• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DZAFRO: Díky.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    JAKE_UP: busnif@yahoo.com
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DZAFRO: Prsimtě, jaký tam mám email?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Cau, obnovil jsem klasickou ligu, kterou teda od letoska startujeme jako KEEPER LEAGUE. Na mailech spojenych s yahoo uctem byste meli mit pozvanky, tak prosim potvrdte co nejdriv, at muzem ligu uzavrit a nastavit keepers a poradi draftu. Letos jeste budeme draftovat vsechny hrace nanovo, pred dalsi sezonou uz ale budou nekteri zustavat. Samotnej draft bych nechal zas na posledni nedeli pred startem sezony (po WC).

    Pozice bych nechal jako loni.

    Meli bychom se taky domluvit na poctu keepers. Potreba to sice bude az za rok, ale teoreticky uz ted k tomu treba nekdo prihledne pri draftu.
    Ja bych tak navrhoval zachovat v tymu 7-8 hracu (nevim, jestli to jde podle pozic, spis ne), ale klidne sem nekdo s premiovkou hodte anketu.

    Tak prosim potvrzujte pozvanky.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: tak ono nacpat si dnesni soupisku z hracu, co jsem nadraftoval, neni zas o tolik analyctejsi prace, nez udelat to samy z free agents... ve vysledku se tim jen posili vyznam draftu a dopad prekvapivych sezonnich vysledku a zraneni

    ja nepisu, ze je soucasna uprava idealni, ale varuju, abychom se nedostali zas do opacnyho extremu
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO: jako míň záživná.....alespoň by to bylo o něčem. tohle je o tom kdo dřív ráno vstane aby si na druhej nabral lepší hráče co zejtra hrajou.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    TBC:, PAN_SPRCHA: jo, draft je v tyhle situaci skutecne skoro k nicemu. Ale zas pokud se nastavi limit vymen na 50, tak sezona tim draftem naopak de facto skonci, resp. bude jeste mnohem min zazivna nez klasicka liga. Ve chvili, kdy neni zadny omezeni maximum games, tak budes proste porad nasazovat vsechny a premyslet maximalne o tom, jestli golmani nedostanou kotel...

    Idealni by imho bylo nastavit limit na pocet vymen v kazdem tydnu. Nevim ale, jestli to jde. Freela??

    Nevim no, ja si rad zahraju cokoliv. Ale H2H pro me je spis takova klikacka, kde je clovek aktivni a ktera pak skvele vygraduje az v playoff. Na nejaky souziti s tymem mame spis klasickou ligu, ve ktery se ten dlouhodobej rozmer jeste posili prechodem na keepers.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    TBC: Takze strategie pro sezonu jasna: Trpelivost, posetrit vymeny po celou sezonu, nejak to dokopat do playoff a tam vas vsechny znicit se 45 nevycerpanejma vymenama oproti vasim 10... To jen tak varuju, jak by to mohlo dopadnout :))
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    TBC: to už jsem navrhoval před sezónou.

    jako draft je pak k ničemu atd.
    TBC
    TBC --- ---
    Za mne hlavne navrhuji pro pristi sezonu omezit pocet vymen v H2H na 50, pripadne max 100... jinak tenhle format nema uroven a kouzlo, je to pak jen klikacka se stestim...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KUBAN88: takys tam mohl dat heslo třeba: milujujardu. to by sumacovi šlo těžko přes prsty
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    PAN_SPRCHA: Konej:)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KUBAN88: to hodíme i hLavní auditko ne? ať je nás tam víc
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Novej draft bude urcite. Spolu s tim bych ale klasickou ligu rozjel jako keeper league idealne s urcitym poctem hracu (vetsinou), kteri by zustali. Zbytek by se dodraftovaval.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    HAVANA: navrhuju uplne novej draft a pak uz jet keeper league
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Jak teda příští rok? Hráči zůstanou nebo úplně novej draft?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Tak mame hotovo. Diky vsem za ucast a za napinavy souboje! Uz se nemuzu dockat dalsiho draftu:)

    Gratulace hlavne Kudlankam k jasny vyhre v klasicky lize a Dushe Bags k udrzeni 2. pozice i pres muj nebezpecnej finis

    A v h2h velky uznani pro TBC, kterej zacal hrat aktivne az v semifinale a hned takhle bez zkusenosti me malem vyradil. A pro Kilgora, se kterym to byla skvela a vyrovnana finalova serie. Jen me mrzi, ze nam nedali na rozhodnuti nejakej playoff rozstrel :)

    Diky vsem a ted vsichni sem! KUBAN88
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHEEPSCALP: jennera jsem taky nejakou dobu mel, pak jsem ho poustel kdyz uz jsem mel moc cerveny remaining games
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Tak overcap opravdu jde, dobrý vědět:)

    Jinak vcelku dobrá premiérová sezona, trochu sem si myslel i na 4. místo, ale i s top 5 spokojenost.

    Sláva vítězům a extra kudos Dzafrovi, kterýho jsem někdy na začátku února dotáh při stejnym počtu remaining games a on pak pláchnul a dotáh až takhle vysoko.

    Jinak skrz fantasy si člověk může i oblíbit hráče z týmů, o který by si jinak ani neopřel kolo. Pro mě letos Boone Jenner z CLS.
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    no ja si demencema s nasazovanim a nenasazovanim golmanu uz de facto prohral finale v h2h, takze gratulace dzafrovi!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam