• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    YOSSARIAN59: odecitaj ne?
    YOSSARIAN59
    YOSSARIAN59 --- ---
    Ja teda porad nechapu, proc se za PIM pridavaj body...
    FREELA
    FREELA --- ---
    HAVANA: ty to nectes voe :)

    Fantasy Hockey Help | - SLN6133 - Understand your league's position and scoring settings
    https://help.yahoo.com/...understand-leagues-position-scoring-settings-sln6133.html?impressions=true
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    co znamenaj tyhle pozice?

    BN, BN, BN, BN, BN, BN, IR, IR+
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    DZAFRO: che, uz vim, jak si zajistit nejpalcovanejsi prispevky :)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Na kubanuv navrh oteviram jeste otazku dalsi bodovane kategorie: blocks za 0,3 bodu

    zvysi se tim hodnota predevsim defenzivnich hracu, jichz v tomhle poctu manazeru i pozic bude hodne. Proto mi to prijde jako dobrej napad, bylo by to komplexnejsi. U hrace s nejvetsim lonskym poctem bloku by to delalo cca 70 bodu za sezonu, u 25.hrace 45 bodu a u 100.hrace 30 bodu.

    Hlasovat o tom muzem pomoci palcu. Skonci-li tenhle post v plusu nebo na nule, pridam 0.3 bodu za block, skonci-li v minusu, necham to bejt. Hlasovani skonci tesne pred dnesnim draftem.

    KUBAN88: jo, proto jsem to taky resil minulej tejden ;) ale tys byl vlastne na dovce, zejo, tak ok..:).
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DZAFRO: to bodování na nástěnce je aktuální? není tam něco za defenzivu vic?
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Tak kámošovi by nakonec nevyšel čas na draft, tak se zařídíme sami, sry za čeření vody:) Užijte si to to a třeba za rok
    TBC
    TBC --- ---
    Zdravim, vsechny.. hlasim se taky do ligy: TBC - HC Bogota Snowball ....
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    letos se do toho obuju :)

    FREELA
    FREELA --- ---
    v navigaci Draft Central/Pre-Draft Player Rankings/Edit My Pre-Draft Rankings

    Doporucuju udelat. Kdyz vam zejtra nepojede internet, tak se vam bude draftovat podle tohodle seznamu :)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    FREELA: jak se to dělá... dám ti login heslo a udělej mi to pls taky :)))
    FREELA
    FREELA --- ---
    Ja uz mam vyrazeny rusaky
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    důležitý je srovnat si před draftem preference
    IMG24.EU
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    DULEZITA ZPRAVA

    Zitra (ve ctvrtek) v 16:00 uzavru ligu a s prihlednutim ke zdejsimu hlasovani udelam random poradi podle utility, kterou jsem postoval o kousek nize. Nebude tak mozne se potom prihlasovat ani odhlasovat.

    Pocinaje timto okamzikem potrebuju na kazdyho z vas jeden mail k ty draft lottery. Poslete mi ho do posty ve tvaru jmeno manazera - jmeno tymu - mail. Funguje to tak, ze zapisu maily a pocet tymu, a vysledny poradi se pak samo zasle kazdymu na mail. Deadline je zitra v 15:45. Na koho v tu chvili nebudu mit mail, a nebude tak kam zaslat jeho poradi, riskuje, ze bude v draftu automaticky zarazen na konec.

    Draft room se otevre ve 21:45. Samotny draft zacne ve 22:00. Je tak nutne, aby se vsichni pripojili mezi 21:45 a 22:00. Kdo to nestihne, hraci mu budou prirazeni autopickem, coz pak ze zkusenosti z lonska nedopada dobre. Kdyz vas bude hodne (napr. nekdo poda navrh a dostane dostatecny pocet palcu), tak ten cas klidne kousek posunu, napr. na 22:00 a 22:15 (jde to po ctvrthodinach).

    Zaroven se prosim vsichni jeste tesne pred draftem kouknete sem. Kdyby se neco delo jinak, tak to sem napisu. Jeste uploadnu nastenku a hodim tam zakladni pravidla ligy, at je tu nejakej peknej prehled (uz kvuli pripadnym pozorovatelum-potencialnim ucastnikum tretiho rocniku :))

    Novackum doporucuji zkusit si mock draft, at vidi, jak to pak bude vypadat a zorientuji se. Bude to pak treba i rychlejsi a stihnem se i trochu vyspat :)

    tak, a ted prosim ty maily...;)
    BUJAGA
    BUJAGA --- ---
    DZAFRO: Nebo, taky by se dalo.
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Ok, tak já to s kolegou domluvim a případně využiju ten odkaz k připojení pár příspěvků dole
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DZAFRO: tak první 2 lajny bude ještě OK, pak přijdou na řadu bitkaři :)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    SHEEPSCALP: taky myslim, ze jestli nas bude 14 nebo 16 uz je vlastne uplne jedno, stejne moc nevim, koho budu draftovat od patyho kola dal :))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    SHEEPSCALP: zase tak velká nyx liga neni ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam