• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KORKMAZ: a jestli teda myslis X Mi Watch
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KORKMAZ: umi. dnes jsem je koupil a hned prvni aktivitu mi to automaticky exportlo na stravu. jestli myslis tim exportem toto.
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    KORKMAZ: https://www.youtube.com/watch?v=DgNSMOjQe8U podle videa (2:40) to neumí, ale sám hodinky nemám.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Uvažuju nad hodinkama tak za 3k. Líbí se mi Xiami watch, ale nedaří se mi zjistit, zda už umí export dat na stravu. Nemá někdo? Díky
    PYRO
    PYRO --- ---
    IXTREMIST: a v nastavení to jde vypnout. Klíčové slovo vzhled ovladačů
    PYRO
    PYRO --- ---
    IXTREMIST: swipe na levé úplně obrazovky - notifikace
    Na prave půlce nastavení

    Chvíli jsem si zvykal ale vlastně dobrý
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    nejnovější aktualizace MIUI. Kterýho blba proboha napadlo dát notifikace na vedlejší screen, aby člověk musel vždycky udělat jeden swipe navíc, kdykoli je chce vidět??? velký špatný
    SITH
    SITH --- ---
    Mám 10T pro a když mám přes bluetooth spojeny auto, tak po zastavení a vypnutí motoru a odpojení bt se z telefonu ozve šumění podobné tomu když se na starém rádiu ladily frekvence a nic se nenašlo. Stává se někomu?
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    Skoro nic uz dneska nema jacka, ani jini vyrobci.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Tak jsem na poslední chvíli objednal MI 10 lite 6/128 . Pomalu už nejsou, je to doprodej. A nová verze už nemá 3.5 Jack :-/
    Dám pak recenzi, amoled jsem ještě neměl.
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    SAMGARR: lineage na note4 mido je supr, ale zlobi me blikajici podsviceni displeje, nejaky spatny poweramagement. Nejaky solution na to? Proste to nesviti rovnomerne ani s vyplym dynamickym jasem. Neco lowlevel s napetim apod na displeji ap
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Kdybe nekdo shanel aktualni ROM na Redmi 4X tak nejrelevatnejsi zdroj je asi tady. Nedavno jsem odtud flashnul neofiko LineageOS 18.1 a zatim bez problemu.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    SIR_PROMOE: no na focení deti to moc není, to muzu potvrdit z vlastní zkušenosti
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    SOJKA: takže děti budou v mlze :D a děti se hemžej pořád.. :D
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    SIR_PROMOE: za me jo no.Jako treba portret za slusnyho svetla to vyfoti celkem peknej ale jakykoliv pohyb nebo ubytek svetla vede k zhorseni. Mozna sem jenom lama a neumím to 😀
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    SOJKA: takže to, aby člověk trochu víc přitlačil pokud chce pěkný fotky..) to sem nechtěl slyšet :D
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    SIR_PROMOE: poco x3 mam, fotky nic moc.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    E42: Díky! Já právě jedu na Notify for MiBand a nerad bych to měnil, nebo nějak řešil exporty pro zachování kontinuity...
    E42
    E42 --- ---
    A abych odpověděl na otázku... Amazfit Band 5 jsem měl pár dní, ale zůstal jsem u Mi Band 5. Ta nepatrná vylepšení mi nestála za crcání se změnou obslužného SW. Takže významný rozdíl mezi Mi Band 5 a 6 bych nečekal.
    E42
    E42 --- ---
    COMODOR_FALKON: Zatím to vypadá, že Mi Band 6 bude prostě Amazfit Band 5, který už je dávno na trhu.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    Nestíhám to sledovat, takže: Má smysl čekat na Xiaomi Mi Band 6, nebo ten rozdíl nebude zásadní?

    (Slábne mi displej u Mi Band 2)

    SIR_PROMOE: Tohle není úplně rozšířený model, už kvůli všudypřítomným reklamám. Fotky ale dle důvěryhodných recenzí jede stejně špatné, jako většina phabletů. Zajímavější je spíš jeho vysokà mechanická odolnost.
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    Máte někdo osobně Poco X3 - jaký to jede fotky? dík
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    QUIP: ja prave nevim jestli tam dřív nebyli dva ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam