• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    FREELA
    FREELA --- ---
    TRISTIS a BUJAGA dostali obsilku. Pockam zitra do pulnoci a pak udelam dalsi.

    Jinak myslim, ze v points only to letos udelaj Blazing Burritos. Rozdil 271 bodu a 82 games by nemel bejt problem
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Tak jen anketu 6/7
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    FREELA: tak da se asi predpokladat, ze nakashi, kterej hlasoval pro 15+, by hlasoval spis pro 7-10 nez 0-6, ale klidne dej jeste jeden poll mezi temahle dvema... Ja spis cekal jeste na posledni hlas od tristis, kterej by to mohl rozcisnout
    FREELA
    FREELA --- ---
    TBC: trenere, jeste jednou si tu anketu pozorne prohledni
    TBC
    TBC --- ---
    FREELA: takze dej detail 7-10 a hlasujme...
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    jako ne ze bych blbe neodhadl koho benchnout kazdej druhej den, ale vcera uz to byl trochu extrem..:-)

    FREELA
    FREELA --- ---

    Kolik hracu z letosni soupisky zustane i pro pristi sezonu? (points only)

    12 hlasy od 12 respondentů

      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      Cau, myslim, ze je nejvyssi cas rozhodnout o poctu keepers do pristi sezony, abychom podle toho mohli taky pristupovat k pripadnym vymenam. Protoze tady pred sezonou padaly ruzny navrhy, budeme hlasovat.

      Abychom predesli situaci, kdy bude v ankete po jednom hlase pro 12 ruznych poctu, bude imho lepsi to udelat dvoukolove. Tj. nejdriv si odhlasovat rozmezi a potom konkretni pocet ve viteznym rozmezi. Pokud mate nekdo jinej navrh, tak dejte vedet. Jinak bych poprosil nekoho s premiovkou o nahozeni 1. kola ankety:

      Kolik hracu z letosni soupisky zustane i pro pristi sezonu?

      0-6
      7-10
      11-14
      15+
      KILGORE
      KILGORE --- ---
      lundqvist shutout, haleluja! konecne za nej prvni poradny body v points lize :)
      PAN_SPRCHA
      PAN_SPRCHA --- ---
      brankářská bitva v H2H

      IMG24.EU
      KILGORE
      KILGORE --- ---
      PF 2017

      This Is Not Fucking Baseball
      https://www.youtube.com/watch?v=0lquU3KgFTs
      PAN_SPRCHA
      PAN_SPRCHA --- ---
      Jj beci jsou zlatý zboží, taky jsem hned draftoval burnse a buffa
      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      ja poptavam pro zmenu dobryho beka, nabizim za nej scheifeleho, anisimova, keslera nebo nekoho niz
      NAKASHI
      NAKASHI --- ---
      nema nekdo z H2H zajem o Hornqvista?
      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      produktivni zapas... hlavne ta zbytecna bitka roussela se simmondsem 11 sekund pred koncem potesila :)

      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      PAN_SPRCHA: a ty mi nejdriv napis, koho mam vyhodit ja. Potreboval bych ti jeste pred tim snizit waiver priority...
      PAN_SPRCHA
      PAN_SPRCHA --- ---
      SHEEPSCALP: naprosto souhlasím, primárně vyhoď Laineho, Marchanda,Hornqvista a Karlssona.....a dej mi vědět
      SHEEPSCALP
      SHEEPSCALP --- ---
      PAN_SPRCHA: Nj, bylo to asi plnou soupiskou, to bych senatovyprt. Všechny je vyházim!
      PAN_SPRCHA
      PAN_SPRCHA --- ---
      SHEEPSCALP: Jenže já ho neclaimoval. Prošel waiverama bez povšimnutí. Už byl volnej hráč. Když claimujes musíš mít na hráče místo. To bude možná ten problém.
      SHEEPSCALP
      SHEEPSCALP --- ---
      Tyve je ještě nějakej fígl při claimování waivers, o kterym nevim?

      Letos sem už potřetí utřel nos. Dvakrát jsem měl nižší waiver prioritu, což chápu, ale tedka, když se rozhodovalo o Gaudreauovi, jsem měl a pořád mám priority 1 a stejnak ho dostal Sprcháč.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam