• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOOMIX: to je fotka z miuios, na tom mobilu to maji spravně, já ne... jdu dál zkoušet
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: na Tvem screenshotu vidim ten bat soubor, kde je potreba opravit ty cesty ;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: jasný, do TWRP, není to tím blbě nainstalovaným fastboot toolkitem?
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOOMIX: já taky, je to muj čtvrtý xiaomi, takže už mam 3 úspěšně nainstalovaný, ale tady se mi nedaří dostat sem:
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: ridil jsem se timhle navodem a vse proslo na prvni dobrou

    Návod na instalaci MIUI 7/8/9/10/11/12 CZ SK - MIUI CZ&SK
    https://www.miuios.cz/navod-na-instalaci-miui-7-8-9-10-11-12-cz-sk-25645
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: mám taky Redmi Note 8T, TWRP recovery jsem stáhnul taky z TeamWin a pak je důležité zkontrolovat cesty k souborům v BAT souboru z toho fastboot toolkitu, aby byly validní. Idealně to celý dělat na kořeni disku C:\. Pokud jsi pustil fastboot toolkit a rovnou to do konzole vypsalo, že je to OK, tak to není OK, mělo by to tam předním vypsat pár řádků, jako že se to nahrává do telefonu atd ;)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Pls, potřebuju radu. Snažim se dostat českou ROM do Redmi Note 8T, telefon už je odemčený. Stáhnul sem MIUIos.cz_fastboot_toolkit, hledal sem TWRP recovery na miuios, ale není tam. Takže jsem ho stáhnul z TeamWin Recovery Project - TWRP.

    Nainstaluju, volume nahoru plus reset a dotanu se sem, což je asi špatně. Takže netušim jak dál.... :(

    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    PISTA1: Teď mě přišla SMS, že se mám pro náramek stavit. Oprava výměnou.
    QUIP
    QUIP --- ---
    GLOBALISTA: A spokojenost? Me pak od nakupu odradilo, ze pro notifikace nemaji vibrace, takzevlastne clovek vubec nevi, ze mu prisla SMS atd., kdyz jede nekde v tramvaji.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Xiaomi čeká stejný osud jako Huawei, je na černé listině USA - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...name=novinky.web.hp&dop_req_id=posAh1i99c8-202101151631&source=clanky-home
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    QUIP: koupila jsem si tento týden :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: aha, tak nejsem sám...

    Nefunkční Google Pay - MIUI CZ&SK
    https://www.miuios.cz/nefunkcni-google-pay-30595
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Na Redmi Note 8T mi teď přestalo fungovat Google Pay, že telefon nesplňuje bezpečnostní standardy (mám odemčený bootloader, prootože tam mám ROM z miuios.cz). Je nějaká možnost jak to zase rozjet? Je mi divný, že to 3 měsíce fungovalo bez problému a najednou to přestalo.
    E42
    E42 --- ---
    AKI_NO8: Moc jsem si s tím nehrál, ale to měření kyslíku tuším funguje jen na vyžádání. Minimálně při běhu ho to nepoužilo. Ale jak říkám, používal jsem ho asi jen dva dny, protože přechod z MB4 pro mě představoval víc škody (nutnosti zvykat si na změny) než užitku. [Počkám si na verzi aspoň s barometrem a ideálně třeba i Google Assistantem (Alexu jsem ani netestoval).]
    Každopádně jak píše BUNDA, data to tam i zpátky přenáší pěkně.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    AKI_NO8: Zepp umí přebrat data z MiFit a naopak podporuje více zdrojů. Sám jsem přecházel z jedné na druhou se zachováním dat.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Jo, upgradovala bych z MiBandu 4. Líbí se mi pár nových funkcí - rotoped a jóga....oboje využiju a měření kyslíku by mohlo být taky zajímavý. Klidně za to těch 600-800 dám i jako motivaci k dalšímu cvičení, když už jsem si to koupila. :)
    Jenom mi šlo u tu app, protože doma máme i váhu Xiamoi, která je taky připojená na MiFit a hlavně mám v MiFit už data a nastavené věci. Tak se mi nechce přebíhat z jedné aplikace do druhé atpod.
    E42
    E42 --- ---
    AKI_NO8: Měl jsem ho chvíli (chtěl jsem upgradovat z MiBand4, ale nestálo to vůbec za to) a myslím, že oba fungují jak s MiFitem, tak i se Zeppem (určitě funguje MB4 v Zeppu a AB5 v MF SNAD taky). Ten Zepp je skoro totéž, neviděl jsem mezi nimi podstatnější rozdíl.
    Jako upgrade z MB4 to IMHO nemá smysl, ale pokud kupuješ první, tak je to určitě dobrá volba. Navíc v Datartu teď za 600, to fakt není co řešit.
    KEL
    KEL --- ---
    S Band3 plavu běžně.
    QUIP
    QUIP --- ---
    SIBERIAN: Maji byt vodotesne do 5 ATM. Pokud bych si neco takoveho poridil, tak bych od toho ocekaval, ze to tenhle parametr splnuje a hodne by me stvalo, kdyby ne. Dokud jsem mel hodinky (Casio), co byly do 20 ATM, nosil jsem je porad. Pak jsem mel nejaky laciny cinsky, co mely byt "aspon na osprchovani", ale nateklo do nich, i kdyz jsem si jen umyl ruce. Protoze jsem je pak musel porad sundavat, prestal jsem hodinky nosit uplne.
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    QUIP: ja mam teď nově amazfit x a čoveče bojím se s tím jít plavat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam