• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BRKODLAK: v nastavení Zálohování je Google záloha a obnovení.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    CYRILL: diky za pomoc, jak tobe, tak druhemu kolegovi. doteď me boli u srdce, ze jsem opustil xiaomi, ale novej mobil kazdej rok, to zase moje ekologicky srdce neuneslo. ten doogee ma navíc podvodni kameru a 10000mAh barerku, tak jsem zvedavej :D
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    BRKODLAK: ShareMe lze instalovat z Google play na libovolnej android. Umí ultra rychlý přesuny dat mezi telefony včetně aplikací. Jestli umí i nastavení a uživatelský data, to ale netuším... vyzkoušej.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    CYRILL: a bude to fungovat když novej telefon neni xiaomi? zkopiruje se i nastavení a data aplikace?
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    BRKODLAK: Apky lze přesunout pomocí aplikace ShareMe od Xiaomi ;)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    BUNDA: diky, super, ucet, kontakty i historie hovoru se prenesla, ale apky ne. Jak tomu muzu pomoct?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BRKODLAK: pokud používáš Google účet, pak přes něj. kontakty, kalendář, appky, pokud jsi používal google messages, pak i zprávy.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Ahoj kolegové. Podařilo se mi si fakt šikovně nechat spadnout redmi 8 s ochranym sklem.V podstate spadlo primo na vyrez pro fotak a sklo displeje se rozstristilo. Říkal jsem si, ze po serii jednoročních vydrží zkusim nejakej ten odolnejsi kousek. takze Doogee s88, no to je vedlejsi, zamackl jsem ale slzu, ze opouštím xiaomi. Nicméně, jde mi o to, jak co nejlepe přenést do nového mobilu, co nejvíce věci (hlavne kontakty, jinak vlastně nevím, co vsechno je možné, kdyby se daly i nainstalované aplikace, případně nastavení, nebo obsah aplikací, byla by to bomba.
    Předem díky!
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    E42: Ale to ja vim, kde to pripadne nastavit. Nektera zarizeni ale tu volbu ani nemaji.

    E42
    E42 --- ---
    HVJ3R: U Mi 9 se to nastavuje pod Display - Control center & Notification shade.
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    Tusite nekdo, proc soudruzi u novejsich modelu (konkretne Mi 10T Pro) zrusili "top bar" battery indicator? Vim, ze se na to daji splasit ruzne aplikace, ale ty mi nezmizi otravnou ikonku baterky vpravo nahore.
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    ad platby, naistaloval jsem novy magisk v22 a Hide jede jak ma
    QUIP
    QUIP --- ---
    TOOMIX: Jenze muj telefon nema odemknuty bootloader. Respektive musel by ho mit odemknuty jedine z vyroby.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    QUIP: stačí, že má odemčený bootloader
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    FATBOZZ: samozrejme zkousel, jediny co lze povazovat za problem zpusobujici tento problem ze se mi nedari v tom telefonu magisk skryt. vzdycky kdyz to spustim tak zacne srotovat a nakonec po par desitka sekund se objevi "skyvani selhalo"

    QUIP: no me to jeste v lednu fungovalo a kdyz zavolas na podporu tak jejich odpoved je : kupte si jinej telefon
    QUIP
    QUIP --- ---
    SMOOKE: Ty ho mas aspon rootnutej, ale ja mam nerootnuty Redmi 4X se starsi verzi MIUI a kdyz jsem vcera zkousel aplikaci od Equa Bank, tak mi to zahlasilo, ze je ten telefon rootnutej. Nastesti u Equa to bylo jen varovani, ktere se da odlozit a aplikace funguje. Ovsem jak prisli na to, ze je rootnutej, to netusim.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    SMOOKE: a magisk hide jsi zkoušel v magisk manageru?
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    prosim o radu ohledne plateb kartou (unicredit bank), mam root + magisk(aktualizovany) a nejsem kartou schopen zaplatit (jeste v lednu to pre sms slo, ale ted to jede jen pres aplikaci a fur to hlasi rootnutej tel - nejsem to schopen v magisku schovat. Nemel byste nahodou nahodou nekdo radu co s tim

    Tel: Mi8 Lite
    System:posledni miui 11 (stabilni)

    dekuji
    SWIST
    SWIST --- ---
    QUIP: Jo, díky.. To už si nějak pofackuju. Pro mě je asi nejzásadnější zjištění, že to co mi na tom vadí je normálně defakto vyžádané a správné chování.. :D
    Takže díky všem.
    QUIP
    QUIP --- ---
    SWIST: Zkus Settings / Installed apps / Running a tam se podivat, jestli ti tam od te aplikace bezi nejaka sluzba. Pokud ano, zkus ji tam ukoncit. To jsem delal s tim AliExpressem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam