• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    diskuzni klub k nyxackym nhl fantasy ligam

    points only - link
    head2head - link

    hraci a jejich tymy:

    DZAFRO  -  Blazing Burritos
    KILGORE - severni vitr
    PAN_SPRCHA - Dusche Bags
    FREELA - Dead Parrots
    KUBAN - Dynamo Kureff
    YOSSARIAN59 - Crazy Mantises
    TRISTIS - Johnny's Drummers
    BUJAGA - Ali-G Team
    NAKASHI - Santebal All-Stars
    HAVANA - Prague Gooners WMB
    TBC - HC Bogota Snowball
    JAKE_UP - J's Legit Team
    SHEEPSCALP - Indifferent Loiterers
    rozbalit záhlaví
    TBC
    TBC --- ---
    DZAFRO: ANO :)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    HAVANA:
    KILGORE:
    TBC: hrajete letos?
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    klidne, za me dobry
    FREELA
    FREELA --- ---
    h2h hned potom, takze 22:00?
    FREELA
    FREELA --- ---

    takze navrhuju nedeli 9. rijna ve 21:00

    9 hlasy od 9 respondentů

      JAKE_UP
      JAKE_UP --- ---
      DZAFRO: Za mě dobrý.
      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      NAKASHI: v minulych letech se nam osvedcila nedele vecer

      takze navrhuju nedeli 9. rijna ve 21:00

      co vy na to? sezona zacina 12. rijna
      NAKASHI
      NAKASHI --- ---
      tak co, kdy se bude draftovat?
      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      SHEEPSCALP: moznost je, ale nic tam nezaskrtavejte

      ja z toho mozna udelam zas klasickou ligu a za rok tam ten keeper mod takhle zapnu. Ja chtel hlavne videt, jak to vypada...
      FREELA
      FREELA --- ---
      H2H obnovena

      Blazing Burritos
      severni vitr
      Dusche Bags
      HC Bogota Snowball
      Dead Parrots
      Prague Gooners
      Dynamo Kureff B
      Santebal All-Stars

      http://hockey.fantasysports.yahoo.com/league/nyxh2h
      SHEEPSCALP
      SHEEPSCALP --- ---
      Možná jsem to špatně rozklíčoval, ale zatim se to tváří, jako kdyby tam byla možnost zaškrtnout keepers už pro letošní sezonu (možná se to změní, až přijde někdo novej, bez loňský soupisky).
      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      Ted jsem vas vsechny omylem vymazal. Na tech mailech mate novy pozvanky, tak je prosim potvrdte :)
      JAKE_UP
      JAKE_UP --- ---
      DZAFRO: Díky.
      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      JAKE_UP: busnif@yahoo.com
      JAKE_UP
      JAKE_UP --- ---
      DZAFRO: Prsimtě, jaký tam mám email?
      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      Cau, obnovil jsem klasickou ligu, kterou teda od letoska startujeme jako KEEPER LEAGUE. Na mailech spojenych s yahoo uctem byste meli mit pozvanky, tak prosim potvrdte co nejdriv, at muzem ligu uzavrit a nastavit keepers a poradi draftu. Letos jeste budeme draftovat vsechny hrace nanovo, pred dalsi sezonou uz ale budou nekteri zustavat. Samotnej draft bych nechal zas na posledni nedeli pred startem sezony (po WC).

      Pozice bych nechal jako loni.

      Meli bychom se taky domluvit na poctu keepers. Potreba to sice bude az za rok, ale teoreticky uz ted k tomu treba nekdo prihledne pri draftu.
      Ja bych tak navrhoval zachovat v tymu 7-8 hracu (nevim, jestli to jde podle pozic, spis ne), ale klidne sem nekdo s premiovkou hodte anketu.

      Tak prosim potvrzujte pozvanky.
      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      PAN_SPRCHA: tak ono nacpat si dnesni soupisku z hracu, co jsem nadraftoval, neni zas o tolik analyctejsi prace, nez udelat to samy z free agents... ve vysledku se tim jen posili vyznam draftu a dopad prekvapivych sezonnich vysledku a zraneni

      ja nepisu, ze je soucasna uprava idealni, ale varuju, abychom se nedostali zas do opacnyho extremu
      PAN_SPRCHA
      PAN_SPRCHA --- ---
      DZAFRO: jako míň záživná.....alespoň by to bylo o něčem. tohle je o tom kdo dřív ráno vstane aby si na druhej nabral lepší hráče co zejtra hrajou.
      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      TBC:, PAN_SPRCHA: jo, draft je v tyhle situaci skutecne skoro k nicemu. Ale zas pokud se nastavi limit vymen na 50, tak sezona tim draftem naopak de facto skonci, resp. bude jeste mnohem min zazivna nez klasicka liga. Ve chvili, kdy neni zadny omezeni maximum games, tak budes proste porad nasazovat vsechny a premyslet maximalne o tom, jestli golmani nedostanou kotel...

      Idealni by imho bylo nastavit limit na pocet vymen v kazdem tydnu. Nevim ale, jestli to jde. Freela??

      Nevim no, ja si rad zahraju cokoliv. Ale H2H pro me je spis takova klikacka, kde je clovek aktivni a ktera pak skvele vygraduje az v playoff. Na nejaky souziti s tymem mame spis klasickou ligu, ve ktery se ten dlouhodobej rozmer jeste posili prechodem na keepers.
      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      TBC: Takze strategie pro sezonu jasna: Trpelivost, posetrit vymeny po celou sezonu, nejak to dokopat do playoff a tam vas vsechny znicit se 45 nevycerpanejma vymenama oproti vasim 10... To jen tak varuju, jak by to mohlo dopadnout :))
      PAN_SPRCHA
      PAN_SPRCHA --- ---
      TBC: to už jsem navrhoval před sezónou.

      jako draft je pak k ničemu atd.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam