• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: jako ztratit na celo 90 bodu za 4 dny je docela umeni :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO: a to ještě mi to dneska zmínusoval Jones. jinak kluci skoro všichni co hráli za deset
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: Jsi me predbeh :) jsem sem chtel hodit uplne stejnej prispevek, akorat s odkazem na celej tejden..:)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO: ono stačí dobrej den a je všechno jinak

    IMG24.EU
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    impressive :)

    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    PAN_SPRCHA: no to je blby prirovnani, v expansion draftu kazdej muze prijit jenom o jednoho hrace
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NAKASHI: tak máš to stejný jako expansion draft, tam si taky můžou týmy držet jenom svoje core a zbytek musej nabídnout.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ja moc nevidim smysl v hrani keepers ligy, kdyz pak chcete vic nez polovinu kadru znova draftovat...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FREELA: to asi jo, tam to nemá moc cenu
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    TBC: tak ono se kazdymu hodí něco jinýho, já bych tím přišel o skoro všechny svý top drafty prvních šest kol jsem draftoval jenom brankáře a obránce.
    FREELA
    FREELA --- ---
    Takze H2H nechame s full draftem?
    TBC
    TBC --- ---
    DZAFRO: za mne souhlas, 5 + 1 idealni (a klidne z tech 5ti natvrdo 1ks po C, RW, LW a D)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Jen par poznamek... k prechodu na keepers (proti cemuz nikdo neprotestoval) jsme se rozhodli hlavne ze dvou duvodu:
    1) aby se liga priblizila realite tim, ze ziska trochu dlouhodobejsi ramec - tj. aby se ty tymy taky aspon trochu budovaly, aby rostla cena mladych hracu (jako je tomu v realite) a aby to nebylo jen o tom, kdo si letos nadraftuje nejlip (k tomu mame h2h)
    2) aby se zamezilo absurdnim vymenam typu pavelec za oveckina na konci sezony - kterym se rozhodne nezamezi tim, ze zakazeme, aby si tymy nechavaly golmany do dalsi sezony (sice to bude za o neco horsi hrace nez oveckin, ale stejne ty absurdni vymeny budou probihat)

    Navrhuju tak kompromis - z viteznyho poctu 6 keepers muze byt maximalne jeden golman

    SHEEPSCALP: tak prvni moznost dostala nejvic hlasu... Jako uznavam, ze ty intervaly nebyly asi uplne optimalnim resenim, ale ja zkratka netusil, ze nekdo bude chtit min nez 7...:)
    FREELA
    FREELA --- ---
    Ja chtel prave v nejblizsich dnech vyhlasit vyprodej svejch brankaru, protoze je mam jako jediny v krute cervenejch cislech, ale za tyhle situace muzu nabidnout leda trojku: Johnson, Darling, Grubauer
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAKE_UP: a když si všichni nechaj 12 hráčů, žádnej pravidelně nastupující brankář se na draftu neobjeví.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    PAN_SPRCHA: Presne proto bych dal uplny minimum, max tri hrace a treba zadny brankare, pac ty by jinak nikdo nepustil a ja tam zrovna hrozne ztracim.
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Mně teda ta první anekta vyšla jako plichta...6 vs 5+1

    Já se šesti smířit dokážu, ačkoliv víc by se mi líbilo 8-10

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NAKASHI: zas když dáš víc, tak prakticky nemusíš dělat draft

    Navíc by to mělo trochu bolet, alespoň bude člověk přemejšlet koho si nechá a koho pustí.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    sest je podle me hrozne malo
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    teda priznam se, ze tu moznost 0-6 jsem do toho puvodniho hlasovani daval v podstate jen do poctu :) jsme to meli odhlasovat spis na zacatku sezony..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam