• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    LOGO: já jako levák bych si hodinky na levý ruce tou pravou rukou nikdy nenasadili a nezapnul řemínek bych si dřív vymlátili zuby....
    LOGO
    LOGO --- ---
    PYRO: aha. Tak to bude asi ono. Logiku to má. Tak děkuji.
    PYRO
    PYRO --- ---
    ze suportu garminu, čekám že u xiomi to bude stejný

    Tetování a vliv na přesnost měření
    Tetování mohou ovlivnit přesnost a kvalitu měření snímače. V některých případech se optický snímač při pokusu o měření přes tetování nemusí ani aktivovat. Inkoust, vzor a rozsah pokrytí u některých tetování může blokovat prosvícení pokožky, takže snímač nemůže získat žádnou zpětnou odezvu. Společnost Garmin doporučuje umístění hodinek na ruce tak, aby snímač tepu byl v kontaktu s pokožkou bez tetování.


    Jak je to u černochu netuším :)
    LOGO
    LOGO --- ---
    PYRO: aha. To jsem nevěděl. Jestli to tím může být netuším. Ale kdyby ano, jak by mohla barva kůže ovlivňovat ty funkce hodinek? Kdybych byl černoch, asiat... tak ty hodinky taky nefungují?
    PYRO
    PYRO --- ---
    LOGO: když jsme u tetování, senzory se s nima moc nekamosi, nemůže být problém v tom že hodinky jsou nad tetováním?
    LOGO
    LOGO --- ---
    KEL: aha. Já nikdy nějak nesledoval kdo na jaký straně nosí hodinky. Takže to nevím.

    Každopádně řešení nevím. Zkusím napsat někam jednoduše na nějakou Xiaomi podporu.
    Děkuji za odpověďi, který byly konstruktivní.
    KEL
    KEL --- ---
    LOGO: právě že většina to má naopak. Pravák na levé ruce.
    LOGO
    LOGO --- ---
    TOOMIX: tohle já v Zepp apce nemám.
    LOGO
    LOGO --- ---
    E42: co ti na tom nedává smysl? Jsem levák, tak je nosím na levý ruce. Pravák je nejspíš nosí na pravý. Co na tom nedává smysl?
    E42
    E42 --- ---
    LOGO: Čistě jen pro zajímavost, jsem jedinej, komu věta "Jsem levák, tudíž je nosím na levý ruce." nedává smysl? Samozřejmě ať si každej nosí hodinky, kde chce, jen mě překvapuje, že někdo považuje za samozřejmý pravý opak toho, co mám odjakživa za samozřejmé já.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LOGO
    LOGO --- ---
    TOOMIX: mám zepp. Jsem asi retard, ale nedokážu to tam nikde najít, přesto že bych řekl, že to tam někde musí bejt.. Neboť na levý ruce to neměří, na pravý ruce jo.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LOGO: máš Zepp nebo MiFit? Je to tuším na obou stejně - Profil - klik na zařízení - Umístění náramku
    LOGO
    LOGO --- ---
    TOOMIX: tam jsem to zkoušel najít už před položením dotazu, ale nepodařilo se. Podívám se ještě.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    V aplikaci v telefonu se nastavuje, na kterém zápěstí člověk hodinky nosí, nemůže to být tím?
    LOGO
    LOGO --- ---
    Zdar. Mám hodinky amazfit T-Rex. Jsem levák, tudíž je nosím na levý ruce. A absolutně nic neměří, tep, spánek, nic. A mám je upevněný tak jak mají být. Nějak mně to nevadilo, neboť ty funkce nepoužívám. Teď ale mám čerstvý tetování na levačce, tudíž je mám po dobu hojení na ruce pravý a najednou měřit začaly, samy od sebe. Nechápu. Na levačce opět nic. Nevíte čím by to mohlo být? Celkem haluz..
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    HONZAK89: Jakou verzi FW tam teď máš? Je zvláštní, že nikde moc informací neni. Rozhodně nemůžeš být sám, když to šlo ofiko přes apku.
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    SRNECEK: Ano to chápu, release FW si tvoje verze očividně neměla stáhnout(asi, nevím). Jestli tam máš záruku, šel bych ofiko cestou, než se v tom šťourat a o tu záruku přijít..
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    HONZAK89: Tak ty bugy asi vznikaji, kdyz to neni pro ten model.
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    SRNECEK: Přijde mi zvláštní, že by vydali verzi, které by byla s bugama, pro tento model.. Musím říct, že jsem vsázel na jedno fórum a tam nic :( Vím že je to asi rada na prd, ale zkusil bych navštívit shop XI na černáku, jestli jsi z Prahy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam