• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    HAVANA: nestačilo to vyplnit v té anketě?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Ne
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---

    Nechcete si dát ještě bokem fantasy na novinkách?

    5 hlasy od 5 respondentů

      SHEEPSCALP
      SHEEPSCALP --- ---
      Dneska je myslim poslední den pro rozšíření, takže snad jsem žádost o pozvánku poslal správně na ID DZAFRO
      PAN_SPRCHA
      PAN_SPRCHA --- ---
      NAKASHI: spis tam dej nejaky omezeni. poctu trejdu
      NAKASHI
      NAKASHI --- ---
      DZAFRO: jo, to bude ta keeper league. asi teda spis tu klasickou ligu predelat na keeper, prece jenom v h2h je nejaka vetsi motivace s tim tymem neco udelat, zmenit atd podle aktualniho soupere..
      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      NAKASHI: a to jde jen dodraftovat par pozic? ja myslim, ze je bud keeper league, ktera zustava komplet, anebo vsechno nanovo
      Ja jsem tomu otevrenej, uz se nam i relativne ustalila hracska zakladna, tak by to davalo smysl. Prijde mi to ale vhodnejsi do klasicky ligy.
      Kazdopadne to chce rozhodnout pred zacatkem sezony, protoze to dost ovlivni taktiku behem roku. Idealne nekdo s premiovkou dejte anketu jak pro klasickou ligu, tak pro h2h, a pristi leto bychom treba jednu z nich nechali jako dlouhodobou..
      NAKASHI
      NAKASHI --- ---
      jinak jsem pro draft v nedeli vecer komplet do vsech soutezi. pokud se dostavi vsichni a nebudeme muset cekat minutu a pul na kazdej autopick, tak to bude hotovy raz dva
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      NAKASHI: souhlas
      NAKASHI
      NAKASHI --- ---
      Mozna bych tu H2H ozvlastnil tim, ze bysme se dohodli na tom, ze se ty tymy/soupisky pak prenesou i do dalsi sezony. a zacatkem pristi sezony bysme jenom dodraftovali treba par pozic. co vy na to? aby to dostalo takovej dlouhodobejsi aspekt :) a nebo jestli vas vic bavi to brat jako Sprcha, kterej celej mansaft prohazi trikrat do mesice? :)
      a nebo tohle pravidlo muzeme ustavit v ty normalni lize.
      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      do hodky se to imho stihne, je nas min nez loni, ale kvuli rozsireni na treti petku budem brat celkem vic hracu nez loni (253 misto 240)
      FREELA: zas aby tam byla rezerva. Kdyby se prvni draft protahnul, tak aby nam to pak do H2H nenahazelo vsechno autopickem :D
      PAN_SPRCHA
      PAN_SPRCHA --- ---
      FREELA: jo to bylo asi půlhoďka
      FREELA
      FREELA --- ---
      HAVANA: ja myslim, ze minule trval draft asi pul hodiny. nahodim pak anketu...
      HAVANA
      HAVANA --- ---
      a nebo teda zacal driv, nemusim pickovat hrace do fantasy ligy do pul druhy do noci :D
      HAVANA
      HAVANA --- ---
      FREELA: hmm...to nevim teda..to bych radsi bloknul dva vecery radsi..
      FREELA
      FREELA --- ---
      h2h hned potom? at si neblokujeme dva dny (vecery)?
      HAVANA
      HAVANA --- ---
      to by asi slo...sice budu pravdepodobne jeste nalitej z fotbalu, ale snad to nejak zvladnu :D
      PAN_SPRCHA
      PAN_SPRCHA --- ---
      DZAFRO: pro mě lepší v deset, v devět je ještě občas ratolest vzhůru
      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      HAVANA: viz NAKASHI: a DZAFRO: nejvic lidi muze v nedeli 4.10., takze to se bude konat draft klasicky ligy (nejak kolem 21, 22 hodiny)
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      zrovna se chci optat.... já teda ještě musím pořešit internet doma, protože teď mi jde hrozně tragicky
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam