• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    FAT: takova ta klasicka apka notify for amazfit, ktera je uz stara asi jako amazfit sam, byla placena verze nejdriv, ted je verzi vic, pro ruzny typy hodinek, tahle se jmenuje notify lite for amazfit myslim, najdes v google play, prectes pro jaky hodinky to je. ja jen ze jsem ji zkousel a vlastne jsem neprisel na nejaky vyhody oproti zeppu (navic musi bezet obe)
    btw nemas problem s odpojovanim a s notifikacema? mel jsem předtím amazfit verge, ktera jela ještě na androidu a ty drzely pripojeny a vsechny notifikace prisly, ale co mam ty gtr3 pro a zepp, tak se na to neda spolehnout :(
    FAT
    FAT --- ---
    BRKODLAK: Mám jen Zepp, co to ja za apku pro Amazfit? Odkaz pls...
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Nazdar! Máte někdo amazfit gtr3 pro, pripadne jinej model s tim zepp os?
    Jde mi o to, zda pouzivate jen zepp, nebo k tomu i tu apku notify for amazfit (uz je totiz verze i pro tyhle modely).
    HARPER
    HARPER --- ---
    Po pár letech jsem vyměnil Xiaomi za dotykáč s čistým androidem a říkám vám vazte si MIUI. Xiaomi to má fakt vymakane a bohužel jde do čistého androidu nacpat jen minimum appek z jejich dilny
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Nemate doma někdo nahodou navic ovladac nebo adapter na mi tv box S? napriklad od nefunkcniho kusu. Nebo vyfotil by mi nekdo prosím koncovku adapteru a štítek s hodnotami? děkuji
    QUIP
    QUIP --- ---
    HARVIE: Pokud ten produkt (sluchatka) dodrzuje BT 5.2 standard, tak to fungovat bude, protoze ta zarizeni musi byt zpetne kompatibilni. Mam tu nejaky BT 5 prijimac, co mi funguje s Redmi 4 bez problemu. Kdysi jsem provozoval snad i BT 2 telefon (ZTE Blade) s BT 4 reprackem.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Zvažuji koupi Redmi buds 3 lite (bluetooth 5.2)
    Nevíte jestli to bude fungovat s mobilem Redmi 8 (bluetooth 4.2) pripadne s mym notasem (bluetooth 4.0)?
    Vyrobce to neuvadi, Nazory na internetu se ruzni, tak me zajima jestli nemate nekdo zkusenost...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Když si pořídím Xiomi Mi Band 7 s NFC čínskou verzi, bude pak to NFC fungovat i u nás/v Evropě? Nebo je potřeba čekat na globální verzi s NFC?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: jo, ten tam mam taky
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOOMIX: já tam dal na sebe mail :)
    ACID
    ACID --- ---
    TOOMIX: jo, to jsem udělal, ale je to omezené jen na pár znaků a popravdě celkem nenápadné, doufal jsem že pod nouzovým voláním se dá přidat 2-3 kontrakty
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ACID: Asi myslel "Nastavení - Zámek obrazovky - Podpis na zamykací obrazovce" a tam jde nastavit vlastní text - telefon člena rodiny, email, cokoliv
    ACID
    ACID --- ---
    O víkendu jsem našel telefon, když jsem pátral po okolí komu patří, prohlásil jeden ze sousedů, že je škoda, že dotyčný si nezastavil do nouzových volání rodinné čísla, že to XM umí. Ať jsem hledal jak chtěl, nikde jsem to v nastavení nenašel. Je to kec, nebo to jde?
    BOD023
    BOD023 --- ---
    Zdar, mám takový problém :)

    Pořídil jsem si k novému roku hodinky xiaomi mi watch, spároval s aplikací mi fitness v mobilu (apple) a rovněž spároval se svým účtem na stravě => vše fungoval dobře až do března, kdy přestalo fungovat nahrávání aktivit z mi fitness na stravu, resp. nahrála se 1 aktivita z 5 např.

    Vyzkoušel jsem reinstalaci aplikací mi fitness i stravy, odpárování a zpárování hodinek a nějaké googlení, vše bez úspěchu.

    Firmware hodinek je (asi) poslední 1.3.63, verze iOS 14.8.

    Může někdo poradit?

    Děkuji
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    KEL: skoda
    KEL
    KEL --- ---
    BRKODLAK: už není :)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    hele ten telefon co tu kdosi nabízel a smazal se uz asi neni k mání co?
    včera mi u redmi 8 zahorela baterka. pouceni: nevybijejte si zlost na mobilech :D
    ENDRIJU
    ENDRIJU --- ---
    Zdravím ve spolek a doufám, že můj dotaz bude k tématu. Loni v říjnu jsem si pořídil Xiaomi redmi 9A(jo vím, nic extra) ale v poslední době mi začalo habrovat wifi připojení. Pro představu, pracuju na letišti a je tu veřejná wifina ve který musíš zadat E-mailovku aby se mohla používat...Místo tohoto autorizačního okna se mi na displeji objevuje text "404 - Not found". Zkoušel jsem už restartovat nastavení připojení atp.. Nevíte někdo co s tím prosím?? Sorry za jouda dotaz :D
    LOGO
    LOGO --- ---
    Používáte někdo amazfit t-rex? Jedná se mně o počítání výdeje kalorií, je to přesný aspoň trochu? A ty jednotlivý druhy cvičení co si můžu zapnout snímání jsou tam k čemu? Neboť v appce mám pořád nějaký ukazatel spotřeby kalorií, aniž bych měl v hodinkách zapnutý, cokoliv, z čehož by se dalo usuzovat, že zapínat něco v hodinkách není potřeba, když to počítá kalorie defaultně?

    Zkoušel jsem hledat jinde, tady i mimo nyx, ale tyto odpovědi jsem nenašel.

    Děkuji.
    LOGO
    LOGO --- ---
    BUCCI: no vidíš. já si je nasadím snadno :b
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam