v té tramvaji...
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    ECLIPSE: ono jde přes příkaz rovnou spustit twrp bez instalace.
    (fastboot boot názevtwrp.img)

    BTW, chlapci
    Minulý týden nainstaloval do redmi 3 andorid 10 s line age 17.1... Jede to neuvěřitelně.
    Jen je hrozný crcání bylo najít správné gapps
    Zato telefon teď jede bomby!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: původně mi to totiž taky nešlo, až pak jsem přišel na ten bat soubor a nutnost přesunu na C: nebo změny cest
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Nakonec v rootu céčka, nově stažený a povedlo se, díky...
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOOMIX: to je fotka z miuios, na tom mobilu to maji spravně, já ne... jdu dál zkoušet
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: na Tvem screenshotu vidim ten bat soubor, kde je potreba opravit ty cesty ;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: jasný, do TWRP, není to tím blbě nainstalovaným fastboot toolkitem?
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOOMIX: já taky, je to muj čtvrtý xiaomi, takže už mam 3 úspěšně nainstalovaný, ale tady se mi nedaří dostat sem:
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: ridil jsem se timhle navodem a vse proslo na prvni dobrou

    Návod na instalaci MIUI 7/8/9/10/11/12 CZ SK - MIUI CZ&SK
    https://www.miuios.cz/navod-na-instalaci-miui-7-8-9-10-11-12-cz-sk-25645
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: mám taky Redmi Note 8T, TWRP recovery jsem stáhnul taky z TeamWin a pak je důležité zkontrolovat cesty k souborům v BAT souboru z toho fastboot toolkitu, aby byly validní. Idealně to celý dělat na kořeni disku C:\. Pokud jsi pustil fastboot toolkit a rovnou to do konzole vypsalo, že je to OK, tak to není OK, mělo by to tam předním vypsat pár řádků, jako že se to nahrává do telefonu atd ;)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Pls, potřebuju radu. Snažim se dostat českou ROM do Redmi Note 8T, telefon už je odemčený. Stáhnul sem MIUIos.cz_fastboot_toolkit, hledal sem TWRP recovery na miuios, ale není tam. Takže jsem ho stáhnul z TeamWin Recovery Project - TWRP.

    Nainstaluju, volume nahoru plus reset a dotanu se sem, což je asi špatně. Takže netušim jak dál.... :(

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam