• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ale kdyztak to nechte, kdyz nestihnu, tak to nejak zvladnu
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DZAFRO: nevim jak to dlouho bude trvat, ale nejde to 22:30? v 22:00 casto jeste uspavam a nevim jak se s tim vyporada iPhone, potrebuju byt na pocitaci :))
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    okej, tak vzhledem ke vseobecnymu odporu k forme offline draftu to udelame zive, coz je zas samozrejme risk, ze se nesejdem, rozhodne ne v takovym poctu, ale zas to neni takovej opruz

    Takze nastavuju live draft na stredu ve 22:00. Posunout to samozrejme muzu, kdyz k tomu bude vetsi vule.

    Potvrdte mi prosim tady, kdo se zucastni a jmeno jeho tymu, at muzu pred zacatkem vymazat ty, co draftovat nebudou, aby nas nezdrzovali.
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    KUBAN88: ja jsem pro, at se to mysterium odhali :) dustin brown az 112.?
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    takhle budes mit treba 5 jagru a pritom 2.3.4.5. budou muset vymyslet nekoho jineho atd...
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    a nebo at prvni napise, ma na to "den?" druhy napise, treti napise, ctvrty, no az to vyjde na me a ja si vyzobu co jeste nepadlo
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    aha... ja mam dva problemy s tim a) dlouho jsem radne NHL nesledoval, vyjma PO zapasu Kings, takze hrace proste dam fakt jen hvezdny, ale 3.a 4.lajnu b) tim ze jsem se registroval posledni, bych mel de facto si pripravit tak 4 tymy :-D
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    KUBAN88: tak ja bych byl rozhodne pro, ale je to realny? ja treba nevim, kdo jsou ti dalsi, co se zaregistrovali
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KILGORE:
    DZAFRO:

    a nejde tedy nejak domluvit dnes treba v jedenact draft online?
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    zlaty sporting news, proc neni zakladni budget a plna palba hracu? draft wtf?

    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    ne hovno, proste to udelame tak, ze sem kazdej nahazime svoje dreamteamy (16 hracu - 2 petky+4 rezervni+2golmani)

    v pripade kolize ma prednost ten, kdo se zaregistroval do ligy driv, coz je jednoduse najitelny. Takze pro ty, co se registrovali pozdejc doporucuju, aby treba do zavorky dali nejaky nahradniky.

    Kdo souhlasi, necht mi da palec, kdo ne, necht mi vezme palec a vymysli neco lepsiho
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DZAFRO: tak mi to dej 1/2 na 1/2 s Philly :-D
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    KUBAN88: okej, takze kubanovi tam nahazim cely kings.. ja s tim teda problem nemam, ale nevim, co na to kilgore..:D
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DZAFRO: jezis to vubec nechapu.., ale chci 3 hrace - Gretzky, Lemieux a Lindros :)

    delam si srandu,ale chci Quicka, Kopitara, Browna a Doughtyho :)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    no, tak to vypada, ze tam vsechny sestavy budu muset nahazet ja. Takze se budem muset dohodnout na jejich slozeni. Pripominam, ze v ruznych tymech musi byt ruzni hraci, to bude prdel. Mate nekdo napad nebo sem proste zacnem hazet sestavy v duchu kdo driv prijde, ten driv mele a hadat se o nejlepsi hrace?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    tak jo, uzaviram, mame 8 tymu, to je stejne jak v 1. italsky lize, takze kvalitka..:)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ok
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KUBAN88: viz.DZAFRO: až se liga uzavře pro nově příchozí, dá se začít draftovat
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    jak to funguje? dal jsem join league a to je vše? kdy si člověk může hirovat hráče?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: snad jo, nastavil jsem ten offline draft, pred zacatkem se ta liga uzavre, tak pockam jeste do cca 5, az se vratim ze skoly, kdyby se chtel nekdo pripojit nebo odpojit, pak to uzavru a uvidime
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam