• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    Skoro nic uz dneska nema jacka, ani jini vyrobci.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Tak jsem na poslední chvíli objednal MI 10 lite 6/128 . Pomalu už nejsou, je to doprodej. A nová verze už nemá 3.5 Jack :-/
    Dám pak recenzi, amoled jsem ještě neměl.
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    SAMGARR: lineage na note4 mido je supr, ale zlobi me blikajici podsviceni displeje, nejaky spatny poweramagement. Nejaky solution na to? Proste to nesviti rovnomerne ani s vyplym dynamickym jasem. Neco lowlevel s napetim apod na displeji ap
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Kdybe nekdo shanel aktualni ROM na Redmi 4X tak nejrelevatnejsi zdroj je asi tady. Nedavno jsem odtud flashnul neofiko LineageOS 18.1 a zatim bez problemu.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    SIR_PROMOE: no na focení deti to moc není, to muzu potvrdit z vlastní zkušenosti
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    SOJKA: takže děti budou v mlze :D a děti se hemžej pořád.. :D
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    SIR_PROMOE: za me jo no.Jako treba portret za slusnyho svetla to vyfoti celkem peknej ale jakykoliv pohyb nebo ubytek svetla vede k zhorseni. Mozna sem jenom lama a neumím to 😀
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    SOJKA: takže to, aby člověk trochu víc přitlačil pokud chce pěkný fotky..) to sem nechtěl slyšet :D
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    SIR_PROMOE: poco x3 mam, fotky nic moc.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    E42: Díky! Já právě jedu na Notify for MiBand a nerad bych to měnil, nebo nějak řešil exporty pro zachování kontinuity...
    E42
    E42 --- ---
    A abych odpověděl na otázku... Amazfit Band 5 jsem měl pár dní, ale zůstal jsem u Mi Band 5. Ta nepatrná vylepšení mi nestála za crcání se změnou obslužného SW. Takže významný rozdíl mezi Mi Band 5 a 6 bych nečekal.
    E42
    E42 --- ---
    COMODOR_FALKON: Zatím to vypadá, že Mi Band 6 bude prostě Amazfit Band 5, který už je dávno na trhu.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    Nestíhám to sledovat, takže: Má smysl čekat na Xiaomi Mi Band 6, nebo ten rozdíl nebude zásadní?

    (Slábne mi displej u Mi Band 2)

    SIR_PROMOE: Tohle není úplně rozšířený model, už kvůli všudypřítomným reklamám. Fotky ale dle důvěryhodných recenzí jede stejně špatné, jako většina phabletů. Zajímavější je spíš jeho vysokà mechanická odolnost.
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    Máte někdo osobně Poco X3 - jaký to jede fotky? dík
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    QUIP: ja prave nevim jestli tam dřív nebyli dva ..
    QUIP
    QUIP --- ---
    BRKODLAK: Magnet mohl zaslabnout, i magnety na lednici slabnou.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    BUNDA: v klidu, redmi 8 ma desitku, samsung jedenactku :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    jinak neopoustim xiaomi uplne, porad mam amazfit verge :)
    k nim mam dva dotazy:
    stval me ten jejich pasek. koupil jsem si zde doporucovany milansky tah. byl jsem s ním dlouho spokojenej, ale od nějaké doby prostě ten magnet strasne slabe drzi a porad se mi to povoluje a hodinky se otáčí zespodu ruky. nevim jestli mohl magnet zeslabnout, nebo mi tam neco upadlo, každopádně za petikilo mi to trochu štve. nemohl byste někdo kdo to taky používá postnout fotku toho magnetu kterým to drzi na pasku? idealne makro, predem díky.

    druhej dotaz je:
    jakej pouzivate system? vystacite si s nativnima moznostma appky zepp, případně jiné, nebo jedete nejaky ten "hack" ve formě amazmod jako já.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BRKODLAK: jen pozor na to, že "Zálohu pořízenou v telefonu s vyšší verzí Androidu nelze obnovit v telefonu s nižší verzí Androidu". V tom bych viděl možný zádrhel..
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    BUNDA: diky prozkoumam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam